Jaká značka kočárku je dobrá?

3.1.20 18:18

Jaká značka kočárku je dobrá?

Ahoj holky, nikde jsem nenašla toto téma. Ráda bych se zeptala jaké značky kočárku máte odzkoušené. Čekáme první miminko a kočárku je hafo. 8o Chtěla bych trojkombinaci s prostornou korbičkou, odpružená kola, odlehčený, bezpečný a nosnost pro miminko, aby byla větší (někde u kočárku psali, že korbička je do 4kg dítěte) a cena do 11.000Kč :) poradíte někdo prosím? :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

622
3.1.20 18:20

Neporadím, ale mám to přesně jak ty, tak si ráda přečtu tipy a rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12553
3.1.20 18:22

Ahoj, ja mela prvni maked lucky.. je levny max do 9 tis.. nemenila bych odvozil obe holky, a ted vozi dalsi 2 sourozence nasich kamaradu.. ale taky dost zalezi jaky design se ti libi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
3.1.20 18:24

Já mám bebetto, to je celkem fajn. Velká korba i sporťák, větší nosnost. Pěkně odpružené, jezdila sem s tím i celkem v terénu (třeba po poli), ale trojkombinace není do 11 000, ještě tak dvojku aspoň přidej :think: s cenovou hranici co chceš a tím co požaduješ jdi spíš do něčeho bazaroveho. Kvalitní trojkombinace co bude prostorná a odolná se komplet nová do 11000kc nesezene :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
3.1.20 18:24

Já na první dceru měla trojkombinaci Tako. Byla jsme z něj nadšená. Zvládnul jakýkoliv terén a když jsem ho prodávala byl téměř jako nový. Teď čekám druhý a rozhodla jsem se pořídit pouze hlubokou korbu a pak zvlášt sporťák. Hodně jezdim autem a skládání, rozkládání trojkombinace bylo nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12553
3.1.20 18:25

Tady pro predstavu

dokupovala jsem adaptery na autosedacku maxi cosi za cca 500 kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 18:28

Do trojkombinace bych už nešla. Když je dobrá korbička, tak je pak horší sporťák a naopak.
My letos plánujeme třetí dítě a aktuálně mám v plánu použít starou korbu (mám 10 let starého Dorjana, ten mi jako korba vyhovoval), a pak bych chtěla Thule nebo Britax. Mám požadavek prostorného sezení a obě značky kočárků to splňují (máme velké děti a vozím děti do 3 let).
Prosím anonymně, zatím se plánováním moc nechlubíme.

• Nahlásit
  • Citovat
11590
3.1.20 18:31

@MM1132016 @Kriss Tina to jsem chtěla také napsat, dobrou značku do 11000,–- novou neseženeš - jedině bazarové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 18:34

Mám dvě děti, trojkombinaci bych nekupovala, maximálně dvoj. Autosedačky co jsou v ty kombinaci stojí za houby, radši kup kvalitní vajíčko a po dvojkombinaci se koukni na bazarky, ty kočárky jsou často jako nové. Jinak úplně nejlepší je koupit korbu zvlášť a sporťák zvlášť, většinou je korba dobrá, ale sporťák je těžký, neskladny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 18:38

@katkalaila děkuji :) design moc neřeším jen nechci černej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 18:38

Já byla kvalitou moc spokojená s Valco Baby ale nevím jak moc by ti stačil velikostně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 18:41

Hlavně si nekupuj trojkombinaci. Autosedačku určitě vždy kvalitní, bezpečnou a dostatečně prostornou. To ty z těchto trojkombinací téměř nikdy nejsou. Kocarek jako dvojkombinaci klidně. Ale tam pak záleží na požadavcích a kde budeš převážně jezdit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24556
3.1.20 18:47

Čekám páté, takže už mám celkem jasno. Kočárek Britax b motion, autosedačku jsem dokoupila zvlášť (römer) a korbičku Britax affinity 2.Ale bohužel do 11 tisíc se s novým nevejdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 18:47

@Kriss Tina děkuji, našla jsem si kočárek Babetto sice dvojkombinaci, ale i s vajíčkem bych byla pár stovek přes 11000kc tak uvidime. Každopádně je to jeden z favoritů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
3.1.20 18:53

@MM1132016 jo dvojkombinace je fajn a na spoustu kvalitních autosedaček se dá dokoupit adaptér co na ten podvozek pasuje :) starší modely nebudou tak drahé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama