Jaké aktivity s dětmi v Praze chybí?

4
22.10.20 11:06

Jaké aktivity s dětmi v Praze chybí?

Zdravím!🌞

Ráda bych kdybyste mi poradili. Plánuji podnikat a odpověď popřípadně návrh na jendoduchou otázku by mi moc pomohl. Víte o nějakých pražských částech, kde se nachází větší počet rodin s dětmi, ale není tu pro děti (ve věku 3-12let) zázemí? (Např. Není tu s dětmi co dělat, není tu dostatek míst pro sportovní aktivity s dětmi, není se kam schovat kdy prší a je hnusné počasí, nebo byste byli rádi kdyby se v okolí bydliště nacházeli místa kde by se děti mohli rozvíjet). Pokud o nějakém takovém místě víte budu ráda když mi napíšete do komentářů. Popřípadě pokud máte jiný problém, něco co vám chybí nebo byste si něco přáli a týká se to tohohle okruhu budu ráda když mi dáte vědět i o tom.

Předem moc děkuji a přeji krásný den! ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13577
22.10.20 11:17

Jsi odvážná, všichni krachují a ty chceš začít podnikat? :think:
V normální době se asi vždycky uživí dětské herny, všude je dost dětí..Jiank u nás na P7 bych uvítala nějakou mega kavárnu, cukrárnu, bistro s velikým dětským koutkem/hernou..
Kolikrát nemáme kam s kámoškama v zimě jít, když už je kavárna s koutkem, tak je to pidi kobereček a nebo herna v OC za šílené peníze, jinak tu o víkendu není co v zimě, kromě procházky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.10.20 11:21

@lucynka25 Děkuji za odpověď a za nápad. Moc odvážná nejsem, protože to teď neplánuji :D, zatím sbírám inspiraci a až se vše uklidní tak se na to vrhnu :). Děkuju za pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64819
22.10.20 11:21

Mě obecně chybí nějaké hudební "dílny ". Zkrátka hudební jednorázovky nebo i kroužky, kde si děti mohou vyzkoušet nějaké hudební aktivity, nástroje cokoli, ale neočekává se od nich, že budou cokoli pak cvičit doma.
Existují různé výtvarné kruzy, dílny, kroužky. Ale tty hudební, pro hudebně negramotné rodiny, které očekávají od tooho kroužku jen to, že se dítě zabaví a nemusí to mít nějaký dlouhodobý výstup ve smyslu, že se naučí hrát na klaví, flétnu… nejsou.

Jinak já bych uvítala i cokoli celoročně venku. Myslím, že i s ohledem na dnešní situaci by to bylo výhodou i pro pořadatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
22.10.20 11:24

Mě chybí prostředí, kde by se mluvilo anglicky a děti by se spontánně při hře učili anglicky. To co je, mi nevyhovuje. Taková herna kde by se mluvilo s dětmi anglicky, by bodla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.10.20 11:50

@Kipa22 @Lama Lama Něco takového bych ráda zařadila, myslím, že koutků kde se děti jen vyblbnou je víc než dost, ale možná tu chybí něco kde se by se mohli rozvíjet, případně přijít na to co je baví, protože běhat po prolejzačkách bude nakonec bavit asi všechny děti. Moc děkuju za názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
23.10.20 00:09
@malab25 píše:
@Kipa22 @Lama Lama Něco takového bych ráda zařadila, myslím, že koutků kde se děti jen vyblbnou je víc než dost, ale možná tu chybí něco kde se by se mohli rozvíjet, případně přijít na to co je baví, protože běhat po prolejzačkách bude nakonec bavit asi všechny děti. Moc děkuju za názor.

Muselo by to být zařízené ale tak, aby hodina nevyšla třeba na 500,– Kč, protože pak by to nemělo smysl. Nemohu mluvit za jiné, ale rozhodně bych si nemohla platit pobyt tak dlouhý, aby to mělo pro výuku jazyka takovýmto způsobem smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 00:38

Tak ja bych ocenila nějaké kulturní/rodinné centrum v okolí Šáreckeho údolí. Je tu jedno mizerné hřiště bez toalet.

• Citovat
  • Nahlásit
4
23.10.20 11:30

@Kipa22 nedokážu si ani představit, že bych s čistým svědomím něco takhle nacenila. Myslím si že pokud jde o služby a ne o prodej zboží, není potřeba ceny zbytečně přepalovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
23.10.20 17:05
@malab25 píše:
@Kipa22 nedokážu si ani představit, že bych s čistým svědomím něco takhle nacenila. Myslím si že pokud jde o služby a ne o prodej zboží, není potřeba ceny zbytečně přepalovat.

Kdybyste takovou službu postavila (nechci učení jako ve škole, ale typu učení jako se učí mateřský jazyk), tak mi dejte vědět, mám zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
31.10.20 14:43

Mně by se líbila nějaká dílna pro kluky. Lego nebo nářadí, vrtačky a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama