Jaké autíčko, tříkolka?

385
9.5.17 09:53

Jaké autíčko, tříkolka?

Prosím o radu. Chtěla bych koupit synkovi nějaké autíčko, tříkolku nebo něco takového. Je mu 1,5 a zatím samostatně nechodíme. Obchází nábytek a teď se začíná pouštět a dělat první kroky.
Myslela jsem něco takového (viz foto) nebo poradíte něco jiného? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.5.17 09:58

Koupila bych klasickou odrazeci motorku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14471
9.5.17 09:59

To prvni malej zkousel v herne a ani skoro ve dvou letech to nerozjel(a to chodil brzo), pro nechodici dite to neni. To druhy vypada nadejnejs tam se jenom poveze a vsechnu praci odvedete vy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
9.5.17 10:09

Lmaly dostal v roce od firmy Smoby auticko a pak v roce a pul jezdil na klasicke odrzeci motorce. Auticko ma doma a jezdi na nem porad i ted ve 2,5 letech. Odkaz bohuzel nevlozim jsem na mobilu. Je to Smoby odrazedlo auto Garcon. Prijde mi lepsi nez tady ta monstrozni auta, kde dite jen sedi a necha se vozit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19239
9.5.17 10:19

@terka85 Koupila bych až samostatně chodicimu diteti a nejlepe odrazeci plastovou motorku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3936
9.5.17 10:30

Ja bych koupila klasickou tatrovku, jako jsme meli my, kdyz jsme byli mali (stoji cca 600). Syn ji ma od 10 mesicu a mezi 10-14m to byla TOP hracka -
muze se na ni vozit, posilali jsme si ho po chodbe tam a zpatky.
Sam ji vozil po byte driv, nez chodil, nakladal a vykladal do ni hracky, vyhral si s ni neuveritelne.
I ted, kdyz je starsi, si vyhraje, i kdyz uz ne tolik.
Tebou navrhovane auto 1 je pro starsi (dite propadava dolu), takze pripadne z techto 2 bych volila auto 2, ale oproti tatrovce je pro ditr hure ovladatelne, kdyz ho bude tlacit (bude se mu spatne zatacet).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 13:17

Nejsem příznivcem hraček, kde dítě jen sedí a rodiče se dřou, takže bych počkala, až začne chodit, a koupila klasickou odrážecí motorku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama