Jaké balení parfému preferujete?

Poison Eve
21.5.16 20:27

Jake baleni parfemu preferujete?

Vonave tema pro odlehceni - jaky obsah baleni vune nejcasteji kupujete? Chci si ted koupit dva parfemy a vaham mezi padesatkami a stovkami. Padesatky budou do pul roku pryc obe, jsou to vune, ktere unosim s prehledem mnohem dele a za pul roku je budu kupovat znovu. Ale baleni je to mnohem praktictejsi a hezci (zcela marnivy duvod) :mrgreen:. Stovky vychazi cenove mnohem lepe, muzu si tak nakoupit i jine vune, ale neni takove baleni o urvani kabelky :lol:? Neleze vam pak obsah krkem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14653
21.5.16 20:30

Kupuji všechny druhy balení. U oblíbených parfémů klidně stovku. Do kabelky si pořídím vždy menší balení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7329
21.5.16 20:31

@Poison Eve Koupila bych stovku, pokud jsi si jistá, že tě za měsíc neomrzí (mě ano, vůně měním jako fusekle) a do kabelky si pořiď takový ten flakonek k plnění…ten kabelku nestrhne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7283
21.5.16 20:32

Já mám radši menší balení. Ráda si pak kupuju další vůni :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9807
21.5.16 20:34

Já mám radši menší balení od té doby, co mi spadlo stovkové na zem a ten poctivý těžký flakon uštípnul kachlík :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
21.5.16 20:34

@Poison Eve, idealne bych brala kazetu s peti 20ml balenimi :)
Ale jelikoz to neexistuje, kupuji si 50ml. Nez ho dodelam, stejne uz chci vuni vymenit, tak mi to staci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
21.5.16 20:36

Oblíbené vůně taky kupuji stovku a do kabelky též pořizuji menší balení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2455
21.5.16 20:37

Když je to oblíbená, vyzkoušená stálice, tak kupuju 100ml. Novinky beru 50ml, kdyby mě v průběhu omrzely, jakože se mi to už stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
21.5.16 20:37

Ja jsem konzerva a motam to same porad dokola, jednou za rok me pak popadne fantas s nejakou novou :lol:. Ta vetsi baleni mi zas daji prostor pro nejakou uplne jinou, protoze stalice musim mit porad doma, i kdyz zkusim neco noveho.

Ze skladovani strach nemam, mam dobre tmave, chladnejsi misto, kde par let v klidu vydrzi.

Podelte se, co pouzivate :)?

• Nahlásit
  • Citovat
Poison Eve
21.5.16 20:39
@ivašot. píše:
Já mám radši menší balení od té doby, co mi spadlo stovkové na zem a ten poctivý těžký flakon uštípnul kachlík :lol:

Mne spadla stovka na nohu, divim se, nze mi neslezla i kost :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
10057
21.5.16 20:39

U těch co mám ráda, kupuju to největší balení :) u těch co nevím, jesli si je oblíbím tak to nejmenší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
21.5.16 20:40

Hm, plnicka mne nenapadla, to musim pohledat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
7283
21.5.16 20:41

@Poison Eve
Tak jestli máš nějakou svojí oblíbenou vůni a víš, že tě neomrzí, tak to si kup to větší balení. A z toho si pak odstříkej do malého flakonku do kabelky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3905
21.5.16 20:42

Kupuji vetsi baleni, do kabelky mam plnici flakonek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
21.5.16 20:42
@ivašot. píše:
Já mám radši menší balení od té doby, co mi spadlo stovkové na zem a ten poctivý těžký flakon uštípnul kachlík :lol:

To je moje noční můra. Když by se mi rozbil stovkový Thierry Mugler Angel,
tak by jsme se museli asi odstěhovat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama