Jaké barvy do pokojíku zvolit?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Caborina
Kecalka 461 příspěvků 01.01.17 17:00
Jaké barvy do pokojíku zvolit?

Ahoj holky potřebuji poradit, dělám malé pokojík, mám takovou představu postele a nábytku, PVC bude v dekoru DUB…zasílám foto i místnosti je 6×4m sešikmená stěna. Prosím poradíte jak vymalovat? Moje představa je ta rovná stěna pod sešikminou dát výraznou takovou purpurovou ( výrazná fialová) něco jako jsou motýlci na koberci, a boční stěny dát světle růžové…ale nebude to takové kýčovité? Holčičce je 20m prosím poradíte? Děkuji

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7655 příspěvků 01.01.17 17:02

Ja bych nechala zdi ciste bile a nejaky samolepky treba na to, aby ladily s nabytkem…

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5884 příspěvků 01.01.17 17:16

Vymalovala bych barevně třeba jen jednu stěnu. Případně na jednu nebo dvě stěny široký barevný pruh. Ostatní stěny bílé + samolepky nebo namalované obrázky.

ka2ka
Extra třída :D 13753 příspěvků 01.01.17 17:46

Nechala bych bílé purpurová by to mohla ztmavit :think:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31691 příspěvků 01.01.17 17:48

Mě by se to podle tvýho plánu i líbilo, ale jen pokud máte buď veliký byt s více případnýma dětskýma pokojíčkama, nebo jste si jistí jedináčkem. aby k holčičce za rok nepřibyl chlapeček, pokud je to reálný, volila bych neutrální barvy :)

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6839 příspěvků 01.01.17 18:00

Nepůsobí to na mě zrovna moc světle, takže pokud to není focené nějak v hodně zataženém počasí nebo těsně před setměním, tak bych si asi tmavou odpustila.
Jinak pokud jde o tu růžovou, tak když budete mít už růžový nábytek, tak bych asi stěny růžové nedávala. Pokud chceš nějaké růžové i stěny a další děti neplánujete, tak to klidně udělej, ale nábytek pořiď v jiné barvě.

Příspěvek upraven 01.01.17 v 18:01

Caborina
Kecalka 461 příspěvků 01.01.17 18:00

@ka2ka a co šedá ta hlavní zed pod zkosením a zbylé dvě velké světle růžové?

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 01.01.17 18:09

@Caborina
Misto barvy bych na jednu stranu dala tapetu. S puntiky, motyly… ve stejne barve jako nejaka ta brevera na koberci.
Samolepky ani bordury bych nedavala, v realu sem nikdy nevidela, ze by to bylo fakt hezky.

ka2ka
Extra třída :D 13753 příspěvků 01.01.17 18:11

@Caborina já bych to fakt udělala jen bíle, máme to podobně a strop ve dřevě světlý buk a je to tam dost tmavý, co jí tam dát jen růžovou záclonku jako baldachýn jak mívají princezny z pohádek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >