Jaké barvy do pokojíku zvolit?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caborina
Kecalka 461 příspěvků 01.01.17 17:00
Jaké barvy do pokojíku zvolit?

Ahoj holky potřebuji poradit, dělám malé pokojík, mám takovou představu postele a nábytku, PVC bude v dekoru DUB…zasílám foto i místnosti je 6×4m sešikmená stěna. Prosím poradíte jak vymalovat? Moje představa je ta rovná stěna pod sešikminou dát výraznou takovou purpurovou ( výrazná fialová) něco jako jsou motýlci na koberci, a boční stěny dát světle růžové…ale nebude to takové kýčovité? Holčičce je 20m prosím poradíte? Děkuji

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5602 příspěvků 01.01.17 17:02

Ja bych nechala zdi ciste bile a nejaky samolepky treba na to, aby ladily s nabytkem…

Lendeš
Kelišová 5420 příspěvků 01.01.17 17:16

Vymalovala bych barevně třeba jen jednu stěnu. Případně na jednu nebo dvě stěny široký barevný pruh. Ostatní stěny bílé + samolepky nebo namalované obrázky.

ka2ka
Extra třída :D 13014 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 17:46

Nechala bych bílé purpurová by to mohla ztmavit :think:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 01.01.17 17:48

Mě by se to podle tvýho plánu i líbilo, ale jen pokud máte buď veliký byt s více případnýma dětskýma pokojíčkama, nebo jste si jistí jedináčkem. aby k holčičce za rok nepřibyl chlapeček, pokud je to reálný, volila bych neutrální barvy :)

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 01.01.17 18:00

Nepůsobí to na mě zrovna moc světle, takže pokud to není focené nějak v hodně zataženém počasí nebo těsně před setměním, tak bych si asi tmavou odpustila.
Jinak pokud jde o tu růžovou, tak když budete mít už růžový nábytek, tak bych asi stěny růžové nedávala. Pokud chceš nějaké růžové i stěny a další děti neplánujete, tak to klidně udělej, ale nábytek pořiď v jiné barvě.

Příspěvek upraven 01.01.17 v 18:01

Caborina
Kecalka 461 příspěvků 01.01.17 18:00

@ka2ka a co šedá ta hlavní zed pod zkosením a zbylé dvě velké světle růžové?

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 01.01.17 18:09

@Caborina
Misto barvy bych na jednu stranu dala tapetu. S puntiky, motyly… ve stejne barve jako nejaka ta brevera na koberci.
Samolepky ani bordury bych nedavala, v realu sem nikdy nevidela, ze by to bylo fakt hezky.

ka2ka
Extra třída :D 13014 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 18:11

@Caborina já bych to fakt udělala jen bíle, máme to podobně a strop ve dřevě světlý buk a je to tam dost tmavý, co jí tam dát jen růžovou záclonku jako baldachýn jak mívají princezny z pohádek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >