Jaké bazary, aby se zboží skutečně prodalo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Quinn7
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 13:48
Jaké bazary, aby se zboží skutečně prodalo?

Holky poraďte jaké bazary využíváte aby se zboží fakt prodalo. Mám doma spoustu věcí, oblečení atd které je ještě pěkné a určitě by někdo užil, je mi líto to jen tak vyhodit. Využívám takový ty nejznámější bazos.cz, sbazar atd. ale bohužel bez úspěchu. Opravdu je mi líto to jen tak dát k popelnici. Prodávám i na FB, ale taky nic moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lily-en
Stálice 88 příspěvků 14.03.19 13:51

Zatím se mi osvědčilo jen Letgo. Ale lidi to chtějí nejlépe zadarmo. Tuhle se se mnou zenska dohadovala o 10 Kč, nebo někdo kvůli postovnemu. Ale nakonec jen tam se mi daří neco prodat. :kytka:

smutná máma
Kelišová 5261 příspěvků 49 inzerátů 14.03.19 13:52

@Quinn7 mě se osvědčilo, dát věci opravdu za pakatel, a vždy najdou majitele :lol:

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 13:54

letgo taky využívám zatím nic. Například prodávám jezdeckou helmu jako novou, opravu použitou párkrát a už jsem ze zoufalosti dala cenu dohodou a stejně nic. Celkově všude dávám cenu dohodou a stejně nic. Zobrazení to má dost, ale že by se někdo ozval.

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 14.03.19 13:55

Já hodně jedu vinted :)

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 14.03.19 13:56

Není na to doba. Většina lidí si radši koupí nový šunt za pár korun, než by nakupovali na bazarech. Navíc ceny na bazárcích bývají příliš vysoký. I já, ač preferuju trvale udržitelnou módu, si někdy říkám, že to nestojí za to. Teď třeba sháním konkrétní kočárek. O když nový stojí 4990,– s dopravou zdarma, většina ho prodává na bazaru za 4tisíce+ doprava. To už se opravdu nevyplatí. A s oblečením to bývá obdobný…

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 13:56
@PHV píše:
Já hodně jedu vinted :)

ten taky jedu:D boty na podpatku 2× nošený nikdo nechce. Docela mě to i mrzí, protože vím, že to dám k popelnici a někdo si to tam velmi rád zadarmo vezme.

Bábrdl
Generální žvanilka 23202 příspěvků 14.03.19 13:57
@Quinn7 píše:
letgo taky využívám zatím nic. Například prodávám jezdeckou helmu jako novou, opravu použitou párkrát a už jsem ze zoufalosti dala cenu dohodou a stejně nic. Celkově všude dávám cenu dohodou a stejně nic. Zobrazení to má dost, ale že by se někdo ozval.

Já třeba na „cena dohodou“ nikdy nereaguju. Je mi nepříjemné se s někým dohadovat. :think:

Chci vidět jasnou částku.

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 14.03.19 13:58
@Quinn7 píše:
letgo taky využívám zatím nic. Například prodávám jezdeckou helmu jako novou, opravu použitou párkrát a už jsem ze zoufalosti dala cenu dohodou a stejně nic. Celkově všude dávám cenu dohodou a stejně nic. Zobrazení to má dost, ale že by se někdo ozval.

Tak zrovna na cenu dohodou nikdo nereaguje. Lidi se nechtějí dohadovat o ceně, chtějí okamžitě vědět na čem jsou.

Bábrdl
Generální žvanilka 23202 příspěvků 14.03.19 13:58

Jinak, já nic neprodávám. Rozdávám všechno. :think:

Sany80s
Kelišová 7244 příspěvků 14.03.19 13:59

Je blbá doba. Baby boom už je u konce a prodávajících je moc. U nás krachuje spousta bazárků.
Zkus se poptat mezi přáteli, jestli by to někdo nechtěl všechno za pár stovek.

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 14.03.19 14:00

Taky na cenu dohodou nereaguji :nevim: vždycky tam ulovím super jako nové kousky na děti za pár korun. :lol:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 14.03.19 14:00

Cena dohodou je blbost. Na to vůbec nereaguji, protože to vyznívá tak že si prodávající představuje tak vysokou cenu, že ji raději ani neuvede aby neodradil lidi. :nevim:

Šarlota4
Extra třída :D 10838 příspěvků 14.03.19 14:00

Tak když nechceš vyhodit, tak to daruj v nějaké lokální skupině na fb.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 3 inzeráty 14.03.19 14:02

Teda s tou cenou dohodou jste mě zarazily. Mě naopak říkala kamarádka, že jí to funguje dobře. Že právě lidi rádi smlouvají a usmlouvají nižší cenu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama