Reklama

Jaké boty (druhy) mají vaše děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taciras
Extra třída :D 10839 příspěvků 30.04.18 11:33
Jaké boty (druhy) mají vaše děti?

Ahoj, potřebuju pro děti koupit boty, ale váhám jaké (ne nad značkou, tam už máme své odzkoušené), ale vůbec nad druhem bot. Mají samozřejmě na léto sandálky (ty mají jen jedny), na zimu každý dvoje zimní, které střídají (je třeba je dost často umýt a nestíhalo to nikdy přes noc uschnout), no a doteď měli každý jedny kecky a jedny kožené kotníčkové pegresky. Kecky mají na hřiště, do školky a tak (spíše na špinění) a ty kožené do města a spíše na chození. Teď váhám, zda zase kupovat ty kožené pegresky, jsme s nimi sice spokojeni, ale kecky nosí raději. Určitě jim nestačí jedny boty, u těch hřišťových neřeším, že jsou trochu špinavé a myju je, až když to překročí jistou mez. Ty slušnější naopak udržuju více, ale zase nemusím tak často, protože vzhledem k použití si je tolik neušpiní. V nouzi, když náhodou zrovna umyté neuschnou, tak pořád jde použít druhé. Nad čím ale přemýšlím, že by ty druhé - lepší byly taky kecky. Možná je to jen zdání, ale syn má ploché nohy, bude mít teď speciální vložky a mě přijde, že v keckách chodí ze všech bot nejlépe (nejhorší mi naopak přijdou bačkory a to má ty klasické se žirafkou).

Takže otázka je: jak to máte vy, jaké máte během roku druhy bot, jak je střídáte, máte dvoje kecky? Dík.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

annasmyc
Kecalka 224 příspěvků 30.04.18 11:42

Nejstarší syn má botasky a pracovní pohory (jiné nechce), dcery mají botasky (pumy, adidas), baleríny a sandále a nejmladší děti kožené pevné (superfity), sandále trekové -loap (ty se mi osvědčily i místo kecek a balerín) a holínky. Ve školce mají befado a po skončení školky je na prázdniny dostanou na venek na dotrhání.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 30.04.18 11:55

Dcera rok a pul ma sandale + uzavrene kozene. Ty nosi i na pisek i do mesta. Vic zatim nema cenu kupovat, co dva mesice jsou ji boty male :lol:

Taciras
Extra třída :D 10839 příspěvků 30.04.18 12:02
@Kočičí duše píše:
Dcera rok a pul ma sandale + uzavrene kozene. Ty nosi i na pisek i do mesta. Vic zatim nema cenu kupovat, co dva mesice jsou ji boty male :lol:

Tak v tomto věku jsme to měli podobně, u syna. Dcera je ničitelka bot, takže ty kožené jsem jí vždycky jedny koupila a jedny po synovi měla občas jako rezervní, než jsem její dala dokupy. Teď jsou ale starší, to jsem asi měla napsat, tři a půl a skoro šest a nemám plnou kontrolu nad tím, co provedou s botama. Ze školky bývají zašpiněné, když jsou s babičkou, tak jsou zpravidla zrušené tak, že musí komplet pod vodu a pak dva dny schnou.

summersun
Kecalka 431 příspěvků 30.04.18 12:04

Náš šestiletý syn - dvoje zimní, jedny celoročky (jedny vysoké, jedny nízké), dvoje levné kecky Lotto ze Sportisima (sezónu přežijí v pohodě), jedny hodobožové Nike, jedny slavnostní černé kožené, jedny keeny, jedny crocsy, jedny městské sandály (teď Primigi).

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 30.04.18 12:10

@Taciras syn má 3 roky. Má 2 zimní, na zahradu holínky, tenisky, na léto 2 páskáče, na jaro a podzim celoročky Superfit.
No, má toho víc než já, na to, že je mu to pár měsíců :roll: :)

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 30.04.18 12:16

Dcera na léto pěkné páskové sandálky, pak takové ty sportovní (na styl keenů) na jaro/podzim dvoje kecky plus jedny na cvičení když je třeba do haly a na zimu dvoje s tím, že jedny zateplené klasik a sněhule :) a holínky

mooch
Extra třída :D 13714 příspěvků 30.04.18 12:18

Mám teda holky. Jedny snehule, letos jsem jim teda prikoupila i kozačky (parádníce). Jedny celorocky, jedny sandály, jedny baleriny (k šatům na slavnostnejsi příležitosti). Do školy backory a holiny, do tělocvičny kecky (daji se v nouzi využít i jako záložní venkovní boty) a jedny crocsy (na vytvarku, plavání a zahradu).

katyna1984
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 30.04.18 12:18

U nás nejstarší syn dvoje zimní, jedny tenisky, teď tedy asi poridime ještě trekové na skauta a jedny sandály. Jako mladší míval ještě plátěnky většinou. Dcera dvoje zimní, tenisky, balerínky, sportovní sandály a sandálky k sukni. Nejmladsi zatím sandálky a pevne :D

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 30.04.18 12:30

Syn ma na ted tenisky sportovni pevnejsi a nazouvaci platenky. Zadne kozene " na lepsi" nema. Jeste takove sandaly, ale s pevnou spickou a maji hodne pasku, takze je nosi uz ted.

elen-ka
Extra třída :D 11928 příspěvků 10 inzerátů 30.04.18 12:33

@Taciras Tak syn nyní má jedny „lepší“, jedny „horší“, které má i ve školce na zahradě, sandálky a „děravé“ tenisky (nebo uzavřenější sandály). Pokud mu chceš koupit „lepší“ boty taky tenisky, tak bych dbala na to, aby se hodily k slavnostnějšímu oblečení, když by jste šli třeba do divadla, na nějakou oslavu apod. Přiznám se, že se mi ani u dětí moc nelíbí, když jsou hezky oblečené a k tomu kecky.

U dcery jsme ve školkovém věku udržovala jedny hezké balerínky (k šatičkám do divadla, oslavy apod.) a tenisky. Nyní, když už je ve škole, tak množství bot rozšiřujeme.

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 30.04.18 12:35

@Taciras Teď to zrovna řeším u dcery 2 roky a kus a syn 3 roky a kus. Já pro dceru mám po synovi 2× sandale ale teď řeším zda jen koupit botasky nebo i kožené boty a u syna tam mám jasno ten devastuje boty víc že musím koupit botasky a sandály 2× jedny lepší má ale ty už ničí :zed:

Uživatel je onlineTamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 30.04.18 13:19

Během roku oba mají kecky (nejoblíbenější), botasky, holiny, na léto pak sandály, na zimu vyšší zimní a sněhule. Mladšímu je to celkem jedno, obuje, co mu nachystám, ale preferuje kecky. Starší je vybíravější, přes zimu sněhule nesundal (ano, i když nebyl sníh), teď si vybral boty ve stylu Vans, nazouváky, jiné si vezme, jen když jde s klukama za barák na fotbal. U něj je to teda spíš o lenosti, že nemusí zapínat žádný sucháč. :lol: Počítám, že v létě bude zázrak, když si vůbec nějaké boty vezme. :lol:
Edit: nedělím teda boty na „lepší“ a „horší“, po mladším všechny vypadají téměř nepoužívané, po starším zase všechny po týdnu vypadají jak vytažené z popelnice, je úplně jedno, jestli je měl na hřišti, nebo jen na cestu do/ze školky. :zed:
Edit 2: slavnostní boty nevedeme, neb na takové akce nechodíme. Když tak nad tím přemýšlím, kluci nemají ani košile.

tereza12345
Echt Kelišová 9444 příspěvků 2 inzeráty 30.04.18 13:27

@Taciras moje decka- 6 a skoro 3.. maji jedny zimni boty, pak pevnejsi jarni a tenisky a sandaly. ( platenky nevedu) A maji holinky, ale ty snad obuli vloni jednou.

Ju21na
Stálice 74 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 14:23

Syn 2 a čtvrt roku: kožené na jaro, látkové botasky, starší botasky na zahradu, gumovky, crocsy, na léto ještě koupíme sandale. Na zimu má dvoje (lepší do města a horší, zateplene gumovky na ven). Kolikrát, když narazí venku na vodu, mohl by mít bot mnohem víc :pocitac: :andel: :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama