Jaké boty k sukni teď na podzim?

2398
28.10.20 20:41

Jaké boty k sukni teď na podzim?

Ahoj, jaké boty nosíte v tomto počasí k sukni? Mám v šatníku více sukní, které nenosim kvůli tomu, že nevím, co si k nim obout. Vím jen, že nechci podpatky a spicatou špičku. Teda ne, že bych ty boty měla ted kde koupit, ale třeba inspirace na příští rok.🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
28.10.20 20:47

Ono asi zalezi jaka sukne, nebo celkove na stylu oblekani :D ja si na podzim vezmu kratkou sukni, kozenkovou bundu a treba steely :mrgreen: pak si vezmu neco elegantnějšího a k tomu cerne semisky nad kotnik na podpatku. Kdyz je zima a mam nejakou sportovnejsi sukni, tak si k ni vezmu klidne snehule :lol: ale teda vetsinou vytezi cerne kozene kozacky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
28.10.20 20:50

Nosim vetsinou saty, sukne, ktere snesou tenisky. Jinak mam kotnikove boty, ruzne vysoke kozacky.
Pak mam rada takove boty, jak maji tvar kozacky. Obujes to, ale sjede to niz. Vetsinou byvaji semiskove.
Koupila jsem si letos v Deichmanovi vylozene zimni tenisky. Klidne k nim dam i saty. Nebo keginy, tuniku/saty.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 20:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
28.10.20 20:50

Jo, styl elegantnější, slušnejsi…do práce. :) Tam už se můžu prezout do nějakých balerin, jde mi o cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
28.10.20 20:52
@Kelsey píše:
Nosim vetsinou saty, sukne, ktere snesou tenisky. Jinak mam kotnikove boty, ruzne vysoke kozacky.
Pak mam rada takove boty, jak maji tvar kozacky. Obujes to, ale sjede to niz. Vetsinou byvaji semiskove.
Koupila jsem si letos v Deichmanovi vylozene zimni tenisky. Klidne k nim dam i saty. Nebo keginy, tuniku/saty.Příspěvek upraven 28.10.20 v 20:51

Mi přijde, že na kozačky je ještě moc teplo. Tenisky se mi k tomu nehodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
28.10.20 20:52

Klidne vytahni uz kozacky, kdyz to mas spis elegantni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
28.10.20 20:54
@modravlocka píše:

Ale jsou ruzne vysky a materialy. Projed katalogy na netu. Neco urcite vyberes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7209
28.10.20 20:55

@modravlocka kotníčkové kozačky? polobotky?
záleží co by se ti líbilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
28.10.20 20:55
@Kelsey píše:
Klidne vytahni uz kozacky, kdyz to mas spis elegantni.

OK :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1807
28.10.20 20:58

Nosím semišové, podzimní kozačky už měsíc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46461
28.10.20 21:00
@modravlocka píše:

nosím nezateplené kotníkové boty s malým podpatkem
https://www.rieker-eshop.cz/…1037016.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
28.10.20 21:07

@Moise Když tohle už je na mě šíleně špičaté. Mám poměrně širokou nohu a v tomhle fak trpím. Potřebuju širší kulatou špičku-to je asi největší kámen úrazu, posledních pár let takové boty vůbec nejsou na trhu (když člověk nepočítá barefoot, ale to už je mimo mé finanční možnosti).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7209
28.10.20 21:16
@modravlocka píše:
@Moise Když tohle už je na mě šíleně špičaté. Mám poměrně širokou nohu a v tomhle fak trpím. Potřebuju širší kulatou špičku-to je asi největší kámen úrazu, posledních pár let takové boty vůbec nejsou na trhu (když člověk nepočítá barefoot, ale to už je mimo mé finanční možnosti).

velmi pohodlné s dostatečnou špičkou jsou zmiňované Steely, strašně dlouho jsem uvažovala než jsem je pořídila a teď se divím, že jsem je nekoupila dřív :lol:
ale musím přiznat, že když je mám tak si připadám jako v klaunské botě, mám z té špice takový pocit
ale jak píše @Kriss Tina hodí se i k sukni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
28.10.20 21:17

@bublinek me jsou hrozně pohodlne, ale jelikoz mam po kolena na snerovani, tak je nosim minimalne, nez bych se do toho nasoukala treba kdyz jdu a detma na prochazku, tak me sežerou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
28.10.20 21:19

@bublinek O těch hodně přemýšlím, měla jsem je asi před 20 lety. :mrgreen: Snad v nich ještě nebudu pohorsovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama