Jaké boty na širokou nohu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Kecalka 411 příspěvků 13.03.18 19:51
Jaké boty na širokou nohu

Prosím o radu jaké boty na širokou nohu. Dneska nám došli fare boty, no zaprvé je má stejně velké. Ale mají na šířku 6cm, když vytáhnu vložku, a postavím ji na ní nohu má na šířku mimo ni. Měřila jsem ji nohu na šířku a má 6,5cm.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4633 příspěvků 13.03.18 20:05

Dcerka má taky širokou nohu, ale až takhle jsem to neřešila. To by totiž chodila bosá. Kupovala jsem fare, d. d. Step nebo adidas. Vždycky měla okraje nohy mimo vložku, ale to byla jen kůže. Ve dvou a půl už měla nohu normálně širokou.

Uživatel je onlinetereza12345
Echt Kelišová 8623 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 20:09
@Veru1987 píše:
Prosím o radu jaké boty na širokou nohu. Dneska nám došli fare boty, no zaprvé je má stejně velké. Ale mají na šířku 6cm, když vytáhnu vložku, a postavím ji na ní nohu má na šířku mimo ni. Měřila jsem ji nohu na šířku a má 6,5cm.

Chce to do obuvy kde maji velky vyber znacek.. zmeri i sirku boty vevnitr..kazda bota fare je jinak siroka.. syn ma taky sirokou nohu a mel znacky- fare, protetika, pegres. A byly by mu i viking, ale ty sem. nakonec nekoupila..

Zireael
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 13.03.18 20:10

Synovi kupuju Primigi.

Šarlota4
Echt Kelišová 9437 příspěvků 13.03.18 20:10

Siroke jsou boty od Fare.

Edit. Pardon jsem spatne cetla :oops:

annasmyc
Kecalka 135 příspěvků 13.03.18 20:15

U nás kluk na šířku 7,2cm na 16cm délky-osvědčily se nám-d. d. step, některé primigi, některé pegres (šíře G) -ale ty jsou taková těžká kopyta

Veru1987
Kecalka 411 příspěvků 13.03.18 20:20
@annasmyc píše:
U nás kluk na šířku 7,2cm na 16cm délky-osvědčily se nám-d. d. step, některé primigi, některé pegres (šíře G) -ale ty jsou taková těžká kopyta

8) D.D.step je barefoot, že? to nechci. Tak budeme muset do prodejny zkoušet primigi různé. Měla je na zimu a ted koukám že ty měli necelých 6cm, takže to měla uzké…:/ Pegres zase nechce nebo to je tvrdé, těžké…

Janli
Závislačka 4633 příspěvků 13.03.18 20:25

D.d.step jsou vcelku normální boty. Akorát to nejsou ty neohebný kopyta jako se dají běžně koupit v obchodech. Obdoba fare.

Veru1987
Kecalka 411 příspěvků 13.03.18 20:26
@Janli píše:
D.d.step jsou vcelku normální boty. Akorát to nejsou ty neohebný kopyta jako se dají běžně koupit v obchodech. Obdoba fare.

Já myslela že to je barefoot.

Markéta80
Hvězda diskuse 38183 příspěvků 13.03.18 20:27

Nejstarší syn má širokou a vysoký nárt a třeba zimní jediné které obul jsou vikingy. Mladším objednávám ale jemu fakt ne. Ten vždy musí vyzkoušet víc značek ;) Celoročky loni měl protetiky ;)

Run
Generální žvanilka 20452 příspěvků 13.03.18 20:31

Koukni na barefoot.

Veru1987
Kecalka 411 příspěvků 13.03.18 20:33
@Run píše:
Koukni na barefoot.

Barefoot nechci, nepřesvědčil mě. Kupuji něco mezi, ne tvrdé kopyta, ale měkké podrážky, pohodlné, ale barefoot nechci. Dle mého to má být na měkké povrchy a ne na beton, chodníky..

Tichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 13.03.18 20:34

Kupujeme protetiku, syn ma také širokou nohu a tahle značka mu sedí hezky

Russet
Echt Kelišová 8240 příspěvků 13.03.18 20:35

D.D.step

summersun
Kecalka 411 příspěvků 13.03.18 20:36

Také máme podobný problém :-) Za mě a mého syna bez výhrad Vikingy a po odzkoušení Primigi. Sedí mu i jeden typ Geoxů. Když byl menší (do vel.29) tak mu seděly zimní Ecca.. ale teď už vážně jen Vikingy… grrr…zimní, celoročky a sandály…a jako levnější verze je spokojený s teniskami Lotto Zenith ze Sportisima…a teď má na jaro jedny adidasky, a prý jsou mu „hodně pohodlné“, tak uvidíme :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama