Jaké bude břicho po porodu

Anonymní
20.12.19 23:03

Jaké bude bricho po porodu

Ahoj holky. To vytahany prázdný břicho, který se ruluje po porodu nějak zmizí nebo to musím celý zpevnit cvičením?
Jsem po porodu teprve 2 týdny, takže ještě není moc normální :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.12.19 23:13

No ono se dost sroluje samo a zbytek musis docvicit. Kazdopadne se nedes toho, co tam ted mas :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
20.12.19 23:15

Většina se nějak stáhne sama, taky sem byla v šoku když sem viděla ten prazdnej pytel místo břicha :mrgreen: asi bude ale potřeba zpevnit no, málokdo má to štěstí že má ploché břicho hned :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22088
20.12.19 23:16

Zalezi na postave.Po druhem porodu jsem si myslela, ze to bude katastrofa, do roka jsem mela postavu opet super.Ten rok je celkove zasadni pro zenske telo.Po dvou tydnech se neda rict.Znam i dost mamin, co od porodu uz nevypadaly jako driv ani po par letech,bohuzel.Ale hodne se jich na pohyb, stravu a celkove sebe, vyprdly. Nicmene, strie mi zustaly, ty nikdy nezmizi, ale mne nevadi, hodne zesvetlaly a beru se takova, jaka jsem.Dej tomu cas. Treba po prvnim porodu, prirozenem, jsem si po dvou mesich rekla ok, tak mi ta panev sirsi bohuzel zustane, nakoupila jsem x novych rifli a rup, do dvou tydnu se najednou panev vratila zpet a kalhoty putovaly dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
20.12.19 23:16

Dej tomu tři měsíce, řekla bych, že 6ti nedělí je tak nějak nejhorší na toto a pak se to postupně stáhne. Pak záleží spíš na tom jaká je elasticita kůže. Cvičením zpevníš břišní svalstvo, ale kůže se napnout nemusí. Já to rok od porodu pociťují když se ohnu, kůže se mi mírně prověsí. Tak to prostě někdo má. Nicméně pár týdnů po porodu to neřeš, pořád se tělo dává do kupy a nic není hned. Jinak gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
20.12.19 23:18

Většina toho zmizí, hlavně ta kůže, počítej spíš měsíce než týdny. Před cvičením si ověř, jestli nemáš diastázu, to by pak teda mohlo mizet o poznání hůř a je potřeba si dávat pozor, jaké cviky děláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
20.12.19 23:23

Já mám trochu obavy, ze po druhém cisari se mi vůbec nezavinovala deloha, vůbec jsem to necítila. Břicho mám 5 týdnů po porodu císařem víc jak čtyřkilovyho dítěte drobet zvrasneny, ale za dve kila jsem na svym, ale to břicho je vypoukly prostě :woman_facepalming: se bojím, že budu furt vypadat jako tehule, jsem totiž jinak stihla a to břicho je divný :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22088
20.12.19 23:27
@lebambule píše:
Já mám trochu obavy, ze po druhém cisari se mi vůbec nezavinovala deloha, vůbec jsem to necítila. Břicho mám 5 týdnů po porodu císařem víc jak čtyřkilovyho dítěte drobet zvrasneny, ale za dve kila jsem na svym, ale to břicho je vypoukly prostě :woman_facepalming: se bojím, že budu furt vypadat jako tehule, jsem totiž jinak stihla a to břicho je divný :,(

Nekomu to zustava no.Ale 5 tydnu, to je proste strasne malo. Vydrz a zapoj pak bricho, za par mesicu budes vypadat uplne jinak :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27599
20.12.19 23:28

@lebambule mne to bohuzel po 2 cisarich zustalo, to vypoukly bricho :( Zhubla jsem, jsem na vaze jako pred 2. tehotenstvim, cvicim, diastazu nemam a to bricho je porad sileny. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22088
20.12.19 23:31

Nekdo si i chvali stahovaci pradlo, nejaky spesl po porodu. Zkusenosti s nim teda nemam, ale nemuselo by to byt spatny. Mozna ve vysledku staci i kvalitni stahovaci kalhotky ze spodniho pradla a vyjde to stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22088
20.12.19 23:32
@veria píše:
@lebambule mne to bohuzel po 2 cisarich zustalo, to vypoukly bricho :( Zhubla jsem, jsem na vaze jako pred 2. tehotenstvim, cvicim, diastazu nemam a to bricho je porad sileny. :?

Jak dlouho jsi od porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27599
20.12.19 23:33
@wildcherry píše:
Jak dlouho jsi od porodu?

1,5 roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22088
20.12.19 23:39
@veria píše:
1,5 roku

No tak to jeste neni takova hruza :kytka:,obzvlast po CS, kdy je ta doba prodlouzena, nez po prirozenem porodu. Mozna zmenit i stravu a vic cvicit to bricho.No je to otravny, taky me stve, ze zenska si to dite odnosi, je to namaha a pak ma jeste takovy vizual prazdneho pytle, misto aby ji odmenou byla aspon poradne zavinuta deloha :mrgreen:.A pak na internetu koluji fotky vyretusovanych modelek po porodu a my na sebe hledime se slzou v oku do zrcadla :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
20.12.19 23:40
@wildcherry píše:
Nekomu to zustava no.Ale 5 tydnu, to je proste strasne malo. Vydrz a zapoj pak bricho, za par mesicu budes vypadat uplne jinak :kytka:

Vim, že je to krátká doba, ale prostě jsem vůbec necítila zavinovani dělohy jako po prvnim cisari. Taj jestli to pak nebude delat neplechu, vzhledově teda myslim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22088
20.12.19 23:46
@lebambule píše:
Vim, že je to krátká doba, ale prostě jsem vůbec necítila zavinovani dělohy jako po prvnim cisari. Taj jestli to pak nebude delat neplechu, vzhledově teda myslim…

No, dobra otazka. Mozne to je.Ja teda po CS myslela u zavinovani, ze rodim. Hrozny bolesti. A sestry rikaly, at jsem za to rada :think:.Dokonce jsem chtela uz injekce odmitat, opravdu to bylo hrozny a opet, ze mi rozumi, ale at to radeji vydrzim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama