Jaké byste uvítaly vybavení při ubytování v apartmánu ?

10
5.1.20 22:43

Jaké byste uvítaly vybavení při ubytování v apartmánu ?

Ahoj holky, mám možná trochu zvláštní dotaz. S manželem máme apartmán na krátkodobé dovolené a momentálně probíhá rekonstrukce. Napadá Vás něco, co Vám při pobytech chybí? Momentálně jsem ve fázi, kdy dokupuji doplňky, například zásobník na kosmetické tampony a vatové tyčinky, chtěla bych tam nechat třeba i golfky po dceři, jestli to ma nějaký efekt? Vím, ze když někam jedeme my s dětmi, vždy tahám všechno sebou :nevim: nebo jestli Vás napadá třeba něco z kosmetiky, co Vám přijde zbytečné si na dovču brát a byl by to příjemný bonus, abyste to v ubytování měly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1710
5.1.20 22:45

@Nela2016 šampon, sprchový gel, mýdlo, ručník. V cizině naprostá samozřejmost v česku vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.1.20 22:48

@Nela2016 ještě bych doplnila předešlou odpověď o nějaký univerzální krém nebo olejicek na ruce/tělo, který vždy zapomenu 🙂 a občas mne udivi neexistence fenu, ale to už se naštěstí moc nestává..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
5.1.20 22:48

Rucniky, pro deti nocnik, jidelni zidlicka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6180
5.1.20 22:51

Hlavně pak na web napište, co vce tam máte, aby to člověk zbytečně nebral. Rucniky, dětská postel s luzkovinami (x krát jsem dostala bez), vybavenost kuchyně (pokud je tyčový mixér, tak napsat), sezónní věci třeba sedačka na kolo, šlapadlo či motorky, odrážedla, na zimu boby apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6179
5.1.20 22:52

Maly kremna ruce. Sampon pouzivam specialni, ten ja neocenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
5.1.20 22:53

Mme tam vzdycky chybí jar a uterky, fen, nepropustne prostěradlo pro deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13634
5.1.20 23:02

100% kávovar! Kdyby nebyl v rámci vybavení brala bych si svůj :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.20 23:02

@mju12345 fén tam bude, u toho krému nebo olejičku- napadá Vás konkrétní značka? Já třeba používám z lékárny nuxe, ten je univerzální ale děti ho asi nemůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
5.1.20 23:03

Já vždy ocením fén, super je když je před sprchou předložka a nemusí se tam plácnout ručník, sušák na ručníky, pro děti stupínek, prkýnko na WC, jídelní židlička, možnost dětské postýlky. Pár tipů na výlet ev. dobrou restauraci. Kosmetiku si vozíme svou, přijde mi to jako zbytečné plýtvání používat každý den několik malých pytlíčků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13634
5.1.20 23:04

Dal například destka chuvicka pokud je více místnosti, základní lékárnička jako obvaz, náplasti a teploměr :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
5.1.20 23:05

Kávovar a myčka, bez obojího se neobejdu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573

Ted se mi snad trikrat za sebou ve drazsim ubytovani stalo, ze tam nebyl fen :roll: Podle me by to mela byt samozrejmost.. Na umyvadle mydlo na ruce je bezva, jinak hotelovou kosmetiku ja moc nepouzivam, mam radsi svoji. Jestli se pocita v ubytovani i s malymi detmi, tak nocnik, jidelni zidlicku. Nekde na horach by byly dobre pekace/sanky na pujceni. Golfky bych asi nevyuzila, mam nejradsi svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5515

@Nela2016 Uz se mi nekolikrat stalo, ze v koupelne se zapomnelo na misto na odkladani veci - aspon ve velikosti kosmeticke tasticky. A casto byva nedomyslene misto na mydlo na ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
@Nela2016 píše:
@mju12345 fén tam bude, u toho krému nebo olejičku- napadá Vás konkrétní značka? Já třeba používám z lékárny nuxe, ten je univerzální ale děti ho asi nemůžou

S tim bych si hlavu nelamala, každý pouziva něco jiného..Nuxe by se vam dost prodrazil, myslim, ze by i často po odjezdu chybel, bohuzel :mrgreen:..Koupila bych neco bezneho, klidne Aviril.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat