Jaké české a slovenské výrobky považujete za skvělé?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drewlet
Závislačka 4574 příspěvků 04.08.18 21:56
Jaké české a slovenské výrobky považujete za skvělé ?

Ahoj všem, které české a slovenské výrobky jsou podle vás skvělé a doporučili byste je cizincům? ;) děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 04.08.18 21:59

edit admin reklama

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 04.08.18 22:03

Pivo :mrgreen:
Do ciziny taky vozime lazensky oplatky a syrecky,ale vetsinou se to s velkymi ovacemi nesetkava :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13561 příspěvků 04.08.18 22:06

@katkalaila to je tak trapny pokus o reklamu az to :pocitac: :zed:

Pro cizince - pivo Plzeň, Budvar chlapovi pkus Becherovku. Zenske ceske granaty a obema knizku o ČR, pamatkach UNESCO apod. Z jidla prazskou sunku, lazenske oplatky, Myslivce, Bohemia Sekt apod.

Jinak spousta lokalnich vyrobku je skvelych, ktere cizincum nic nereknou typu Fidorka, Kofola apod. Kazdopadne chlastem, knizkou apod. Nikdy nic nezkazite.

Russet
Extra třída :D 11703 příspěvků 04.08.18 22:07
@drewlet píše:
Ahoj všem, které české a slovenské výrobky jsou podle vás skvělé a doporučili byste je cizincům? ;) děkuji.

Olomoucké syrečky a Lažanský mošt.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 04.08.18 22:09

@Hanka1 uplne nerozumim v cem.je problem , je Ceska znacka jako kazda jina .. tak nevim proc bych to nemohla zminit :roll:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 04.08.18 22:12

Můj muž(cizinec) si zamiloval českou Kofilu…a z oplatek Kávenky,tady nic takového nemají. Když,nejsou tak dobré. A jeho synovi zase chutnají Ledové Kaštany. Za mě české pivo,Moravanka od Hamé a Mariansko-lazenske oplatky

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 04.08.18 22:16

Slivovice :-D kofola, sklo..

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 04.08.18 22:16

na sk halusky s bryndzou,parenica a pivo /saris,zlaty bazant/ cokolada figaro a pro deti cokolada deva. toto vsechno miluji. cz vyborne vina palava a okoli.horcicke trubicky,pribi­nacek,urcite i jidlo knedlo zelo.piva tak tam tezko vybirat skoro vsechny mate dobre.

Malaga
Generální žvanilka 24701 příspěvků 04.08.18 22:16
@Aduš8 píše:
Můj muž(cizinec) si zamiloval českou Kofilu…a z oplatek Kávenky,tady nic takového nemají. Když,nejsou tak dobré. A jeho synovi zase chutnají Ledové Kaštany. Za mě české pivo,Moravanka od Hamé a Mariansko-lazenske oplatky

kofilu taky miluju :srdce: .....
a pak teda kvašáky od H+H (jsou krásně křupavé).....ale ne teda dohromady :mrgreen:

stock
Echt Kelišová 7969 příspěvků 04.08.18 22:17
@Russet píše:
Olomoucké syrečky a Lažanský mošt.

Jo,olomoucké syrečky jsem zrovna přivezla a kufr vyhodila :mrgreen:,ale chutnaly.

Russet
Extra třída :D 11703 příspěvků 04.08.18 22:18
@stock píše:
Jo,olomoucké syrečky jsem zrovna přivezla a kufr vyhodila :mrgreen:,ale chutnaly.

Smrděl? :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 04.08.18 22:22

Becherovka, klasicky cesky hermous, ledove kastany, bonboniera Tatiana a kysky s prichuti.
A chleba Sumavu a cesky rohliky, byt je jim tak jednou do roka.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 9302 příspěvků 04.08.18 22:31

Vodnanske kure. Te nizke cene se neda odolat. A kdyz je v akci, chutna o to vic.

alisekR
Kelišová 5178 příspěvků 04.08.18 22:36
@Emimin7 píše:
Vodnanske kure. Te nizke cene se neda odolat. A kdyz je v akci, chutna o to vic.
:poblion: fuj, máme to kousek od nás a ujišťuji tě, že ty kuřata z Čech nejsou. A doby, kdy byly dobré jsou dnes pryč.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >