Jaké cvičení na hubnutí po císaři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 01.01.19 17:03
jaké cvičení na hubnutí po císaři

Ahoj maminky, jsem půl roku po císaři druhé dcery a začala jsem nezkrotně nabírat. Ráda bych shodila tak 10 kg.. jídlo je mi jasné, na to rady nepotřebuji, ale ráda bych věděla jaké cvičení. Před otěhotněním jsem pravidelně cvičila piloxing, ale ten jsem dnes zkusila a opravdu to bolelo. Čím tedy začít? Děkuji ;)

Reakce:
Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 1 inzerát 01.01.19 17:08

Ja jsem po 9m od cisare zacala lezt na stene a vratila se k behani - ale jestli te jizva boli, nehnala bych se radeji asi do niceho, max chuze, plavani, joga? Neco nenarocnyho, bala bych se o jizvu kdyby me bolela. Me nebolelo nic po par dnech po porodu, ale i tak jsem radsi cekala. Mozna se porad s doktorem :)

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 01.01.19 17:18

Zkus kouknout na Ivu Fiš.

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 01.01.19 17:20

@Lily Evans Jizva mě nebolí, ale jak se při piloxingu hodně skáče, tak mě bolelo břicho uvnitř. Právě, že mě od porodu nic nebolelo, tak jsem si myslela, že to bude ok a nebylo :( Doktor mi cviky na zhubnutí neřekne. Joga by mě zajímala, ale dá se při ní opravdu hubnout? pak bych se postupně vracela k piloxingu

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 1 inzerát 01.01.19 17:26
@zuzkaholl píše:
@Lily Evans Jizva mě nebolí, ale jak se při piloxingu hodně skáče, tak mě bolelo břicho uvnitř. Právě, že mě od porodu nic nebolelo, tak jsem si myslela, že to bude ok a nebylo :( Doktor mi cviky na zhubnutí neřekne. Joga by mě zajímala, ale dá se při ní opravdu hubnout? pak bych se postupně vracela k piloxingu

tezko rict - mne na zhubnuti funguje jedine kardio (rychla chuze, klidne s kocarem, nebo beh), ale mama diky joze zhubla. Kazdy organismus reaguje na neco jinyho. Tuky jogou nejspis nespalis, ale zpevnis a protahnes svaly, takze budes pusobit stihleji.

Elzaaa
Kecalka 315 příspěvků 01.01.19 17:31

Ja jsem ted rok po cisari a jakmile zacnu cvicit, nebo jen vic uklizim v domacnosti, spatne se ohnu jizva poboliva. Zadna hrozna bolest, ale citim ji. Uz jsem objedna na kontrolu k dr. Nevite prosim jak dlouho to muze jeste bolet ? A jestli je vhodne cvicit i kdyz to boli? Mam obavy aby se s jizvou neco nestalo.

Uživatel je onlineOrnwen
Kelišová 5430 příspěvků 01.01.19 18:01

@zuzkaholl ja chodila a chodim na aquaaerobic. Od pul roku po cs. tam ty skoky nejsou, ale nikdy me nic nebolelo.

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 01.01.19 18:38

@Lily Evans :hug: Děkuji :)

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 01.01.19 18:40

Když bolí, tak urcite necvičit. Někoho nebolí vůbec, někoho roky @Elzaaa

Elzaaa
Kecalka 315 příspěvků 01.01.19 18:52

@zuzkaholl roky … tak to se mam na co tesit  :mrgreen:

A kdyz to boli musi to nutne znamenat ze je neco v neporadku ?

aknadar
Kecalka 487 příspěvků 01.01.19 19:05

Tema me zajímá, protože jsem v přibližně stejně situaci. Já ve dvou měsících po sc začala chodit plavat 4× týdne hodinu intenzivni plavání. Jizva nebolela vůbec, tělo se trosku zpevnilo nicméně můj problém- břicho, žádná změna. Před otěhotnění jsem hodně cvičila, tak ted, kdyz ma malá 5 měsíců chci na to zase najet , plánuji nákup členství v contours. Doufám, ze jizva bolet nebude. Nejdřív začnu na běžícím pasu hodinu a tak 20 minut posilování končetin. Postupně zapojim břicho, ale fakt pomalu. Snad to půjde. Spis řeším kojení, jestli se mliko neztratí, jídlo bohužel ubrat nemůžu, to by asi kojení šlo do haje a já bych ještě rada vydržela. Ma někdo zkušenosti s intenzivnejsim tréninkem a kojením? Držím ti palce ať se ti podaří zhubnout. Já také doufám!

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 01.01.19 19:30

Těžko říci :nevim: @Elzaaa

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 01.01.19 19:33

Tak to máš super plán ;) @aknadar děkuji a taky držim palce. Když se břicho nemění, nemáš náhodou rozestup svalů? Já bohužel nekojim, tak neporadim :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34915 příspěvků 02.01.19 07:47

Skákání mi vadilo ještě docela dlouho po porodu, a to i bez císaře. Začala bych svižnou chůzí, třeba si pořídila i hole, při tomto typu chůze namáháš i jiné svalové partie a spálíš více kalorií. A podobné pohyby - běžkování, plavání, bruslení… Vykašlala bych se na cvičení všech výzev, které jsou většinou extrémně hopsavé (zbytečné i pro ty, co nejsou po porodu) a hlavně cvičila podle svých možností, aby ses nepřemáhala a nic tě nebolelo. Pro další rady ohledně hubnutí po porodu napiš do této odborné poradny .

Váš příspěvek
Reklama