Jaké dárky by jste chtěli pod stromečkem dostat Vy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
29.11.21 14:24

Jaké dárky by jste chtěli pod stromečkem dostat Vy?

Ahoj,

Vím, že můj manžel se snaží přes rok poslouchat a většinou se mu povede mne překvapit hezkým dárkem který jsem nečekala, na druhou stranu vím že (asi jako velká část) dnešních lidí brouzdá internetem pro inspirace a každá jsme asi někdy dostala nějaké slušné faux pas místo naších vysněných (a leckdy telegrafovaných) dárků.

Je tady určitě podobných témat hodně, ale většinou se diskutující ptají co vybrat - já se ptám Vás co by jste si Vy jako dárek, který by Vám udělal radost přáli - třeba Vaše přání, udělá radost zrovna Vám a především dalším :) - pomozte i Vy inspirovat třeba zrovna vaše partnery

začnu u sebe - já bych si např. moc přála šicí stroj, rodinnou deskovou hru, zástěru do kuchyně, nebo jakoukoliv knihu Faja od P. Stehlíkové

Děkuji všem přispěvatelům a snad budete mít hezké a klidné svátky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
687
29.11.21 14:27

Já bych si hrozně přála klávesy, protože naši malí kluci milují hudbu. Bohužel na to zatím nejsou finance, ale tak třeba za rok. Prozatím si vystačíme s flétnou a kytarou. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
29.11.21 14:27

Já bych si hrozně přála klávesy, protože naši malí kluci milují hudbu. Bohužel na to zatím nejsou finance, ale tak třeba za rok. Prozatím si vystačíme s flétnou a kytarou. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
29.11.21 14:33

To já si přála knížky - kuchařka a životopisy o Betty McDonald, pak knížky o dětském spánku (jsem v očekávání), štítovaču + pár náplní a takové krásné první album pro mimčo, což je stejně spíš dárek pro mě, protože se mi to moc líbilo.
Naopak si nepřeju dostat v dárcích se svým jménem věci pro dítě typu dupačky, dečky, hračky…
Dostanu určitě i nějaké oblečení od sestry nebo mamky, od muže myslím elektrický zubní kartáček. Ale já raději dávám, než dostávám, takže se ještě snažím vymyslet něco pěkného pro manžela a jinak pro všechny už vybráno mám. Jen pro naše nenarozené dítě jsem nic nekoupila a kupovat ani nebudu :D jsem jeho inkubátor a to mu zatím stačí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
29.11.21 14:34

Jelikož jim ráda v posteli tak bych si přála ten stoleček :D já jinak nemám velká přání. Ale muž mě vždy milé překvapí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
29.11.21 14:35

@Annabela11 to je pěkné :) můj muž mě sice miluje, ale na dárky nemá hlavu :D ale taky se vždycky snaží. Vlastně je to takové roztomilé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
29.11.21 14:43

Ja knížky jako každý rok, rodina zná oblíbené autory, akorát je problém se trefit do toho, co jeste doma nemám :mrgreen: letos chci batoh, ten mi koupi manžel, pak bych chtěla meč do sbírky :lol: ale to je opět na manželovi. Pak jsou takové praktické dárky, co bysme doma potřebovali, např koberec, ale to mi nikdo nadělovat nechce, že to není dárek pro mě :mrgreen: celkově nějak nemám nápady na menší darky, nic nepotřebuju. Spíš když se mě někdo zeptá, tak říkám co nemají kupovat- oblečení, šperky, nádobí apod, protože toho mám hory a málokdo se mi trefí do vkusu. Deskové hry taky miluju, ale ty naděluju spíš já ostatním, takže je dam dětem a vlastně to je jakoby i pro me :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
29.11.21 14:51

Zimní rukavice na motorku by se mi dost hodily, taky zastřihovač na fousy, zatím je rovnám strojkem na psy - mívali jsme airedaly :) - ale to není uplně ono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4887
29.11.21 15:36

Když se mě manžel ptal, tak jsem na rovinu řekla, že mi akorát dochází oblíbený parfém a že chci fén. Rovnou jsem na něho poslala odkaz. A mám takové tušení, že dostanu nový telefon, i když jsem mu několikrát říkala, že nový mobil nepotřebuju. Vyhozené peníze. Ale zase si cením, že mě chce překvapit. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4887
29.11.21 15:37

@Kriss Tina Ten meč mě zajímá. Sbíráš meče? Jak jsi k tomu přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
29.11.21 15:42

@berusa.m mám ráda středověké období a zároveň fantasy :D nějak k tomu tihnu od mala, tak sbíráme různé filmové repliky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
29.11.21 15:44

Já bych moc chtěla kávovar. Mít doma ten luxus a dát si kafe jako v kavárně. :) Ovšem obávám se, že Ježíšek to považuje za zbytečnost, tak mám nejspíš smůlu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29729
29.11.21 15:48

@Kriss Tina ;) batoh bych si chtěla vybrat sama dle svého vkusu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7874
29.11.21 15:49

@mathok
Fakt si přeješ zástěru do kuchyně? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
29.11.21 16:05
@stinga píše:
@Kriss Tina ;) batoh bych si chtěla vybrat sama dle svého vkusu

Ja si ho vybrala, nebo sem spíš dala pár typů a budu čekat co z toho vybere :mrgreen: úplně na slepo nejde, to se v minulosti nevyplatilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat