Jaké dárky by jste chtěli pod stromečkem dostat Vy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
2523
29.11.21 16:07

@mathok Já jako obvykle nevím :D Hodila by se nová sada nádobí, ale to je asi lepší, když si to vyberu sama. Pak taky nová sada ručníků, ale to je to samé. A ráda bych něco na čtení, ale i já sama mám nějak problém najít něco, co by mne zaujalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2227
29.11.21 16:22

Ja mam vsechno, ale uz akutne potrebuju novy telefon, takze si preju iphone 13 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394
29.11.21 16:33
@Hlaholice píše:
@mathok Já jako obvykle nevím :D Hodila by se nová sada nádobí, ale to je asi lepší, když si to vyberu sama. Pak taky nová sada ručníků, ale to je to samé. A ráda bych něco na čtení, ale i já sama mám nějak problém najít něco, co by mne zaujalo.

Nova sada nadobi a rucniku prece neni darek pro tebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
29.11.21 16:40
@Kriss Tina píše:
@berusa.m mám ráda středověké období a zároveň fantasy :D nějak k tomu tihnu od mala, tak sbíráme různé filmové repliky :mrgreen:

To je super koníček. Tak doufám že nějaký fajný meč dostaneš. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19426
29.11.21 16:43

Premyslim nad tím cca měsíc a ještě jsem nepřišla na nic, co bych si přála sobecky jen já pro sebe. Miluju šperky, hlavne náramky, ale ty ted nenosím aby mi to nepretrhly děti, novy telefon a chytré hodinky mám, na knížky nemam místo, i když rada čtu, ale jsem věrná knihovnám.
No možná bych chtěla kurz na nehty a nebo návštěvu cgm kadeřnictví, ale v aktuální situaci a se 4 měsíčním mimcem, je cestování dost mimo.
Tak opravdu nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
29.11.21 16:44
@Ernais píše:
Nova sada nadobi a rucniku prece neni darek pro tebe :think:

Já jsem třeba dostala od mamky kterýsi rok peníze a koupila jsem nám za ně boží designové předražené talíře na steaky. A fakt jsem měla radost. Takže proč ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8589
29.11.21 16:48

;) já miluju šperky a parfémy, takže je to se mnou jednoduché ;)
kabelka taky neurazí, ale to by asi manžel potřeboval odkaz :lol:
se zástěrou do kuchyně by dostal po uších ;) já je prostě nenosím - leč chápu, že někdo jiný je zas ocení..

Jinak ale zrovna já jsem typ, že miluju nové spotřebiče a vybavení do domácnosti, dokážu celé hodiny hledat ten správný lustr/koberec/sporák a jelikož jsme měli šílenou sedačku, tak jsme si už jaxi předem aktuálně naježili parádní rohovou šedo-černou sedačku a mám takovou radost, že vlastně už vánoce mám ;) :dance:
manžel má zas v merku po x letech novou smart-telku, což beru jako náš společný dar přímo pod stromek, takže pak už se spokojíme jen s maličkostmi typu kosmetika - hadřík na sebe.. Možná to vyjde i na lednici, protože i ta dodělává…

Vím, že pro spoustu žen tohle dárek není a berou to v průběhu roku jako nutnost, ale já se na to fakt těším, ráda srovnávám parametry, hledám, koukám, měřím ;) takže mně fakt praktické dárky udělají mega radost (včetně takových jako je např. fén nebo balíček mého milovaného Yves Rocher ;) )

pubošky si dárky napsaly a letos bude hudební Ježíšek (jedna akustická kytara, jedna keyboard a pak chtěla el. kartáček a nějaké mikiny spešl, sluchátka..)
no a hlavní „Dárek“ je v klidu se spolu navečeřet, pustit si pohádku a jen tak spolu vegetit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7540
29.11.21 17:49

My si moc dárky nenadělujeme (dárky si dáváme hlavně kvůli dětem). Se mnou je to jednoduché, stačí něco od Harryho Pottera, lego nebo knížka. S manželem je to náročnější, ale jeho koníčkem je vaření, tak dostane japonský nůž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
29.11.21 17:49

@mathok jé taky jsi fanda Naslouchače? Já jsem poslouchala všechny 3 díly jako audioknihu. Ná Vánoce bych chtěla knihu Písečníci a bludný asteroid. Pak taky špendlíky a různé různé blbinky k šicímu stroji, protože je záhadně ztracím :lol: A povlečení, ale dezén co jsem chtěla se už v požadovaném rozměru vyprodal :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2523
29.11.21 18:35
@Ernais píše:
Nova sada nadobi a rucniku prece neni darek pro tebe :think:

Je, když mi to udělá radost. Já mám ráda praktické dárky. A mám ráda, když je to doma hezké. Když je na nádobí hezký pohled, když ladí k nábytku, výmalbě… Když jsou ručníky v bezvadném stavu a ladí k vybavení koupelny. Ostatním doma je tohle asi tak nějak jedno :mrgreen: Navíc, co se ručníků týče, tak doma každý máme svou sadu ručníků a já chci vyloženě vyměnit tu mojí sadu.
Fakt nevím, co jiného si přát. Teda, našly by se dárky podobného ražení. Já si asi všechno, co chci, vždycky koupím hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70735
29.11.21 18:36
@mathok píše:
Ahoj,

Vím, že můj manžel se snaží přes rok poslouchat a většinou se mu povede mne překvapit hezkým dárkem který jsem nečekala, na druhou stranu vím že (asi jako velká část) dnešních lidí brouzdá internetem pro inspirace a každá jsme asi někdy dostala nějaké slušné faux pas místo naších vysněných (a leckdy telegrafovaných) dárků.

Je tady určitě podobných témat hodně, ale většinou se diskutující ptají co vybrat - já se ptám Vás co by jste si Vy jako dárek, který by Vám udělal radost přáli - třeba Vaše přání, udělá radost zrovna Vám a především dalším :) - pomozte i Vy inspirovat třeba zrovna vaše partnery

začnu u sebe - já bych si např. moc přála šicí stroj, rodinnou deskovou hru, zástěru do kuchyně, nebo jakoukoliv knihu Faja od P. Stehlíkové

Děkuji všem přispěvatelům a snad budete mít hezké a klidné svátky :)

Penize :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70735
29.11.21 18:39
@Myšák24 píše:
Já bych moc chtěla kávovar. Mít doma ten luxus a dát si kafe jako v kavárně. :) Ovšem obávám se, že Ježíšek to považuje za zbytečnost, tak mám nejspíš smůlu. :mrgreen:

Tak kasli na jeziska a kup si ho sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2523
29.11.21 18:41

@caramba Vidíš, prostěradlo a povlečení jsem ještě vlastně chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
29.11.21 18:43

@bigl Ano, co je na tom tak divného? =)) OK dobře možná to je trošku divný, ale ráda peču a večně jsem od něčeho omatlaná a ta aktuální je už tak sepraná že se na to nemůžu dívat =D

@caramba Přiznám se že jsem měla Naslouchače v knihovně asi už tři roky, ale přes poslední vlnu covidu jsem po tom sáhla a přečetla jsem to pomalu jedním dechem =)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10766
29.11.21 18:48

Budu ráda když se všichni sejdeme a budeme spolu ve zdraví, to je pro mne největší dárek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat