Jaké dárky by jste chtěli pod stromečkem dostat Vy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
948
29.11.21 19:23

@Venetia Jeeej, ani nevíš, jak ráda. Akorát z rodičáku si moc vyskakovat nemůžu, leda bych něco vyhrála. :mrgreen: A protože mám ve hře smůlu, tak asi začnu šetřit až půjdu do práce. :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
29.11.21 21:21

Já bych si přála jednu hru na počítač. A knížku od Dmitrije Gluhkovskeho. Ještě bych ocenila permanentku na čištění pleti u kosmetičky, protože co nosím respirátory, tak jsem celá hnusná a doma mi to nejde vydrhnout. :lol: Potřebuji novou škrabku na brambory a nové vařečky. Termo kalhoty a bavlněné body, protože mi v zimě táhne na záda, i když mám dlouhou bundu. :roll: A vybrala jsem si peněženku, ponožky a přívěšek na klíče. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
29.11.21 22:17

Na to, co bych si přála, se mě ptá celá rodina už měsíc… A já fakt nevím :D Vzhledem k tomu, že jsem na rodičáku s prvním dítětem a na cestě je druhé, takže ještě dlouho budu doma, tak mi přijde, že nějak nic nepotřebuju. Kabelky mi jen leží ve skříni a drahé parfémy mám dva a přijde mi jich na doma škoda… Knížku jsem vytáhla naposledy na dovolené. A když nepočítám to, že pořád lítáme po venku, tak jediný můj koníček je sestavování rodokmenu a k tomu potřebuju jen notebook, papír a tužku :D No nemají to se mnou jednoduchý. Na druhou stranu mě potěší asi cokoliv. Já si vlastně nepamatuju, že bych někdy dostala nějakej nevhodnej dárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
29.11.21 22:31
@DanielaD píše:
Budu ráda když se všichni sejdeme a budeme spolu ve zdraví, to je pro mne největší dárek

Když jsem tohle od někoho dřív slyšela, myslela jsem, že je to jen taková fráze. Něco co se jen tak říká. Ale po posledních dvou letech a potom, co mě teď úplně obyčejná viróza sestřelila na tři týdny, to mám úplně stejně. Všechny dárky bych vyměnila za to, aby celá rodina a přátelé byli zdraví, abychom se všichni mohli potkat, abychom nemuseli být jen zavření doma. A pak taky, aby manžel nemusel mezi svátky do práce, aby mě dcera nechala podívat se v klidu na nějakou pohádku nebo vánoční film… Víc než na dárky se těším na atmosféru, cukroví, domácí vánočku, kapra s bramborovým salátem, vaječňák (i když letos jen nealko :D ), deskovky, které vždycky v těch volných dnech oprášíme… A tak… Snad to vyjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3104
30.11.21 15:17
@Hotaru píše:
Já bych si přála jednu hru na počítač. A knížku od Dmitrije Gluhkovskeho. Ještě bych ocenila permanentku na čištění pleti u kosmetičky, protože co nosím respirátory, tak jsem celá hnusná a doma mi to nejde vydrhnout. :lol: Potřebuji novou škrabku na brambory a nové vařečky. Termo kalhoty a bavlněné body, protože mi v zimě táhne na záda, i když mám dlouhou bundu. :roll: A vybrala jsem si peněženku, ponožky a přívěšek na klíče. :lol:

hele ja mam doma obe dve ty Metra v cestine a nechci to, nechces je? jsou ve vybornem stavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10708
30.11.21 18:51
@S.Tynka píše:
Když jsem tohle od někoho dřív slyšela, myslela jsem, že je to jen taková fráze. Něco co se jen tak říká. Ale po posledních dvou letech a potom, co mě teď úplně obyčejná viróza sestřelila na tři týdny, to mám úplně stejně. Všechny dárky bych vyměnila za to, aby celá rodina a přátelé byli zdraví, abychom se všichni mohli potkat, abychom nemuseli být jen zavření doma. A pak taky, aby manžel nemusel mezi svátky do práce, aby mě dcera nechala podívat se v klidu na nějakou pohádku nebo vánoční film… Víc než na dárky se těším na atmosféru, cukroví, domácí vánočku, kapra s bramborovým salátem, vaječňák (i když letos jen nealko :D ), deskovky, které vždycky v těch volných dnech oprášíme… A tak… Snad to vyjde…

není to fráze, vím o čem píšu a moc si to přeju. Nějaké zlato, hry, pozlátka, to si mohu koupit kdykoliv bude potřeba, ale obejmout mámu, to je pro mne nepopsatelný zážitek.
Přeji ti, ať si Vánoce užiješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
1.12.21 01:07

@Liberalissima Ty jsi hodná :srdce: Děkuji, já Metro mám. Chtěla bych od něj jinou. Ale, jestli máš pevnou vazbu, tak M2033 se na knižních bazarech prodává i nad 1000 Kč. V češtině nejsou nové k sehnání, tak na tom můžeš i něco trhnout případně. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
1.12.21 06:57

Já bych si přála olejové pastely van Gogh a skicáky, protože ráda kreslím. Ještě by mě neurazili bezdrátové sluchátka :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8108
1.12.21 07:14

Ja bych si prala pod stromecek jednoho cloveka a pak, abych neprisla o zub. no a samozrejme zdravi pro celou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20891
1.12.21 07:28
@Hotaru píše:
@Liberalissima Ty jsi hodná :srdce: Děkuji, já Metro mám. Chtěla bych od něj jinou. Ale, jestli máš pevnou vazbu, tak M2033 se na knižních bazarech prodává i nad 1000 Kč. V češtině nejsou nové k sehnání, tak na tom můžeš i něco trhnout případně. :mrgreen:

Cože. Jedno mi zničil králík a druhý jsem vyhodila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
1.12.21 07:29
@S.Tynka píše:
Na to, co bych si přála, se mě ptá celá rodina už měsíc… A já fakt nevím :D Vzhledem k tomu, že jsem na rodičáku s prvním dítětem a na cestě je druhé, takže ještě dlouho budu doma, tak mi přijde, že nějak nic nepotřebuju. Kabelky mi jen leží ve skříni a drahé parfémy mám dva a přijde mi jich na doma škoda… Knížku jsem vytáhla naposledy na dovolené. A když nepočítám to, že pořád lítáme po venku, tak jediný můj koníček je sestavování rodokmenu a k tomu potřebuju jen notebook, papír a tužku :D No nemají to se mnou jednoduchý. Na druhou stranu mě potěší asi cokoliv. Já si vlastně nepamatuju, že bych někdy dostala nějakej nevhodnej dárek.

Tak v tom případě jak to popisuješ bych ti nadělila nějaký krásný domácí komplet :) aby ti to slušelo třeba i doma na té mateřské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3104
1.12.21 12:38
@Hotaru píše:
@Liberalissima Ty jsi hodná :srdce: Děkuji, já Metro mám. Chtěla bych od něj jinou. Ale, jestli máš pevnou vazbu, tak M2033 se na knižních bazarech prodává i nad 1000 Kč. V češtině nejsou nové k sehnání, tak na tom můžeš i něco trhnout případně. :mrgreen:

Tyjo, tak to kouknu, jestli ho prodám aspoň za 500, to jsem netušila. Teda jestli bych takovou vzácnost měla vůbec prodávat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37471
4.12.21 09:50

Aby to byly ty pravý vánoce :srdce: konečně po 3 letech. A nějak cítím, že letos budou :srdce: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat