Reklama

Jaké dárky byste ocenili k narození miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

japato
Kecalka 159 příspěvků 19.02.18 15:28
Jaké dárky byste ocenily k narození miminka?

Těhulky a maminky, jaké dárky byste ocenily k narození miminka? A co nejhoršího/nej­nepotřebnější­ho/kuriózního jste dostaly?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13394 příspěvků 19.02.18 15:40

Peníze, případně poukázky na oblečení.

Capretta
Kecalka 374 příspěvků 19.02.18 15:47

Jsem praktik a uvitala bych balicek s plenama/ubrou­skama/kosmeti­kou.

Pokud oblecky, tak vetsi velikosti, novorozeneckych dostane hafo.

Hracky radsi vubec, nebo po domluve.

LLenule111
Závislačka 3340 příspěvků 4 inzeráty 19.02.18 15:59

Dostala jsem deku španělku a povlečení do postýlky a taky bílou zavinovačku-peřinku. Dále jsem ještě byla ráda za bavlněný ručník s kapucí.

Dandinkaaa
Kecalka 170 příspěvků 19.02.18 16:02

Kvalitni bavlnene plinky, jednorazove pleny (zn. bych si vybrala), bryndacky/slim­packy, kosmetika treba od Weledy, dudliky s klipsou nebo vanicku s lehatkem. Urcite ne hracky, tech je vzdycky dost. Oblecky jen po domluve. Z tech nakladnejsich treba houpaci lehatko, prouteny kosik, nositko. :palec:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 19.02.18 16:09

Ne: malicke oblecky, hracky, kosmetike masti na prdýku, dudlik, lahvicku, vetsi veci typu kosik bez domluvy.

Ano: overalky vetsich velikosti, plinky, bavlnene plinky. Prasek na prani:):) latkova prebalovaci podlozka.

Kdyz nevim delam “balicek nezbytnosti” - prasek na prani, cokoladu, ubrozsky, kojo caj atd.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 19.02.18 16:11
@japato píše:
Těhulky a maminky, jaké dárky byste ocenily k narození miminka? A co nejhoršího/nej­nepotřebnější­ho/kuriózního jste dostaly?

Já bych ocenila to, aby ses zeptala nastávající maminky, co by si přála. Aby se jí nesešlo od kamárádek 125 roztomilých bodýček :D pokud jsi ta maminka ty, udělej si seznam. Když to můžou dělat nevěsty, tak proč ne maminky :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 19.02.18 16:23

Mě nejvíce potěšila poukazy do jakýchkoli obchodů. Většinou chce mít každá maminka vše dopředu připravené a pak se jí toho sejde hodně najednou. A nebo se jednoduše zeptat..radost udělají také pleny udělají radost. Každopádně mě nepotesila kosmetika, všichni kupovali hlavně to, co nejvic vonělo a bojím se tím malého mazat.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 19.02.18 16:37

Poukazky do obchodu typu DM, Teta, Takko.
Plinky pampers, vlhcene ubrousky, kojici caj, praci prasek nebo avivaz. Proste veci co se upotrebi.

Naopak nechci aby lidi utraceli za oblecky, tech mam mraky.

Ted mam maly miminko a kazdemu pred navstevou budu rikat, at nenosi oblecky.

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 19.02.18 17:04

@Hadumi strasne

sajinas
Stálice 55 příspěvků 19.02.18 18:51

Ahoj, já bych ocenila donášku jídla do domu po celé šestinedělí :palec: A to si nedělám srandu :lol:

K tomu plenky jednorázové (pokud jsi se pro ně rozhodla), kvalitní bavlněné plenky (klíďo bambusové), bambusovou osušku, jednorázové podložky, prací prášek, čaje, prsní vložky, velké vatové tamponky na zadeček…
z dražších: kolotoč nad postýlku (s bílým šumem), hrací deka s hrazdičkou, polohovací (vibrační) lehátko, nosítko…

Nevím jestli myslíš drobnější dárky nebo dražší, co může dát rodina.

Oblečky raději od vel. 62 - menší se často nevyužijí moc, navíc jsem novorozenci první dny dávala větší oblečky, páč jsem to s drobkem ještě úplně neuměla a nechtěla jsem ho nějak do toho lámat :mrgreen:

Co nevyužívám je spíš různá kosmetika pro miminko - každý nakoupil milion druhů od nivei po sebamed, něco mám 3× apod. Domluv se určo, ať ti koupí jednu, dvě šetrný značky, který si sama vybereš :andel:

sajinas
Stálice 55 příspěvků 19.02.18 19:04

Jinak já dávám teď kamarádce balíček pro ni (co vše bude po porodu potřebovat - čaje, vložky, krém a různý věci pro kojící - nutrimama tyčinky apod. a něco pro její radost - kosmetiku apod.)
a pak balíček pro miminko: plínky, avent dudlíčky, mam dudlíček (ty dudlíčky fakt ty malinký pro novorozence, ten 0-6 je moc velký), bambusová osuška, barevné samolepky na zeď, černobílá hračka pro miminko a oblečení z outlast materiálu, z toho mám největší radost i já když dostanu. Od značky Little angel, mrkni na to, pokud to neznáš, jsem s tím fakt spokojená.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 19.02.18 19:46

@japato Já dostala hromadu kosmetiky, nic jsem nepoužívala. Koupala jsem jen ve vodě a mazala sádlem, tak jsem to pomaličku darovala dál. Takže to ne, každý k tomu má jiný postoj. A jak píšou holky, ne malé oblečky. Já třeba dostala pro první dceru na našem vyhrávání letní bodýčka 56 a miminko čekala na říjen :roll: Naštěstí se užily u druhé dcery. A hračky ne, nebo po domluvě třeba hrazdičku, kolotoč nad postýlku, hrací deku - vypisuju to, co jsem sama užila.
Pak byla fajn pratelná přebalovací podložka.
Plínky a ubrousky taky opatrně.

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 19.02.18 19:58

Ja vzdycky kamaradce (ne znamym) koupim poradnou kytku, nealko bohemku a dortik/cokoladu, podle toho, co ma rada a slavime. Miminku je to fuk a praci oddrela mamina, tak at je neco i pro ni :)

23tinka23
Povídálka 39 příspěvků 22.02.18 09:37

To co je potřeba, pokud si ty maminka tak se neboj říct si o opravdu potřebné věci ( plinky, ubrousky, to na cos zapomnela ja treba pi porodu zjistika že nemám teploměr) pokud budes nekomu kupovat, normalne se zeptej co chcr, hlavne ne oblečky, dudliky, hračky - takové věci jen po domluvě, a když už oblečky tak větší velikost, většina maminek pidioblečky dostane hromadu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >