Jaké dárky vám nejvíce udělaly radost a jaké dětem?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 25.12.16 08:10
Jaké dárky Vám nejvíce udělali radost a jaké dětem??

Ahoj holky, máme už po Štedrém dnu a dárky rozdány. Copak Vás holky nejvíce potešilo a co Vaše ratolesti :) Já dostala klasiku-pyžamo, ponožky, kokosový olej, balíček dove..to co jsem chtěla a co mě potěšilo. Malej(2) byl nějvíce nadšený z el. mašinek.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 08:12

Já jsem dostala samé krásné věci ale nejvíc hotová jsem z Albi tužky pro prcka, to je tak super věc, hraju si s tím furt :mrgreen:

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 25.12.16 08:12

Mladšího syna potěšila nejvíc motorka - odrážedlo a staršího Playstation. Mě náušnice :kytka:

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 25.12.16 08:14

No mě potěšilo všechno. Koupil a jsem si něco sama a manžel mi koupli elekt. pilník na nohy, to jsme měla velkou radost, a se srandy koupil z Penny zástěru na vaření.. to stejné pořídil dětem i s čepicemi, takže se u nás nasmálo, když jsme se do toho všichni tři navlékli :mrgreen:
Jinak u děti mě přišlo, že vedlo každou chvíli něco :mrgreen:

Halamka
Závislačka 3646 příspěvků 1 inzerát 25.12.16 08:17

U me zvitezil odstavnovac, ktery jsem chtela. Uz mam v sobe dva pomerance, dve jablka a miluju ho.
Dcera ma radost ze vseho, nejvic LPS a chlap dostal zimni bundu a prvni veta byla-snad byla ve sleve /je to znacka, ale zadne tisice/, to jsem byla blizko k nasili :roll:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 25.12.16 08:20

Dítka hodně zaujala magnetická stavebnice ale jinak si hrajou co chvilku s něčím jiným, pěknej bordel je tu :mrgreen:

Jé dostala nový el. kartáček a smoothiemaker, krásnou konvicku, peníze :mrgreen: takže spokojenost :palec:

Markéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 25.12.16 08:23

Mě se líbí všechny dárky, nejvíc asi Pandora :lol:, asi sjme byla hodná když jsem dostala 4 přívěsky 8o a největší překvapení, fakt nečekaný byla sada od mixitu -cibulák :palec:

u dětí- vali se líbí asi vše, do nového pyžama se hned oblékla, kouzelné pero má úspěch, u prostředního je to vždy náhoda jestli se bude dárek líbit, ale hrací mašinka Tomáš to se smál a pak hrací a svítící chameleon. nejstarší dostal mega lego minecraft a 4 hry na PS3 a nejvíc se mu líbí máša co dostala Vali, je hrací tak jí včera neustále pouštěl :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 08:23

Největší radost mi udělal dárek pro manžela - dostal novou zrcadlovku, o které neměl tušení a měl ji zabalenou tak, aby podle balení nepoznal, co je uvnitř. Byl v šoku celý večer :srdce:. Syn dostal velké auto na dálkové ovládání - jednu postavu z Cars, po kterém velmi toužil, které si vysnil při sledování této pohádky včetně konkrétních funkcí a které sice existovalo, ale už se neprodává, takže jsem sháněla bazarové v super stavu, což se mi povedlo :srdce:. A do třetice mi udělalo radost obdarování manželovy tety, která je osamělá a trávila Vánoce v mé rodině i s námi a dostala mimo jiné i několikery lístky do divadla s námi, na což se moc těší či mými rodiči - má zaručený program :srdce:.

Kelsey
Hvězda diskuse 44760 příspěvků 25.12.16 08:29

Mi mobil, ale kabelka přiznám se mi moc nelíbí, přijde mi taková retro pro starší, což nemám ráda, ale nechci mu to rikat.
Děckám vsechny aj hračky aj oblečení, holky dělaly přehlídku a zkousely nové šaty, nakrucovaly se před zrcadlem.
Hráli si dokonce Pelíšek, to mi už se chtělo spát a oni si furt chtěli hrát.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 25.12.16 08:34

Tak u mě nejvíc potěšila knížka (už jsem v půlce). Starší barvy a zdobitka na vlasy, mladší všechno. A chlapa eobot na solární pohon.

Příspěvek upraven 25.12.16 v 08:37

weyky
Neúnavná pisatelka 19191 příspěvků 68 inzerátů 25.12.16 08:35

Tak já dostala klasiku, teplý ponožky a můj oblíbený parfém…mám chlapa bez fantazie.Ale dcera má největší radost z robotického pejska a chlupaté deky.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32408 příspěvků 25.12.16 08:36

Mně asi největší radost udělala nová kabelka s peněženku. Pak průvodce po Vietnamu a vietnamská kuchařka. O brašnách na kolo jsem věděla, ale i tak mě potěšily a můžeme s klukem vyrazit na pořádný výlet :mrgreen:
Kluk byl nadšený ze všeho: svítící globus, albi tužka, sada na kreslení, hry, menší lego, modely vlaku, autíčko z emiminovyho kolotoče. Dneska večer budeme mít ještě jednoho Ježíška a tam kluk dostane nejvic očekávaný dárek - velký lego vlak.

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 25.12.16 08:39

Mě potěšilo vše, protože jsem dostala to, o cem jsem se jen letmo zmínila pri prochazeni pasáže OC, tak by me ani nenapadlo, že si muž zapamatuje, najde a trefí.
Děti byly nadšený snad ze vseho

MikejlaW
Povídálka 39 příspěvků 25.12.16 08:42

Já pořádně ani nevím, co jsem dostala, protože jsem včera měla nějakou virózu a bylo mi hrozně blbě, takže jsem jenom rozbalila dárky a šla zas do postele, ale mám radost hlavně z knížky a malý brácha je nejvíc nadšený z kuličkové dráhy a kuchyňky :)

Uživatel je onlineEMicina
Závislačka 2615 příspěvků 25.12.16 08:46

Mně udělala velikou radost pletená zimní čepice, od kamarádky. Takový kulich, ale velice super, až luxusní.
Od našich mladých kuchařka od Pohlreicha Lehké vaření.
A balíček z Vánočního kolotoče od maminky ze Slaného. Opravdu milé!
Malé děti v rodině nemáme, naše osmačka se radovala ze snowboardu a bot, byl to pro ni společný dárek.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >