Jaké doklady měnit při změně trv. pobytu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 08.02.10 13:19
jaké doklady měnit při změně trv. pobytu?

Ahoj, nevíte prosím někdo, které doklady musím změnit při změně trvalého pobytu? Bylo by to v rámci jednoho města…
Je mi jasná občanka, ale co pas, řidičák, techničák atd.?
 Díky

Reakce:
Kajjka
Závislačka 3184 příspěvků 08.02.10 13:25

je nutné vyměnit asi všechny doklady, kde je adresa uvedena.
Já sem se minulý měsíc vdávala a lítání po úřadech byl fakt zážitek, měnilo se mi příjmení a adresa no mazec :wink: a taky sem musela všude jinde co mám v bance, na pojišťovny, byťák, doktory, a všude odkud chodí nějaký výpisy a tak.

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 08.02.10 13:25

ahojky urcite vim,ze kdyz je to zmena v jednom meste,tak ridicak se menit nemusi.Obcanku urcite jo a technicak nevim.Pas jsem nemenila.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 08.02.10 13:27
Kajjka píše:
je nutné vyměnit asi všechny doklady, kde je adresa uvedena.
Já sem se minulý měsíc vdávala a lítání po úřadech byl fakt zážitek, měnilo se mi příjmení a adresa no mazec :wink: a taky sem musela všude jinde co mám v bance, na pojišťovny, byťák, doktory, a všude odkud chodí nějaký výpisy a tak.

Jasně, změna příjmení tě nutí vyměnit úplně všechno, to je děs, znám :).

Ale teď mi jde fakt jen o pobyt…

rea.sk
Echt Kelišová 9299 příspěvků 08.02.10 14:21

Nevím to ted z hlavy ale napadá mě jedno..Tam kde je uvedená adresa na dokladě tak tam musíš změnit adresu. V pase myslím adresa není jenom město nebo stát…

Daniela82
Závislačka 4990 příspěvků 08.02.10 14:42

Urcite zdrav. pojistovna, jsou tam dost velky sankce a casovy limit.
Pas urcite ne, ale vsechny instituce, ktere Te kontaktuji postou :wink:

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.10 15:47
Loudalka píše:
ahojky urcite vim,ze kdyz je to zmena v jednom meste,tak ridicak se menit nemusi.Obcanku urcite jo a technicak nevim.Pas jsem nemenila.

Manžel si kvůli změně trvalého pobytu řidičák vyměnit musel,řekli mu to přímo na řidičských průkazech.

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 08.02.10 15:48

Určitě musíš zajít na registr vozidel, takže změna techničáku, to jsem třeba já neudělala, ale budu se stěhovat brzy znovu, tak to udělám až potom.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >