Jaké domácí džusy na podporu ovulace

2418
10.7.15 12:27

jaké domácí džusy na podporu ovulace

Ahojky holky! jdu si pro radu, nebo jen dobre tipy na domaci dzusy :-) o mimco se snazime 3roky, uz mame za sebou IVF i IUI a nic :-( pred rokem mi byla zjistena mutace BRCA1 a diky tomu mi uz nechteji udelat IVF, tak mam rovnou v centru rekli at si zazadame o adopci. pred mesicem sem zjistila, ze sem tehotna :-) povedlo se to doma a uplne samo ani jsme nevedeli jak. prisla jsem na to v cca 5tydnu, ale 3tydny na to jsem sla na revizi, pac se gestacni vacek prestal vyvijet :-( po revizi jsem tyden a sem z toho cela KO! nevim jak se stim smirit! pila jsem i ovulacni caj, ted sem si ho znova poridila a rada bych to jeste podporila necim jinym. koupila jsem si odstavnovac a nak nevim co do nej :-S pry je dobra cervena repa, ale co k ni? ma nekdo nake recepty :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.7.15 12:36

Ahoj. Tvá situace není jednoduchá - musíš mít hodně sil, že jsi stále pozitivní ;-)
Nevím co na podporu ovulace, ale ptáš-li se co k červený řepě - tak já do odšt'avňovače dávám řepu, mrkev, pomeranč a jablíčko (někdy citron) a úplně tuhle kombinaci miluju…
A co se tý ovulace týče - na ovu hlen prej pomáhá grepový džus ;)
Držím pěsti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5269
10.7.15 12:43

Jojo, růžový grep před a ananasový po, při iui jsem to praktikovala, ted po revizi na to prdim a mixuju co mi prijde pod ruku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 12:49

@masinka9 Ty jo - vidíš, o ananasu to ani nevím… :think: :mavam: Tak díky za info… Já po revizi taky měla „zdravý období“ - ale ted', půl roku po a netěhotná už na to dlabu… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2418
10.7.15 12:55

Jj o tom ananasu sem taky slysela a pri IVF i IUI jsem ho pila po litrech, taky pry pomaha citronova voda. tu sem pila ted kdyz sem aspon 3tydne vedela o tom, ze sem tehotna :-)
@Petrušačka hele revize me zlomila, tyden jen brecim a uziram se tim, kde sem udelala chybu, ze mimco odeslo :-( ale po tech letech neuspechu je nadeje, ze se to treba zas povede!! mam PCO, takze vse je o nahode, ale proc ji trochu nejit naproti! :-) taky by me zajimalo jak dlouho mi to vydrzi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2418
10.7.15 12:57

@masinka9 @Petrušačka vy jste take po revizi? proc se to deje??? kdyz uz je nadeje, ze jsou // a pak toto!!! to je hrozne nespravedlive!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 12:59
@bebecinka píše:
Jj o tom ananasu sem taky slysela a pri IVF i IUI jsem ho pila po litrech, taky pry pomaha citronova voda. tu sem pila ted kdyz sem aspon 3tydne vedela o tom, ze sem tehotna :-)
@Petrušačka hele revize me zlomila, tyden jen brecim a uziram se tim, kde sem udelala chybu, ze mimco odeslo :-( ale po tech letech neuspechu je nadeje, ze se to treba zas povede!! mam PCO, takze vse je o nahode, ale proc ji trochu nejit naproti! :-) taky by me zajimalo jak dlouho mi to vydrzi :-)

:hug: držím pěsti!!

Já už to pomalu vzdávám… 40 mi sice ještě není, ale už se tam zaokrouhluju. No, začla jsem pozdě, no… :nevim:

Hele - říkej si, že když to šlo jednou, tak to může jít podruhý!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 13:00
@bebecinka píše:
@masinka9 @Petrušačka vy jste take po revizi? proc se to deje??? kdyz uz je nadeje, ze jsou // a pak toto!!! to je hrozne nespravedlive!!!

Je to nespravedlivé, no… Je!! Já jsem po revizi už půl roku… Pocit nespravedlnosti je to jediný, co ve mně ještě ze všech těch hnusnejch pocitů zůstavá. No - prostě „nenaděláš nic“ :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2418
10.7.15 13:08

@Petrušačka me letos bude 29, ale mamzelovi bude 43, ale u nich to zas nevadi!! no ja si to tak rikam i manzel :-) furt nam rikali, ze prirozene to nepujde a nakonec se to povedlo, lec na chvilku. kdyz sem to po posledni navsteve v centru vzdala, po te co mi rekli o adopci, tak sem se doma zhroutila. bylo to silene, furt jsme se jen hadali a bylo jak na rozvod!! manzel zacal jezdit za praci, doma je jen na vikend a to jeste mnohdy ani nemel chut na sex. ja zacala chodit s kamoskama ven. na vino, na diskoteky, byla i dokonce lehci nevera :-( s holkama jsme takto chodily 3mesice, kazdy patek :-) a pak sem zjistila, ze sem tehotna! a to sem si ani nechtela delat test :-) nic mi nebylo, jen sem to zas mesic a pul nedostala! rikala sem si, ze je to u me normalni, tak proc to resit. 14dni se spinila a nakonec me zacali bolet prsa! mezi reci sem to rekla holkam v paci a ty hned zacali at si ho udelam! tak sem si rekla, proc ne. zas to obrecim a vyhodim 50kc, vsak to znam uz za ty 3roky. a oni tam byly okamzite // byla sem jak alenka v risi divu, hned sem bezela k dr a od te doby sem doma na neschopence! ale uz se chystm do prace.jen co me prestane bolet bricho a nebudu mit takove krece pri delsi chuzy. delam na poste, takze tam furt behame :-) ale mezi lidi se uz moc tesim!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2418
10.7.15 13:10

@Petrušačka taky se k tobe v nemocnici chovali tak hnusne!!?? ja myslela, ze tam umru, jak mi bylo priserne. byl to pocit beznadeje jako v dobre, kdyz mi zahynul pri autonehode bracha! to bolelo uplne stejne :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 13:11
@bebecinka píše:
@Petrušačka me letos bude 29, ale mamzelovi bude 43, ale u nich to zas nevadi!! no ja si to tak rikam i manzel :-) furt nam rikali, ze prirozene to nepujde a nakonec se to povedlo, lec na chvilku. kdyz sem to po posledni navsteve v centru vzdala, po te co mi rekli o adopci, tak sem se doma zhroutila. bylo to silene, furt jsme se jen hadali a bylo jak na rozvod!! manzel zacal jezdit za praci, doma je jen na vikend a to jeste mnohdy ani nemel chut na sex. ja zacala chodit s kamoskama ven. na vino, na diskoteky, byla i dokonce lehci nevera :-( s holkama jsme takto chodily 3mesice, kazdy patek :-) a pak sem zjistila, ze sem tehotna! a to sem si ani nechtela delat test :-) nic mi nebylo, jen sem to zas mesic a pul nedostala! rikala sem si, ze je to u me normalni, tak proc to resit. 14dni se spinila a nakonec me zacali bolet prsa! mezi reci sem to rekla holkam v paci a ty hned zacali at si ho udelam! tak sem si rekla, proc ne. zas to obrecim a vyhodim 50kc, vsak to znam uz za ty 3roky. a oni tam byly okamzite // byla sem jak alenka v risi divu, hned sem bezela k dr a od te doby sem doma na neschopence! ale uz se chystm do prace.jen co me prestane bolet bricho a nebudu mit takove krece pri delsi chuzy. delam na poste, takze tam furt behame :-) ale mezi lidi se uz moc tesim!!

My to měli doma po revizi na rozchod… ted' už to snad je ok…Prostě tyhle věci se vztahem zamavají, no. Hlavně chlapi to vnímají jinak všechno, no…
Neboj hele - když to šlo jednou, půjde to zas. A máš ještě x let na to to zkoušet! ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 13:13
@bebecinka píše:
@Petrušačka taky se k tobe v nemocnici chovali tak hnusne!!?? ja myslela, ze tam umru, jak mi bylo priserne. byl to pocit beznadeje jako v dobre, kdyz mi zahynul pri autonehode bracha! to bolelo uplne stejne :-(

Nechovali se hnusně - chovali se tak, jako bych si šla pro injekci na rýmičku. Všichni měli přístup jako „není třeba hysterčit, o nic nejde“… Jeden doktor mi dokonce řekl „berte to jako obyčejnou věc ve vašem životě, nic to není, brzy na to úplně zapomenete a bude to jen jedna z milionu věcí, které se vám staly“… Hmmmmmmmmm…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2418
10.7.15 13:22

@Petrušačka tohle rict me, tak ho zabiju!! kolem me jsou vsichni tehotny o to je to po me horsi! vzdy kdyz na fb vidim fotky brisek, nebo uz miminek strasne me boli u srdce :-( je to strasny pocit!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.7.15 13:23
@bebecinka píše:
Ahojky holky! jdu si pro radu, nebo jen dobre tipy na domaci dzusy :-) o mimco se snazime 3roky, uz mame za sebou IVF i IUI a nic :-( pred rokem mi byla zjistena mutace BRCA1 a diky tomu mi uz nechteji udelat IVF, tak mam rovnou v centru rekli at si zazadame o adopci. pred mesicem sem zjistila, ze sem tehotna :-) povedlo se to doma a uplne samo ani jsme nevedeli jak. prisla jsem na to v cca 5tydnu, ale 3tydny na to jsem sla na revizi, pac se gestacni vacek prestal vyvijet :-( po revizi jsem tyden a sem z toho cela KO! nevim jak se stim smirit! pila jsem i ovulacni caj, ted sem si ho znova poridila a rada bych to jeste podporila necim jinym. koupila jsem si odstavnovac a nak nevim co do nej :-S pry je dobra cervena repa, ale co k ni? ma nekdo nake recepty :-)

dzus nevim ale prej na to pomaha chilly koreni jsem tuhle nekde cetla :think:

• Citovat
  • Upravit
2418
10.7.15 13:34

@JayLee jojo o tom sem taky cetla! ono je toho hodne, ale cemu verit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu