Jaké domácí šaty pro starší dámu?

8087
9.6.21 15:50

Jaké domácí šaty pro starší dámu?

Přítelova maminka chodí na chalupě jako strašidlo, chci jí koupit nějaký hezký domácí šaty. Vůbec nevím, jaký vybrat. Je malá, silnější v bocích, vlasy na krátko…díky za nápady.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
22925
9.6.21 15:54
@Tarjei píše:
Přítelova maminka chodí na chalupě jako strašidlo, chci jí koupit nějaký hezký domácí šaty. Vůbec nevím, jaký vybrat. Je malá, silnější v bocích, vlasy na krátko…díky za nápady.

Koupila bych nějaké bavlněné u Vietnamců.

• Nahlásit
31877
9.6.21 15:57

Hlavně pohodlné ;) Bavlněné, oblíbená barva, já mám ráda kapsy, šaty tak ke kolenům, s rukávem. Na doma to snad nemusí být módní hit.

• Nahlásit
8087
9.6.21 15:58

@Klopotkova nojo vlastne mivali takovy moc pekny batikovany..ale to uz je par let, kouknu..

• Nahlásit
22925
9.6.21 15:59
@Fiducia píše:
Hlavně pohodlné ;) Bavlněné, oblíbená barva, já mám ráda kapsy, šaty tak ke kolenům, s rukávem. Na doma to snad nemusí být módní hit.

Jo, ty kapsy, to je super nápad. A rukávy.

• Nahlásit
51235
9.6.21 15:59

Žádné, pokud o ně sama neprojevila zájem. Nejspíš na té chalupě chodí v tom, v čem je jí dobře.

• Nahlásit
1214
9.6.21 16:01

Jukni na Bonprix - obyčejné bavlněné šaty, jednobarevné, se vzorem, často v balení 2v1. Nosím je po doma v létě a nemůžu si stěžovat, jsou fajn, nesytdím se v nich kamkoli vyběhnout :kytka:

• Nahlásit
8087
9.6.21 16:01

@Fiducia urcite to na doma nemusi byt modni hit…ona zadnou oblibenou barvu nema, trpi na deprese a aktualne je ji vsechno jedno. Na ty chalupe chodi v nakejch kratasech teplakovejch buhvi po kom a tilku podobneho razeni a vypada jak vezen z Bezdezu. Tak ji chci trochu vylepsit…ona by si oblikla pytel od brambor, kdyby lezel vedle postele.

• Nahlásit
8087
9.6.21 16:06

@lucenka neni ji dobre, a i o tom to je. Mame nakazano od psychiatra ji co nejvic zatahovat do zivota. Nutit dodrzovat rezim, nutit vylezt z postele aby v ni nelezela cely den, varit ji zdravy jidla a tak.

• Nahlásit
51235
9.6.21 16:09
@Tarjei píše:
@lucenka neni ji dobre, a i o tom to je. Mame nakazano od psychiatra ji co nejvic zatahovat do zivota. Nutit dodrzovat rezim, nutit vylezt z postele aby v ni nelezela cely den, varit ji zdravy jidla a tak.

A proč to musí být šaty když nosí kraťasy a tílko? V tom případě bych koupila nějaké pěkné klidně i ty teplákové kraťasy a tílko. Ne každému jsou šaty pohodlné.

• Nahlásit
8087
9.6.21 16:15

@lucenka nosila takovy dlouhy triko ale o neco si ho roztrhla a vyhodila. To mela rada.

• Nahlásit
51235
9.6.21 16:17
@Tarjei píše:
@lucenka nosila takovy dlouhy triko ale o neco si ho roztrhla a vyhodila. To mela rada.

Tak v tom případě něco podobného. To mívají Vietnamci nebo i ten Bonprix by mohl být dobrý.

• Nahlásit
31877
9.6.21 16:21

@Tarjei tak vyber nějaký veselý, podobný tomu oblíbenýmu :hug:

• Nahlásit
19364
9.6.21 16:24

Taky mám radši kraťasy a triko… A spíš trefis velikost než u šatů :think:

• Nahlásit
Anonymní
9.6.21 20:31

Obávám se, že bude dál chodit v tom svém. Podle vašeho popisu není psychicky v pořádku a změnit něco na oblečení není pro ni důležité. Počkejte s tím, domluvte se s ní. A nemějte jí to za zlé, když nebude mít zájem.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat