Jaké domácí věci na ,,BDSM,,

Anonymní
8.12.19 21:51

Jaké domácí věci na ,,BDSM,,

Ahoj, tak mě napadá… S přítelem máme rádi takové (nevím zda se tomu přímo tak dá říct),,BDSM,, hrátky. Že mi sváže třeba ruce a zaváže oči. Prejizdim mu po těle perickem, ledem, nebo naopak vosk ze svíčky k tomu určený, či opasek se kterým je i potrestany atd… Vždy se tu dozvím něco zajímavého a nového. Tak, máte ještě nějaké nápady čím,,pozlobit,, přítele? :lol: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

21294
8.12.19 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj, tak mě napadá… S přítelem máme rádi takové (nevím zda se tomu přímo tak dá říct),,BDSM,, hrátky. Že mi sváže třeba ruce a zaváže oči. Prejizdim mu po těle perickem, ledem, nebo naopak vosk ze svíčky k tomu určený, či opasek se kterým je i potrestany atd… Vždy se tu dozvím něco zajímavého a nového. Tak, máte ještě nějaké nápady čím,,pozlobit,, přítele? :lol: :oops:

Se podívej na 50 odstínů… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2526
8.12.19 21:56

Hele že ty si ta s tím přítelem co do toho buší?
To opravdu nemáš žádnou představivost, jsi líná na něco přijít nebo jak. Strč mu příště to peříčko do zádele, svíčku do oka a sponou od pásku mu pretahni penis to ho určitě pozlobíš až až.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19690
8.12.19 21:59

Letlampa. Ale je pak větší spotřeba přítelkyň :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2526
8.12.19 22:01
@Chauvinist píše:
Letlampa. Ale je pak větší spotřeba přítelkyň :think: :think: :think:

A černých pytlů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 22:01

@Martha03 bohužel nevím o čem tu mluvíte a proč mátte tak přehnané reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
21294
8.12.19 22:03
@Anonymní píše:
@Martha03 bohužel nevím o čem tu mluvíte a proč mátte tak přehnané reakce.

Mně připadá praštěný ptát se na BDSM na Emiminu :roll: Nejsou nějaké fundovanějí stránky? Tady to každý převede na vtip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
8.12.19 22:04

Prosimtě stačí kouknout na net, bude o tom určitě mnoho pestrých článků. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22784
8.12.19 22:07

Feferonku do zadečku… :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
8.12.19 22:09

A na Vánoce rybí kost. Klidně do krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15106
8.12.19 22:10
@Russet píše:
Mně připadá praštěný ptát se na BDSM na Emiminu :roll: Nejsou nějaké fundovanějí stránky? Tady to každý převede na vtip.

Už zase? Vůbec tomu nerozumíš, tak jdi tam, kde jsi prospěšná. Tady akorát otravuješ, dle Tebe tady nepatří swingers, BDSM, nic. Pápá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 22:10

@Meredithx děkuji, dívala jsem se. Tady jsou i rady ze života, tak se ráda přiučil od jiných :D :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
15106
8.12.19 22:11
@Anonymní píše:
Ahoj, tak mě napadá… S přítelem máme rádi takové (nevím zda se tomu přímo tak dá říct),,BDSM,, hrátky. Že mi sváže třeba ruce a zaváže oči. Prejizdim mu po těle perickem, ledem, nebo naopak vosk ze svíčky k tomu určený, či opasek se kterým je i potrestany atd… Vždy se tu dozvím něco zajímavého a nového. Tak, máte ještě nějaké nápady čím,,pozlobit,, přítele? :lol: :oops:

Ojeď ho připínákem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
8.12.19 22:11
@Klopotkova píše:
Už zase? Vůbec tomu nerozumíš, tak jdi tam, kde jsi prospěšná. Tady akorát otravuješ, dle Tebe tady nepatří swingers, BDSM, nic. Pápá.

Jsme na emiminu. Proč?
A sem? Ne tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15106
8.12.19 22:12
@Russet píše:
Jsme na emiminu. Proč?
A sem? Ne tady.

Proč do každého takového tématu lezeš a otravuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama