Jaké domácí věci na ,,BDSM,,

Anonymní
8.12.19 21:51

Jaké domácí věci na ,,BDSM,,

Ahoj, tak mě napadá… S přítelem máme rádi takové (nevím zda se tomu přímo tak dá říct),,BDSM,, hrátky. Že mi sváže třeba ruce a zaváže oči. Prejizdim mu po těle perickem, ledem, nebo naopak vosk ze svíčky k tomu určený, či opasek se kterým je i potrestany atd… Vždy se tu dozvím něco zajímavého a nového. Tak, máte ještě nějaké nápady čím,,pozlobit,, přítele? :lol: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30605
8.12.19 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj, tak mě napadá… S přítelem máme rádi takové (nevím zda se tomu přímo tak dá říct),,BDSM,, hrátky. Že mi sváže třeba ruce a zaváže oči. Prejizdim mu po těle perickem, ledem, nebo naopak vosk ze svíčky k tomu určený, či opasek se kterým je i potrestany atd… Vždy se tu dozvím něco zajímavého a nového. Tak, máte ještě nějaké nápady čím,,pozlobit,, přítele? :lol: :oops:

Se podívej na 50 odstínů… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4023
8.12.19 21:56

Hele že ty si ta s tím přítelem co do toho buší?
To opravdu nemáš žádnou představivost, jsi líná na něco přijít nebo jak. Strč mu příště to peříčko do zádele, svíčku do oka a sponou od pásku mu pretahni penis to ho určitě pozlobíš až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22346
8.12.19 21:59

Letlampa. Ale je pak větší spotřeba přítelkyň :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4023
8.12.19 22:01
@Chauvinist píše:
Letlampa. Ale je pak větší spotřeba přítelkyň :think: :think: :think:

A černých pytlů :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 22:01

@Martha03 bohužel nevím o čem tu mluvíte a proč mátte tak přehnané reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
30605
8.12.19 22:03
@Anonymní píše:
@Martha03 bohužel nevím o čem tu mluvíte a proč mátte tak přehnané reakce.

Mně připadá praštěný ptát se na BDSM na Emiminu :roll: Nejsou nějaké fundovanějí stránky? Tady to každý převede na vtip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Meredithx
8.12.19 22:04

Prosimtě stačí kouknout na net, bude o tom určitě mnoho pestrých článků. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
31443
8.12.19 22:07

Feferonku do zadečku… :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30605
8.12.19 22:09

A na Vánoce rybí kost. Klidně do krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21783
8.12.19 22:10
@Russet píše:
Mně připadá praštěný ptát se na BDSM na Emiminu :roll: Nejsou nějaké fundovanějí stránky? Tady to každý převede na vtip.

Už zase? Vůbec tomu nerozumíš, tak jdi tam, kde jsi prospěšná. Tady akorát otravuješ, dle Tebe tady nepatří swingers, BDSM, nic. Pápá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 22:10

@Meredithx děkuji, dívala jsem se. Tady jsou i rady ze života, tak se ráda přiučil od jiných :D :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
21783
8.12.19 22:11
@Anonymní píše:
Ahoj, tak mě napadá… S přítelem máme rádi takové (nevím zda se tomu přímo tak dá říct),,BDSM,, hrátky. Že mi sváže třeba ruce a zaváže oči. Prejizdim mu po těle perickem, ledem, nebo naopak vosk ze svíčky k tomu určený, či opasek se kterým je i potrestany atd… Vždy se tu dozvím něco zajímavého a nového. Tak, máte ještě nějaké nápady čím,,pozlobit,, přítele? :lol: :oops:

Ojeď ho připínákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30605
8.12.19 22:11
@Klopotkova píše:
Už zase? Vůbec tomu nerozumíš, tak jdi tam, kde jsi prospěšná. Tady akorát otravuješ, dle Tebe tady nepatří swingers, BDSM, nic. Pápá.

Jsme na emiminu. Proč?
A sem? Ne tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21783
8.12.19 22:12
@Russet píše:
Jsme na emiminu. Proč?
A sem? Ne tady.

Proč do každého takového tématu lezeš a otravuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat