Jaké doplňky k modrocernym datum s dlouhým rukávem .

4
22.7.20 10:43

jaké doplňky k modrocernym datum s dlouhým rukávem .

Prosím jaké doplňky na podzimní svatbu. Mám cernomodre šaty. Nevím jaká barva by byla nejvhodnejsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

186
22.7.20 10:46

Cernou, stribrnou. Nebo zkus doladit dle barvy svatby. Chce to videt ty saty, treba bez vystihu snesou dlouhy vyrazny nahrdelnik nebo satek, bolerko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17658
22.7.20 10:56

Volila bych stříbrnou. Ale záleží jaky odstin je te modre, kolik je tam te cerne. Hod foto to se pak lip radi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.7.20 11:08

Dík..zkusim pozdeji hodit foto. černé zada, a boky horního dilu, zbytek taková ta královská modra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.7.20 11:21

Foto

:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1430
22.7.20 11:45

Tak vzhledem k tomu modremu pasku bych ja osobne uz mela rozhodnuto. Nejlepe modre, v horsim pripade cerne lodicky a psanicko (muze byt i stribrne - zvlast pokud budes mit cerne lodicky, at to trochu prosvetlis), stribrne sperky nebo bile zlato, spis decentni, nic vyrazneho. Osobne mi to na svatbu prijde az moc formalni, ale zalezi na vkusu kazdeho. Mozna kdybys nasla nejake pekne nausnice do modra, tak nic nezkazis. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17658
22.7.20 11:55

Ja bych naopak vzala cerne lodicky a psanicko (to klidně s nejakym stříbrným prvkem) a k tomu stribrny naramek a náušnice. U těch šperků bych se nebala něčeho výraznějšího, aby to trochu rozbilo celkovy dojem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
22.7.20 12:00

Tak ty šaty jsou zdobne samy o sobe, dala bych černé lodicky i kabelku. Psanicko to uplne byt nemusí. Nějaké náušnice, na krk nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1430
22.7.20 12:03
@Kriss Tina píše:
Ja bych naopak vzala cerne lodicky a psanicko (to klidně s nejakym stříbrným prvkem) a k tomu stribrny naramek a náušnice. U těch šperků bych se nebala něčeho výraznějšího, aby to trochu rozbilo celkovy dojem.

Taky bych mela tendence to rozbit, ale mam obavu, aby se vyraznejsi sperky netloukly s usedlym stylem satu. Nevim, prijdou mi to spis jako saty na obchodni jednani nez na svatbu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
22.7.20 12:11

Byt tebou volim stribrne sperky, nejaky decentnejsi ne moc vyrazny retizek a napr. nejaky náramek, nebo nausnice, take decentnejsi jelikoz saty uz jsou dle meho dost vyrazne a decentni doplnky budou vypadat lepe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.7.20 12:13

Dekuji

Porad zvažují, jestli nekoupim jiné…Mám dvoje, jenže jen na silnější raminka a především jsou mi nyní o par čísel větší, od loňska jsem zhodila o par velikosti, a to ty šaty byly ještě volnejsi-v padesátce. ted mam EU44..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama