Jaké doplňky na podporu otěhotnění?

Anonymní
28.11.20 11:28

Jaké doplňky na podporu otěhotnění?

Holky, potřebuju poradit jaké zvolit preparáty na podporu otěhotnění. Beru už 5 měsíců Pregnafolin 800 a 2 měsíce Macu peruánskou, občas dodám vápník, hořčík a zinek. Manžel bere Selzink a také macu. Zatím však naše cesta k vytouženému miminku nikdy nezačala. Ale co víc brát? Dívala jsem se po něčem co obsahuje Inositol na kvalitu vajíček, ale Nosifol a Inofolic mají kromě něho podobné složení jako Pregnafolin, takže nevím co k tomu můžu kombinovat, abych neměla přemíru stejných vitamínů. Máte někdo zkušenost s Vieste FoliConcept? Ten obsahuje hodně vitamínů i inositol, ale zase v něm nevidím naštěpenou kyselinu listovou.
Prosím tedy o radu co ještě kromě pravidelného sexu a snahy nemyslet na to můžu užívat zároveň s Pregnafolinem? Případně mám Pregnafolin vyměnit za něco jiného? Mám doma ale 5 dalších balení :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
376
28.11.20 12:18

Já jsem brala gynex a zadařilo se po 15ti letém užívání antikoncepce hned po třech měsících po vysazení… Četla jsem na něj báječné recenze…

Držím palce, ať se zadaří! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
28.11.20 13:10
@Anonymní píše:
Holky, potřebuju poradit jaké zvolit preparáty na podporu otěhotnění. Beru už 5 měsíců Pregnafolin 800 a 2 měsíce Macu peruánskou, občas dodám vápník, hořčík a zinek. Manžel bere Selzink a také macu. Zatím však naše cesta k vytouženému miminku nikdy nezačala. Ale co víc brát? Dívala jsem se po něčem co obsahuje Inositol na kvalitu vajíček, ale Nosifol a Inofolic mají kromě něho podobné složení jako Pregnafolin, takže nevím co k tomu můžu kombinovat, abych neměla přemíru stejných vitamínů. Máte někdo zkušenost s Vieste FoliConcept? Ten obsahuje hodně vitamínů i inositol, ale zase v něm nevidím naštěpenou kyselinu listovou.
Prosím tedy o radu co ještě kromě pravidelného sexu a snahy nemyslet na to můžu užívat zároveň s Pregnafolinem? Případně mám Pregnafolin vyměnit za něco jiného? Mám doma ale 5 dalších balení :zed: :mrgreen:

Ja beru NatiFem duo a k tomu bylinné kapky Estrozin od Diochi na doporučení gynekolozky. Každopádně mam i problem, snazime senjiz 3 roky takze beru i Clostylbegyt a Utrogestan, ale to uz je vedlejsi. Ted jsem 7DPO tak je jeste brzy, ale snad se zadarilo😊 Preji ti brzke dve carky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
28.11.20 13:20

Mně pomohl Bromelain (pozor bere se jen v určitou dobu cyklu) a gel ConceivePlus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
28.11.20 14:44

Kotvicnik, Profertil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
28.11.20 19:23

Půjdu proti proudu. Doporučuji se především uklidnit a nestudovat, co všechno do sebe nacpat. Doplňky mohou velmi pomoci, pokud zvolíte ty správné, ve správné formě, víte v jakou denní dobu je brát, co smíte s čím a co se s čím vylučuje. Ale hlavně mají smysl tehdy, pokud vám něco chybí. V případě, že vám nic nechybí, žádné výsledky vám to nepřinese. Akorát si můžete špatně zvolenou formou podráždit žaludek, případně se tím, co je rozpustné v tucích spíš zaděláte na problém - protože se tím předávkujete.

Za mě pokud už něco musíte, tak zkuste bylinkové odvary. Je to nejpřirozenější způsob.

Soustředila bych se jiným směrem. Zkuste mít jednoduše radost ze života. Jděte na svižnou procházku a všímejte si všeho kolem vás. Vyhraďte si večer aspoň 30 minut na uklidňující jógu. Naložte se do vany se sklenkou vína… Prostě nemyslete primárně na to, jak nejlépe otěhotnět, ale jak si nejvíc užít přítomnost.

No nebo do sebe nacpěte půl lékárny, ale myslím, že k miminku vám to moc nepomůže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 19:26

@NInaL. Jaký přesně ten Bromelain jsi prosím měla? A jak jsi ho brala? Je lepší koupit ty tabletky, nebo se cpát ananasem? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 23:08

Kyselina listová 😊

• Citovat
  • Nahlásit
28.11.20 23:37

Já zkousela gynex, jenže ten mě spis uskodil než pomohl. Pak jsem brala dva měsíce nosifol a zadarilo se. Cyklus mi z 55 dni srovnal na cca 30 a hned druhy cyklus jsem otěhotněla, po roce snažení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
29.11.20 15:12

Kyselina listová otěhotnění nepomůže. Je ale dobré ji brát jako prevenci vývojových vad plodu. Nicméně v těhotenských vitamínech už bývá obsažena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
29.11.20 15:23

No, bohuzel zadne vitaminy, ani doplnky ti nepomuzou, resp nejsou samospasne, ale neublizi…to je zivot..maca pro chlapa je fajn, kyselina listova urcite, ale to kvuli miminku a obsahuji ji snad vsechny doplnky pro matky budouci i v ocekavani..nosifol jsem brala..nic..ja doporucuju neco, co pak muzes brat i v tehu, treba mamavit a kontryhelovy caj v prvni pulce cyklu, kvuli rustu sliznice…gynex si jen tak nekupuj, tady uz jsem ho videla doporucovany vickrat, ale ten bych konzultovala u doktora, me take spis uskodil. Ver, ze to pujde i bez prostredku…a jestli je tam jiny (snad ne) problem, tak nepomuze nic.. kdyz za pul roku nedejbuh nic, tak to res s doktorem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat