Jaké doplňky stravy užíváte? Pro sebe a děti

1382
29.3.16 10:51

Jake doplňky stravy uzivate? Pro sebe a deti

Ahoj,
jake doplňky stravy uzivate, co se vam osvědčilo? Ať už pro sebe nebo pro deti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15439
29.3.16 10:54

Já ani dcera nic neužíváme…ale to jsi asi slyšet nechtěla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 10:56

Vitamin C a zinek, od té doby, co berem hlavně i ten zinek, tak nejsme tolik nemocní a když už, tak je to jen lehký průběh nemoci ;-) Berem my i děti (dětem držím do jogurtu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
29.3.16 10:57

@Carmen6 pro sebe magne B6, chlap Ačko, pro děti nic. Ovoce, zelenina. víc netřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 10:58
@NinPe píše:
Já ani dcera nic neužíváme…ale to jsi asi slyšet nechtěla :oops:

Mi také nic, vše je plné chemie…a vyhazování peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
29.3.16 11:01

@Carmen6 Já hořčík, ale mám to předepsané od dr. jako lék na prevenci migrén (bez výsledku, ale aspoň nemám křeče v lýtku). Kofein občas na bolest hlavy (nepiju kafe). A brali jsme všichni imunoglukan, děti byly v zimě zdravé, ale nevím, jestli je to tím. Starší chodí do lesní školky a je úžasně otužilá, to má dle mě větší vliv. Jinak nic, jíme celkem pěkně, není třeba. Kdybych byla nucená sedět přes zimu vevnitř (práce), asi bych zvážila vitamín D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
29.3.16 11:04

@Carmen6 syn bere zelený ječmen a chlorelu, když se mi zdá, že na něho něco leze, nebo má teplotu, zvyšuju dávky a díky tomu jsme nebyli rok a půl u doktorky. Jsou mu téměř 3 a zatím byl nemocný jen jednou, no nemocný, měl rýmu a stékala mu do krku, tak z toho ještě kašlal. Já sama pro sebe beru sem tam to samé, občas extra dávku vitamínu C, ale to se snažím doplňovat nechemickou cestou ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
29.3.16 11:04

Ja toho uzivam mraky a opravdu mi to pomaha, nebyvam nemocna, kojim 16mesicniho syna, v noci treba i 8× a funguju :-) Takze vse od firmy Jamieson - multivitamin s mineraly pro kojici, omega 3-6-9, B12, vitamin D a C, nekdy navic jeste horcik, spirulinu a konopny protein do smoothie (to ne denne). Dcerce davam multivitamin pro deti a synovi D, vse Jamieson. Tato firma ma vse prirodni, vitaminy nejsou vyrabeny umele a myslim, ze funguji. Ovoce a zeleninu jime hodne, ale nedelam si iluze, ze obsahuje nejak extra zivin, domaci mame jen v sezone

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4805
29.3.16 11:05

Přes zimu jsme brali všichni Imunoglukan, protože jinak jsme byli všichni pořád nemocní. Já zobu ještě Preventan, jsem slabý kus. Mladšímu synovi jsem koupila i Multisanostol, protože nejí syrové ovoce ani zeleninu. Já jinak dlouhodobě, ale s přestávkami užívám železo, hořčík a B-komplex. Připadám si vždycky jak důchodce, když během dopoledne sezobu tři čtyři prášky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
29.3.16 11:07

@Carmen6 jíme ovoce a zeleninu a děti ani já nestonáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 11:08

Hlívu ustřičnou a magne B6,ale pravidelne ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 11:17

Nebereme nic a taky nemarodíme a ani v období chřipkové epidemie :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
29.3.16 11:32

1 kus ovoce nebo zeleniny denně + jako doplněk této stravy další 4 kusy ovoce nebo zeleniny denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3922
29.3.16 11:43

Já hořčík, céčko, sem tam béčko + vápník + zinek. Chystám se pořídit kapsle rybího oleje. Jako hlavní zdroj vitaminů počítat ovoce a zeleninu už je dneska nesmysl, v porovnání s dřívějškem jich obsahují směšné množství. Co se týče makroživin, tam doplňuju bílkoviny proteinem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13464
29.3.16 11:47

Žádné.
Tolik zdravého, dostupného, výživného, vyváženého jídla má člověk v civilizované zemí dostupného, takový ráj.

Bohužel má taky dostupné fin. prostředky a tak mu farmaceutické firmy prostřednictvím reklamy cpou tisíce nezbytností.

Nemocní nejsme. 18 měsíční měl jednou laryngitidu a šestou nemoc. Zbylé starší kusy jsou zdravé jako řípa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama