Jaké doplňky , vitamíny pro zlepšení plodnosti muže???

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1093
23.11.19 17:50

Jaké doplňky , vitamíny pro zlepšení plodnosti muže???

Ahoj skoro rok se snažíme o miminko a chtěla bych to podpořit více ze strany manžela je mu 45. Tak prosím o radu co mu nejlépe naordinovat co se vám osvědčilo nebo co užíváte?? Moc díky za info já fakt už nevím co. :mavam: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.11.19 19:06

Já jsem muži koupila vitamíny Babystart Fertilman, take mu je 45. Dítě splodil na jediný pokus, tou dobou jich snědl teprve pár, takže buď jsou naprosto zázračné a nebo to bylo něčím úplně jiným. Ale problém s plodnosti jsme před tím neřešili, tak nevím.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4036
23.11.19 19:17

Maca, kotvicnik, selen, zinek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4193
23.11.19 19:30

Selen :mrgreen: povedlo se hned první měsíc :mrgreen: no a před 4 lety ho bral taky a to se taky povedlo, ale neplánovaně :lol: loni jsme plánovali další, tak jsem mu zas naordinovala selen a bylo to hned :lol: ale samozřejmě, bůh ví, že, třeba je plodnej od přírody :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
23.11.19 19:37
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3834
23.11.19 19:52

Selen a zinek a zarazilo se hned první měsíc a ja kyselinu listovou a gynex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
23.11.19 20:59
:palec: :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 21:29

U nás po roce snazeni ne úplně dobře výsledky spermiogramu, do manžela jsem začala cpát vše možné a povedlo se! bral Macu, Selezin Ace, mateří kašičku, inositol (je součást všech drahých preparátů a je prokázáno, že podporuje nejrůznější fce včetně tvorby spermii) a pil čaj z kotvicniku plus do něj dával goji (kustovnici) - normálně to měl v takovém tom dávkovači 😁 ja neměla cyklus nic moc pravidelný a ten rok zkoušela kde co a pak jsme jeli na spermio a to vyšlo bídně, tak jsem se zaměřila na manžela a vyšlo to (jo, nacpala jsem do toho dost peněz, ale nelituji, jelikož nejpozději po 2 letech bychom šli do péče CAR a to by vyšlo ještě dráž)… a jinak ještě zrušil horké koupele, místo boxerek nosil trenky a na noc jsme vypínali data v mobilu a WiFi…

• Citovat
  • Nahlásit
1093
24.11.19 10:08
:palec: :palec: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
24.11.19 12:28

Ahoj holky dík moc za vaše rady a zkušenosti. Teď jsem našla na netu Blue Fertil pro muže a PinkFertil pro ženy tak přemýšlím že nám to objednám máte s tím zkušenosti nebo co myslíte??? :nevim: :nevim: :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
24.11.19 14:25

Poradila bych i Dynovy sirup pro muze a doplnek stravy s kyselinou listovou pro zenu, oboji Nahrin :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
25.11.19 10:44
:palec: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
5.2.20 17:33

Je v pohodě brát najednou

E 400 obden + denně MACA (+ denně Mg a B6…to s tím nesouvisí, jen to píšu, kdyby to mělo nějakej vliv )?

Díky za zkušenosti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
5.2.20 19:03

My teď první měsíc bereme Fertility Blend pro páry. Holky si to hodně chválily. Uvidíme, o mimčo se snažíme 8 měsíců.. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.2.20 14:32

Tak, veškerá chemie a obavy byly nakonec zbytečně. Manželka mi před týdnem ukázala pozitivní test. Těšíme se na potvrzení od doktorky :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat