Jaké DVD na domácí cvičení jste zkusily?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 27.09.14 01:32
Jaké DVD na domácí cvičení jste zkusily?

Ahoj holky, jaké DVD s cvičením na doma se vám osvědčilo? Sháním pro mamku, není žádný velký sportovec, je silnější postavy, něco na protažení, zdravá záda atd.,nic v rychlém rytmu, žádné poskakování :-). Stahovat z internetu nechce, chce ho prostě strčit do přehrávače a cvičit. Dívala jsem se, že dývka se cvičením jsou dost drahá, tak abych nekoupila nějakou blbost :-).Dík!!! :* :srdce:

Reakce:
lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 01:41

Šmarja nic nekupuj a postahuj z YTb nee??? :lol:

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 27.09.14 02:28

@lulinaaa uz jsem ji par stahla a nebyla sppkojena :-)proto se ptam na tipy :-)

terulína
Neúnavná pisatelka 16823 příspěvků 27.09.14 06:26

Líbí se mi Hanka Kynychová, není to žádná divočina.
Jinak třeba pilates.

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 27.09.14 08:21

Pro mamku určitě Hanka Kynychová, pak Denis Austin https://www.youtube.com/watch?… a tady chůze 3 míle https://www.youtube.com/watch?…

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 27.09.14 08:40

Ja mam asi 3DVD pilates a spokojenost :palec:

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 27.09.14 08:49

Já si koupila DVD powerjógy od Krejčíka, chodila jsem do jeho Energy studia (Praha) cvičit a byla jsem maximálně spokojená s cvičením a i s tím dvou-DVD setem. Cvičí se podle něho opravdu dobře, ale to je i tím, že všechny ty pozice znám a to dvd mne spíše vede. Sama bych se cvičit doma nedonutila :)

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 27.09.14 12:50

Dik. uvitam i dalsi tipy. mamka je uz starsi pani, mela nas pozdeji, takze prosim zadna divocina, jeste ma neco s koleny. treba si tuhle diskusi vygoogli i dalsi holky a nekomu pomuze! :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >