Jaké dveře k dubové podlaze?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 29.11.18 12:38
Jaké dveře k dubové podlaze?

Ahoj, plácání se ve výběru dveří, tak jsem si říkala, že vás poprosím o pomoc. Máme koupenou podlahu viz foto. Je to dub. Okna máme plastová bílá. Myslím, že pokoušet se trefit u dveří dubový odstín se mi nepodaří, ale jaké jiné? K dubu prý jde krásně ořech, ale neměla bych to spíš ladit k oknům, tzn bílé? Čím víc o tom přemýšlím, tím víc nevím :nevim:
Děkuji za nápady a zkušenosti

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11601 příspěvků 29.11.18 12:41

Mame dubovou podlahu a k ni dubové dveře. Prakticky ve stejne barvě i dekoru. Musíš jen hledat

nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 29.11.18 12:53

Je mi jasné, že je to o hledání, nicméně nechce se mi jít cestou "prakticky ve stejné barvě. Navíc jsme dost omezeni financemi. Ale děkuji :kytka:

iwa83
Kelišová 6992 příspěvků 29.11.18 12:56

My mame taky dubouvou podlahu a dekor dubu na dverich. Vypada to hezky. Nebylo to uplne v planu. Vezmi kus podlahy, idealne celou desku a zajdi primo do obchodu a prikladej. UvidisUvidis co Ti sedne

michaela1310
Kecalka 375 příspěvků 29.11.18 12:58

Ahoj dělám ve dveřním studiu. Šla bych do bílé ale není bílá jako bílá my máme několik typů dokonce dub polární, což je čistě bílá ze které vystupuje 3D dřevodekor. Obecně k dubu se ladí těžko. Do nějakého kontrastu bych úplně taky nešla, ořech ma jinou strukturu a pak se to tříská s nábytkem :nevim:

nani77
Kecalka 420 příspěvků 29.11.18 13:01

Jaká futra? Obložky nebo železná? Jaký nábytek?

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 29.11.18 13:05

Máme dubovou lakovanou podlahu a dveře i futra máme dřevená bílá. Vypadá to moc hezky a světle, alespoň v našem domě bych si dveře ve stejné barvě jako u podlahy neuměla představit, přijde mi, že by to opticky ztmavilo a zmenšilo interiér

nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 29.11.18 13:06

@nani77 Oblozky. Nábytek budeme pořizovat průběžně a myslím, že pak se mi bude lépe vybírat, když v tom budu už bydlet. Budeme se stěhovat do nového a nábytek si sebou nebereme.

cverunka
Závislačka 2716 příspěvků 29.11.18 13:13

Jednoznacne bílé, je to nádherná kombinace a hlavně nadčasová.

nani77
Kecalka 420 příspěvků 29.11.18 13:20

Záleží, jaký máš ráda styl nábytku. Dub bych asi k té plovoučce nesháněla, jedině nějaký šedě nebo bíle mořený, pak ale by měl být v podobném stylu nábytek (ten pak ladis buď k podlaze nebo ke dveřím).
Pokud chceš něco rustikálnějšího, klidně obyčejný smrk a natřít dle vlastního vkusu. Ale k té obyčejné plovoučce mi to nepřipadá nejvhodnější.
Pokud chceš moderní nábytek z lamina, tak bych dřevodekor úplně vynechala a šla do hladkých bílých nebo šedých dveří. I úplně obyčejné bílé dveře mohou vypadat hezky, zvětší prostor, prosvětlí, bílá se s ničím nepere.

nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 29.11.18 13:28

@nani77 asi máš pravdu, zní to rozumně. Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >