Jaké golfky i do menšího terénu?

431
6.8.13 22:39

Jaké golfky i do menšího terénu?

Chtěla bych se zaptat o radu či názor. Už pár měsíců vybírám pro prcka golfky, chc je kupovat na podzim a naše ježdění po závodech. Máme v autě dost malý kufr a pravidle kvůli těm závodům rozkládat kočár( musím sundávat všechny kola) mě nebaví. Proto sháním už teď golfky- musí být samozřejmě zcela polohovací( drobek má 7m), 4kolka, přední kola otočná, a prostorný- nejsme zrovna drobečci a zároveň po složení menší. Jinak musí zvládat zámkovou dlažbu a fotbalové hřiště bez toho abych z prcka vymlátila duši, takže kolečka ne plast. Dost jsem jich vyzkoušela už se starší dcerou, ale pořád i tak hledám inspiraci. Rovou vylučuju něco jako babypoint sprinter, protže je po složení pořád velký jak kráva. Tak prosím zkuste napsat kdo co máte a jste s tím spokojení. Díky :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71446
6.8.13 22:44

Mám Pliko P3 a spokojenost, akorát nevím, zda by se ti líbila kolečka, ale mě přijde, že v terénu drncaji všechny golfky a na zámkové jsou tyhle v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
6.8.13 22:47

Jj, taky máme Pliko P3 a naprostá spokojenost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
6.8.13 22:48

No já měla quinny zapp a ten nedrncal a i písčitou cestou projel jak nic, ale přítel nechce trojkolku :-( Jinak na PP jsem taky slyšela dobré recenze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2282
6.8.13 22:51

V terenu drncaji vsechny golfky, tomu asi neni vyhnuti :nevim:
Mam Maclaren Techno XT, na dlazbe jsou kola slyset, ale jsou odpruzena, takze se dite nenatrasa :lol:
Projedu les i mesto, navic jsou to jedny z nejprostornejsich ale i nejlehcich golfacu na trhu, takze za me spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
6.8.13 22:53

Je mi jasné že jak bych jela kolem pole tak to drncat bude, ale jsou taové ty plasťáky co mám pocit, že drncají i v obchodáku :-D a jestlimůžu poprosit sem tam klidně i odkaz co je to za kočárek třeba některý ještě znát nebudu :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
6.8.13 22:57

Ahoj, mám tyto a jsem naaaaprosto spokojena! Doporučovala jsem je i holkám v jiné diskusi ;) jinak golfky zvládly:šutry, kmeny, kořeny, trávu, pole atd. bez toho, abych malou vzbudila :) musím říct, že bych je neměnila! Byla jsem s nimi na dovolené v horách a opravdu projely vše :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
6.8.13 23:00

@anlendy. Díky za tip, ty jsem i na netu viděla, ale kolečka mi nepřišlinic moc tak dobré vedít :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
6.8.13 23:02

Co Cybex Callisto? Já měla Topaze, ten měl teda ty kola plastová a hlavně díky nim jsem ho poslala dále, to hrkání jsem nepřenesla přes srdce. :mrgreen: Nicméně sedák mají ten Topaz a Callisto stejný, pro velké dítě byl parádní, super stříška, Callisto má kolečka jednoduchá, potažená gumou a spojenou rukojeť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
6.8.13 23:07

@Maja.Tom mám půjčené Jané Energy a dneska projely i lesem přes kořeny a pařezy, sice s mou nemalou asistencí a invecí, ale daly to.
Bohužel nové už nejsou. Ale v bazarech seženeš.
Jsou fakt výborné. Lehké, skladné a odvozily už 2 děti a stále drží. Mouchy mají, ale zanedbatelné.

Nebo jsem koukala na Jané Slalome Reverse. Ale ty teda ozkoušené nemám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
6.8.13 23:09

@Maja.Tom já je normálně používala do města. Pak jsem je vzala do hor a říkala, že to s nimi zkusím a pak je když tak vyhodím a ono ejhle golfáčky drží, malá je v nich spokojená, snesou hodně a uvezou veeelkou váhu(vezla jsem v nich dvě děcka naráz, takže uvezou 25kg) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
6.8.13 23:12

Tento mám teď půjčený:
http://detsky-bazar.megainzerce.cz/…y-136483.htm

O tomto bych uvažovala, kdybych měla na nový:
http://www.janecz.cz/…reverse-2012

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
6.8.13 23:14

@Myrha Ted teda nevím, kterájste měla na mysli Jane Slalom je klasicky sporták a ten nesháním a ten solo zase nevím když není odzkoušený :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
6.8.13 23:21

Peg-Pérego Pliko (ne mini), pokud hrozí jízda po sněhu, bude lepší jednokolečková verze.
Inglezina Zippy, provedením podobné PP, ale každá z těch značek má svoje. Nebo můžeš juknout na Inglesinu Trilogy.
Maclaren XLR, pokud jste vyšší, budeš je milovat.
Silver Cross POP (ne Micro)

Obecně bych ale na golfky na podzim nepřecházela, tedy pokud je nebudeš mít čistě na přeběhnutí parkoviště do budovy. Golfky si dobře vedou od jara do podzima a daj maximálně pražskou mírnou zimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nadikzz
6.8.13 23:26

Ahoj, ja doporucuji Jane Carrera, loni jsme s nimi byli na Labske a tam je takova cesta k vodopadum pouze pres kameny a golfky to daly, takze daji vse:-)Po slozeni male, skladaji se do destniku, super spojena rukojet, takze lze ridit jednou rukou. Prostorny a pohodlny sedak. A pekna kombinace barev.Fakt doporucuju. Mam kocarku sedm a tenhle je jeden z nej!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama