Jaké golfky na dovolenou?

284
18.4.13 08:28

jaké golfky na dovolenou?

Ahoj, jedeme autem do Chorvatska, bereme sebou jídlo a oblečeního budeme mít taky dost, jedeme na 14 dní(máme 4 děti),ještě s námi jede moje mamka, takže budeme v autě úplně narvaný, manžel už vyhrožuje, že žádnej kočár brát nebudeme, ale malímu v tý době bude teprve 15 měsíců, takže kočár chci, ale ten co máme je velký po složení, takže hledám fakt hooodně skladný golfky, taky chci polohovací, aby se v nich malej mohl vyspat. Poradíte? Dík :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13934
18.4.13 08:30

@zakelka,s nemám teda osobní zkušenost, ale hodně skladný yb mě být quinny zapp xtra… já sama osobně ám peg perego pliko a spokojenost :))
ještě OT : jaký máte auto? máme tři děti a potřebujem větší :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
18.4.13 08:38
@aničkakytička píše: @zakelka,s nemám teda osobní zkušenost, ale hodně skladný yb mě být quinny zapp xtra… já sama osobně ám peg perego pliko a spokojenost :))
ještě OT : jaký máte auto? máme tři děti a potřebujem větší :)))

auto máme peugeot 807,8 místný, ale nemá právě skoro žádný kufr :roll:,takže povezeme na střeše tu rakev. Jinak quinny zapp je pěkný, ale na mě moc drahý, koukám po bazarových ojetinách :lol:,mám nový sporťák, takže další novej kočár nepřipadá v úvahu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3900
18.4.13 08:52

My mame gesslein s5. Slozeny je jeden z nejmensich, ale loznou plochu ma slusnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
19.4.13 07:52

Ahoj !

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13934
19.4.13 08:29

@zakelka,s všechny jsou dost forové a hlavně, pro ta malé dítě mi přijdou blbý, hodně z nich je jen mnimálně polohovacích, krátká, neo žádná opěrka nohou.. co zkusit když už tak chicco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16201
19.4.13 08:43

My máme Inglesinu Trip a jsme spokojeni. Byli jsme s nimi v Itálii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
10.8.20 00:13

Jake golfky?

Ahoj, prosim o radu. Hledam golfky pro syna rok a trictvrte. Skladne a lehke kvuli dovolene autem, ale aby sly sklopit do lehu, mely strisku a zvladly i teren (bydlime na vesnici). Diky moc za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21940
10.8.20 07:54

Golfky terén nezvládnou. Na dovolenou jsme vždy brali velký kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama