Jaké gumičky do vlásků pro 4 měsíční holčičku?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabrielaPulp
Povídálka 11 příspěvků 21.08.18 08:35
Jaké gumičky do vlasku pro 4 měsíční holčičku?

Ahoj, potřeboval bych poradit. Asi je to hloupý dotaz. Máme skutečně vlasatou 4 měsíční holčičku, už i na plaváníčku nám říkali, ať jí vlásky něčím svazujeme. Nemáte někdo zkušenost, jakou gumičku použít? Sponek se bojím, aby jí nesklouzla z vlasku, u obyčejných gumicek se zas bojím, že ji budou tahat. Za zkušenosti děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 21.08.18 08:37
@GabrielaPulp píše:
Ahoj, potřeboval bych poradit. Asi je to hloupý dotaz. Máme skutečně vlasatou 4 měsíční holčičku, už i na plaváníčku nám říkali, ať jí vlásky něčím svazujeme. Nemáte někdo zkušenost, jakou gumičku použít? Sponek se bojím, aby jí nesklouzla z vlasku, u obyčejných gumicek se zas bojím, že ji budou tahat. Za zkušenosti děkuji.

Latkovou gumicku.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 21.08.18 08:38

V Pepcu teď měli takové malinké, ale já bych šla do těch z kterých se pletly náramky :) tu při nejhorším střihneš nužtičkami takže ji to nebude tahat..

Russet
Extra třída :D 11628 příspěvků 21.08.18 08:49
@GabrielaPulp píše:

Dělají i textilní gumičky. Jsou k dostání všude v drogeriích a supermarketech.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 21.08.18 08:52

Ukaž jak je vlasatá! :srdce:
Ostřihala bych.
Nebo takové ty jemné froté gumičky.

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 3 inzeráty 21.08.18 08:53

Doporučuji Invisibobble, uplne ty maličký, netahají, perfektně drží a neničí vlásky.

ugluk
Hvězda diskuse 43084 příspěvků 21.08.18 09:23

Takové ty obyč látkové „froté“, prodávají se za pár korun, třeba v Pepcu, je to měkké, netahá to a netrhá vlasy.

Jutta
Povídálka 20 příspěvků 21.08.18 09:40

Gumičičku na plaváníčko maj v drogerčičce (třeba DM)

GabrielaPulp
Povídálka 11 příspěvků 21.08.18 10:26

@jenny.fields stříhat nechceme, na vlásky jsme pyšní :potlesk: Jen se na to koukněte :lol:

GabrielaPulp
Povídálka 11 příspěvků 21.08.18 10:28
@Jutta píše:
Gumičičku na plaváníčko maj v drogerčičce (třeba DM)

Myslíš v DMcicku :pankac:

GabrielaPulp
Povídálka 11 příspěvků 21.08.18 10:34
U těch latkovek si myslím, že to sklouzne
@Adina13 píše:
Doporučuji Invisibobble, uplne ty maličký, netahají, perfektně drží a neničí vlásky.

Děkuji, zkusím, dají se koupit někde v drogerce? Ty látkový by asi sklouzly. Na mimino jsem snad měla nachystanou každou blbost, ale gumičky mě nenapadly :lol:

Jutta
Povídálka 20 příspěvků 21.08.18 10:37

Ať jenom neprudim, zrovna z DM jsem měla takovéhle, naše mladá nosila palmicku od půl roku a držely.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 21.08.18 10:57

první dcera byla taky hároška, dávala jsem ji gumicky co se z nich dělají naramky nebo klasické sponky. V půl roce jsem ji ostrihala a byl klid, vzadu na hlavě měla věcně dredy a nešlo ani pořádně učesat.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 21.08.18 11:04
@GabrielaPulp píše:
@jenny.fields stříhat nechceme, na vlásky jsme pyšní :potlesk: Jen se na to koukněte :lol:

Nádherná :srdce: Zkusila bych ty jemné tlusté gumičky.

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 21.08.18 11:20

Latkove jsou fajn, ale drzi az na dlouhe vlasy, navic urcite ne na plavani, kup v dm tyhle, netahaji :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >