Jaké homeopatika ať mi dítě spí

43
27.11.19 06:33

Jaké homeopatika ať mi dítě spí

Holky máte prosím nějaký tip na homeopatika - malá má 2,5 roku a poslední 2 měsíce vstává v 4- 5 na hotovo ????najezena je, pití taky má. A já už nemůžu. Spát chodí v 7 ale i když ji to protahnu do 8 tak stejně vstává hodně brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1257
27.11.19 06:57

@megie23 to pisu ja ne? :lol: nase teda jeste pro jistotu posledni tyden tak 5× za noc rve, abych nespala zbytecnee v kuse… A v poledne spi max hodku, ale po 20 minutach opet rve, tak si ji musim polozit na sebe, aby spala jeste chvili… Nekde jsem cetla, ze dvouleta by mela spat cca 13,5 hodin denne. Tak nase spi tak 10-11… Homeopatika nevim. Ale davat v 8 je snad horsi jak v 7, to vstane jeste o hodinu driv.. taky nevim co s ni, navic vetsinou usinam kolem pulnoci a 5 hodin prerusovanyho spanku mi fakt nestaci… A je super vstavat kazdy den uplne nasran…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
27.11.19 07:18

Já se chci kouknout na BIO Bachovky, tam jsem na to slyšela jen chválu. Nevstává takhle od posunutí času?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2894
27.11.19 07:36

Kluci oba taky měli v tom věku takový, asi rok trvající období. Bylo to na palici, ale mohla jsem se třeba stavět na hlavu a stejně s tím nic nehlo. Až čas pomohl, najednou samiod sebe začali spavat dýl. Teď mají cca 5 a 3 vstávají mezi 6 a půl 8, opět nezávislé na čemkoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 07:52

Dcera tohle dělá když jí rostou zuby. Období třeba 2 týdny a pak zase klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
27.11.19 11:59

Myslim ze jednodussi reseni je proste dite rano zahnat zpet do postele at tam jeste ty dve hodky lezi, cte, podrimuje… pracnejsi ale zarucena metoda, ocenis to i v budoucnu… jak si dite naucis takovy ho budes mit… ps. a nejsi v tom sama, syn ted 3roky to zkousel taky, co kdyby mu rano neco z toho dne uteklo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama