Jaká homeopatika po očkování pro miminko?

120
13.11.19 20:02

Jake homeopatika po ockovani?

Dobry vecer, mam dotaz - syn, 30.11. Bude mit 4. Mesice, 3.12. Jdeme na prvni ockovani hexy. Jelikoz se v tom vubec nevyznam tak se chci zeptat, co jste davali takovym malym za homeopatika po ockovani a po jak dlouhe dobe? A i kdyz nebude mit zadne NU, tak i presto dat? A jeste se cchci zeptat, dr mi rikala, ze tyden pred ocko hlidat teplotu, ale 37.5 po odectu nevadi a ryma prej taky ne. Je to pravda? Dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1055
13.11.19 20:14

Porad se s homeopatem :roll: jinak u nas dr. Neockovala ani s 37. Dite musi byt zdrave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9646
13.11.19 20:33

@Janka3007 Na co homeo? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
13.11.19 20:40

Homeopatika jsou předražený cukr. A dítě s rýmou nebo zvýšenou teplotou bych v žádném případě naočkovat nenechala. Doktoři rádi tvrdí, že to nevadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11995
13.11.19 22:38

Teplotu musíš u malých dětí sledovat dlouhodobě, týden před očkováním to nemá smysl. Pro obě moje děti byla standardní teplota 37,2. Kdybych měla čekat až se dostane níž, tak nejsou očkovaný dodnes. Homeopatika jsou jen cukrový kuličky a jejich účinek je srovnatelný s placebem, což u malých dětí absolutně postrádá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6305
13.11.19 23:32

Homeo je zbytečné, pokud bude mít po očkování teplotu až k 38, tak se vybav čípky Paralen, Nurofen…
Zeptej se v lékárně. U nás čípky zrovna neměli, tak jsem do malé nacpala sirup. Bylo to trochu složitější, ale taky se to dalo.
Jinak nechápu, má 37,5 po odečtu. Takže teploměr ti v prdelce naměřil 38? To rozhodně není v pohodě na očkování. Ty by ses šla s teplotou naočkovat? V konečníku je v pohodě teplota do 37,5, víc už je teplota. Někdo půl stupně odečítá, protože v podpaží by se naměřilo míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9646
14.11.19 05:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
14.11.19 07:01

@nozu jenze nas malej ma rymu uz 2 mesice, on to ma ze suchyho vzduchu tady doma, takze to bych neockovala jeste asi dlouho kdyz bych mela cekat az ho ryma prejde. A s tou teplotou jsem taky rikala ze je to podle me kravina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
14.11.19 07:05

@Janka3007 jestli máš doma suchá vzduch, vřele doporučuji zvlhčovač. My ho používáme přes zimu, když se topí a je to super. Jinak víš co, každá si sbíráme informace a pak se rozhodujeme podle sebe a konkrétních podmínek. K očkování je strašně moc různých přístupů a prostě si najdi to, co tobě vyhovuje nejlépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama