Jaké hračky mají vaše 7měsíční děti v postýlkách?

112
31.5.20 09:34

Jaké hračky mají Vaše 7mi měsíční děti v postýlkách

Ahoj :)

chci se zeptat máte v postýlkách nějaké hračky aby se děti zabavili?:) Nebo když se ráno probudí ať si mají s čím hrát :)
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20778
31.5.20 09:39

@LittleTea Deti si mi v postylce fakt nehraly.
Sice tam mely jednu nebo dve zavesne hracky na spryclich, ale opravdu nemam deti, co by jim stacilo rano po probuzeni smrdlat neco plysoveho dyl jak 2 minuty.
Starsi se probudil a zacal hned rvat, ze chce u postele. Mladsi se probudila a vydrzela chvilku zticha, dokud se nekdo nepohnul. Pak uz chtela taky z postele k nam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2807
31.5.20 09:40

V ložnici má jen kolotoč nad postýlkou, a na boku zavesnou hrací myš, a usínáčka :lol: jelikož mám postýlku u postele, neni duvod tam cpát hračky :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
31.5.20 09:53

@Svistice Aha tak to naše malá je v postýlce spokojená a hned nebrečí ale byla bych ráda kdyby tam měla něco na hraní než usne nebo jak se probudí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
31.5.20 09:53

@mackA159 Tak to je něco jiného naše malá spí už dlouho sama v pokojíčku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50431
31.5.20 10:02

Naše dítě spí s námi, ale v tomhle věku, když se vzbudilo brzy, podala jsem mu Lamaze lva a ještě se s ním tak na 5-10 minut zabavilo. Nutno dodat, že lev byl už po prvním dítěti, mezitím ho měly další dvě a teprve mé mladší dítě jeho kvality ocenilo a hrálo si s ním.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 10:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
31.5.20 10:03

Postýlka je u nás na spaní a ne na hraní ani na odkládání. V postýlce má jen polštářový mantinel a deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
31.5.20 10:54

Nás Jiříček měl chvíli nad hlavičkou kolotoč, ale moc velký ohlas neměl, spíš nám na něj prděl :mrgreen:, na stranách postýlky měl 2,3 plyšová zvířátka, kterým třeba šustí uši, mají různé povrchy, cinkají… Ale nic se nemá přehánět a jen tak mezi námi, tam byly více méně na ozdobu ;) nehrál si s nimi.Od narození má postýlku u nás v ložnici a tráví v ní minimum času, vyspinkat a šup, šup ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama