Jaké hračky pro 3. měsíční miminko?

173
13.4.20 12:44

Jaké hračky pro 3. měsíční miminko?

Zdravím :) Jaké hračky se podle Vás hodí pro 3měsíční mimi? Budeme kupovat dečku s hrazdou, zatím máme doma muchlací plyšáky, pak pár chrastítek (ale většina naší holčičku nezajímá :D ) a zvířátka, co mají na sobě různé prvky jako šustící uši, pískátka, chrastící nohy apod (ty naší holčičku baví hodně). Také mi dorazí leporelo s kontrastními obrázky. Co jiného ale pořídit pro mimi, kterému budou za týden 3 měsíce? Aby si vyhrála a i jí to nějak pomáhalo ve vývoji? Pořád mi přijde, že to, co máme doma, už zná a za chvilku jí ty hračky nudí, tak vymýšlím, co pořídit nového :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2129
13.4.20 12:47

Ahoj, ve třech měsících chtěly naše tři děti nosit. Takže jsme pořídili Manducu a byly blízko u nás. Hračky je začaly zajímat až okolo 6 měsíců. Ale sami u nich stejně nevydrželi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
13.4.20 12:51

@Petullka82 Moje malá se také chce nosit, ale měla jsem manducu pučenou na zkoušku od kamarádky a vůbec se jí to nelíbí… takže nosím na rukách. Malá nemá ráda stísněno, nesnášela i zavinovačku už od porodnice, takže ani neuvažuji o pořízení šátku. Ale s hračkami si hraje ráda, ráno si hrajeme i hodinu v kuse, jen cítím, že by se jí asi líbilo něco nového než co už zná :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2047
13.4.20 12:53

Žádný, naše děti začaly hračky zajímat tak od roka. Do roka se chtěly buď nosit, nebo se později neohrozene plazily bytem a ocucavaly vsechno, co našly. Miminkovske hračky byly třeba v porovnání s kuchyňským nádobím zcela nezajímavé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
13.4.20 13:00

Z mojí zkušenosti - žádný, šetřete si na dobu až povyroste. :lol: Nevim, asi je každý dítě jiný, ale u nás ve třech měsících hračky fakt nehrozily. Později přišly papírový kapesníky, pak dálkový ovladače, zařízení domácnosti… Hračky až tak po roce. Záhadou mi i byly ty hluboký kočárky ověšený různym haraburdím.. :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16079
13.4.20 13:01

Co nějaký montessori balon? Buď úchopový nebo kopací? To můžeš i ušít sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
13.4.20 13:07

Ve 3 měsících? 8o Tak v tomhle věku děti zajímá akorát kojení a to ještě dloooouho. Tak v 6 měsících nějakých pár chrastítek a jak lezou, tak tráva, kamínky, všechno co se dá strčit do pusy…semtam věci z kuchyně, petlahev naplněná něčím chrastivým. Možná tak nějaká ta hračka od Lamaze, co má víc těch interaktivního prvků. Jinak bych za hračky do roku vůbec neutrácela. Hrazdička je většinou nezajímá a jak na ni začnou sahat, začnou se i otáčet a plazit, tak jim akorát zavazí. Ale možná, kdo má ležící hodné děti ti řekne, jak si pod tím lebedily. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
13.4.20 13:17

@prejeta_zaba U nás hračky celkem jedou, dceru zajímají právě takové ty od Lamaze docela dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
13.4.20 13:21

Já myslím že bohatě stačí co máš, ono na většinu přijde řada až časem. Tu hrazdu ale budeš mít tak dokud se nezačne otáčet, pak je lepší mít větší plochu na lezení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8705
13.4.20 13:25

U nás dcera už od tří měsíců miluje svojí panenku, je právě od Lamaze, pak oball a samozřejmě miluje špendlík :andel: teď v půl roce jí začínají zajímat i ostatní hračky jako kousatka, zrcadko na hrazdě a tak :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8705
13.4.20 13:26

Jo a ještě miluje takový ten závěsný hrací kolotoč už asi od dvou měsíců, ale ona miluje vše co hraje :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
13.4.20 13:30

Naší zajímá válec na lezení, jsou tam obrázky krtka a ráda si to prohlíží :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
13.4.20 13:33

@prejeta_zaba ve 3 měsících nic? Co to máš za dítě? Moji teda hracky zajimaji od 2. 5mesice. Hrazdička, plyšáci, válec na lezení, kouká na něj.. Chrastítka… Knizecky měkký.. Prostě všechno co může vzit do pusy a koukat na obrázky. Pretaci se na bříško od 3 měsíce, a hraje si i sama na brisku… Byla by chudák bez hraček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
13.4.20 13:35

@mackA159 Už od dvouapůl měsíce?? Tak to gratuluji, vyhráváš dostihy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
13.4.20 13:36

Jinak než se začala pretacet tak si z hrazdičkou vyhrála i půl hodiny v kuse.. Zlatej klid na vypití kafe, povída si se zavesenyma hračkama, směje se na ně.. Je to super, koupila bych ji. Ale kup tu bez bez oblouku, čistě deku z hrazdou, má i místo na otáčení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat