Jaké interaktivní miminko je nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 30.11.18 18:01
Jaké interaktivní miminko je nejlepší?

Ahoj holky, mám dcery 4 a 7 let, rády si hrají s panenkami - miminky. Mají jen klasické panenky, tak mě napadlo pořídit jim panenku, co už i něco umí.
Poradíte prosím, jaká je nejlepší? Díky.

Reakce:
raddka87
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 30.11.18 18:26

my koupili 4leté baby born a je s ní spokojená, dokonce si s ní hraje i 2letý bráška :-)

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 30.11.18 18:29

Mě osobně se vždycky líbila Chou-chou, takže ji neteř dostala. Jenže pak chtěla koupací panenku, což chou-chou není, tak dostala Baby-born. Baby born dostala loni i moje dcera, chvíli ji nadšeně krmila, ale mě nebaví ji čistit, tak už je možná ucpaná. Tak tedy hraje si s ní, teď si s ní hraje i dvouletý syn :mrgreen: Co jsme nezkoušela, je baby Anabele, ta by měla být i koupací a přitom má to měkký tělíčko, který se mi líbí u chou-chou. Momentálně by dcera už chtěla tu starší sestřičku Baby-born :mrgreen: Dceři je 6. JIný značky nevím :mrgreen: Asi se poptat dcer, jakou mají představu, že by miminko mělo umět a podle toho vybírat.

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 30.11.18 18:34

@PapeJ Moje děti mají matku extremistku, proto zřejmě nikdy takovou panenku ani neviděly. Málokdy vidí hračkářství. Obvykle i tak jen z dálky :oops: :mrgreen: :mrgreen:

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 30.11.18 18:35

Děkuji za tip, kouknu na Annabel.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 30.11.18 18:43
@Genovesa píše:
@PapeJ Moje děti mají matku extremistku, proto zřejmě nikdy takovou panenku ani neviděly. Málokdy vidí hračkářství. Obvykle i tak jen z dálky :oops: :mrgreen: :mrgreen:

A tak moje děti to znají spíš z reklam. Já byla taková ta ulítlá tetička, bezdětná, takže neteř měla k Vánocům, co si řekla. Neteři už je 19 let, takže před těmi 15ti lety to byla celkem pálka za takový panenky :mrgreen: Ale stará chou-chou i Baby-born fungují dodnes. Dcera je podědila, ale pak chtěla novou Babynu, když jsem ji hurááá sehnala lacino a objednala, tak si začala vymýšlet, že chce tu starší sestřičku Baby-born. Jsem myslela, že mě klepne. Ale měla smolíka, no. Ještě tedy ta Chou-chou i Anabella jsou myslím na baterky, Baby-born je mechanická, typická gumová panenka.

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 30.11.18 18:45

@PapeJ U nás asi vyhraje koupací Baby Born.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 30.11.18 18:56
@Genovesa píše:
@PapeJ U nás asi vyhraje koupací Baby Born.

Já teď mrkla na tu Annabel a nic moc, ta se mi tedy moc vzhledově nelíbí. To ty Baby born jsou hezčí. Tedy při koupání moc nepotápět, protože pak z nich ta voda teče pár dní :mrgreen: U chou-chou se mi líbilo, že byla hodně podobná opravdovýmu miminku, s těma hadrovýma rukama a nohama, taky na ní pasovaly oblečky na nejmenší miminka, takže jsem jí koupila v HM krásný oblečení na miminko a pak jsem si to půjčila do porodnice na dceru i syna :mrgreen: Baby born mi přijde o malinko menší to oblečení na tí tak hezky nepadne :nevim:

emma38
Závislačka 3584 příspěvků 30.11.18 19:28

@Genovesa ahoj tak za mě je nej. Ta chou chou jenže už se asi nevyrábí mala má po 15 dceri tak jsem chtěla novou nesehnal vloni jsem se zhlidla v baby born prej interaktivni ale podle mě jen zavádějící reklama interaktivni panenku si představuji jinak ne že do ní naliju vodu a panenka teče všude možné když jsme dali na nocnik tak se stiskne rucka a měla by se vycurat no ten stisk aby curala musel být silný i já měla co dělat. Ta chou chou sice byla na baterky ale plakala holčičky ji musí uspavat apod.tu baby born jsme několikrát reklamovali již nikdy více letos koupíme anabel to interaktivni mimi

venulka1
Kecalka 276 příspěvků 30.11.18 20:05

Za me Honzik :lol:

zuzka.1988
Kecalka 150 příspěvků 3 inzeráty 30.11.18 21:20

@Genovesa Ahoj, naše 4 letá dcerka má panenku Baby Anabel (toho chlapečka) a je z něj naprosto nadšená. Chlapeček žvatlá, směje se, cucá dudlíček (hýbe u toho pusinkou), pije z lahvičky a má měkké tělíčko.

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 01.12.18 10:11

Ahoj holky, moc ráda bych rozjela recenze na panenky , byly byste tak hodné a vložily vaší zkušenost s panenkou? pokud tam vaše není, napište mi sem, já recenzi založím :kytka:
Moc díky, věřím, že to hodně maminkám pomůže.

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 01.12.18 10:33

Pak jsou krásné panenky třeba tady: https://www.zemepanenek.cz/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >