Jaké je (bylo) vaše tříměsíční miminko?

Anonymní
28.12.19 11:34

Jaké je (bylo) vaše tříměsíční miminko?

Ahoj maminy, ptám se jen ze zvědavosti. Jaké mimi máte? Můj chlapec je celkem uplakaný.. Má kamarádka tvrdí že její slečna se v trřech měsících už smála na celé kolo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
28.12.19 11:46

Každé miminko je jiné :) Syn když se nesměje, tak piští, ale pláč je u nás minimální…počítám ale, že se to se zoubky zlomí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
28.12.19 11:52

Starsi hodne plakal a vyzadoval pozornost. Mladsi vydrzel vic jak pul hodiny pod hrazdickou sam, ze vseho mel radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
28.12.19 11:54

Syn byl pohodar, prakticky nebrecel. Byl teda ultra tlustý, to jsou moje největší vzpomínky… ale fakt je každé dítě jiné, syn byl do půlroku láska, spal, usmíval se, broukal, pak začaly růst zuby a byl z něho satan :) teď ma 1,5 roku a vzteka se solidně a vždy s láskou vzpomínám na to hodné miminko, zvlášť když sebou někde flakne na zem a jeci jak magor :lol: a nepamatuju se, ze by se tak malý nějak extra rehtal. Normalka :) klídek mamo, to se ještě 1000× změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ptk
23
28.12.19 11:57

Rano se smeje, brouka si, rad si hraje, cte knizky, pres den je hodne na podlozce, ted zacal chmatat po hrackach a pretacet se na bok a jednou az na bricho :srdce: breci, jen kdyz ma hlad, jinak vubec :)

ale jak pisou holky, kazdy dite je jiny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20781
28.12.19 12:02

Náš neplakal skoro nikdy. Leda když ho třeba bolelo bříško nebi měl hlad. Ve 3 měsících sme byli na rodinné oslavě a to se smál na všechny příbuzné :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16141
28.12.19 12:18

Téměř neplakal, ale to od narození, spal celou noc, smál se, byl rád mezi lidmi, hodně pod hrazdičkou, tam si vystačil nějaky čas sám nebo sem mu ukazovala hračky. obecně nejoblíbenější jsou hračky, které nic nestály, třeba takový prázdný obal po plínách, to byla sranda. byl línější, takže jsem ho hodně nosili na ruce, aby koukal. na hlídání chodil tak 2× týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
29.12.19 08:40

Ahoj. Mám teď 4 měsíčního kluka. Řvoun od 2 týdnů a zlomilo se to asi 2 týdny zpátky. Teď zpětně už vidím, že to bylo únavou. Neuměl usnout, řval a řval. Po probuzení se najedl, byl 5 minut šikovný a pak spustil ječák a ječel 2 hodiny. Nepomohlo nic. Byla jsem na psychiatra z něho. Teď už jsme se to jakž takž naučili, už ani moc neprotestuje proti spánku doma, 5 minut si pořve a spí. Předtím spal jenom v kočárku venku, ale to se mi nechce ho nechávat celé dny venku v mrazu. Nešlo s ním nikam jít. Do obhodu jsem mohla když byl chlap doma a hlídal, doktoři byli noční můra a my hvězdy čekárny. A všichni měli rady. Že má určitě hlad, že ho bolí bříško.. Ale únavu hádal málokdo. Viš proč řve? Pokud bys věděla proč řve, dalo by se s tím líp něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat