Jaké je nejlepší CAR v Praze ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
kytickaj
Povídálka 40 příspěvků 21.02.19 23:06

Děvčata já si myslím, že to není jen o názvu toho centra… že to je vždy jen o jednotlivém doktorovi… jak se snaží, jak se zajímá, protože každá z nás je individualita a originál… proto bych byla pro, spíše než doporučovat jednotlivá centra, spíše chválit jednotlivé doktory, kteří již vám pomohli, z toho můžeme my, snažilky, nejvíce vytěžit… moc díky

Veru.Vera
Kecalka 349 příspěvků 14.03.19 22:23

Nám pomohli v IVF Cube, paní Doktorka Višňová :srdce:

Celina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 15.03.19 07:47

Tohle se prece nedá paušalizovat :nevim:
Každý ti bude chválit to centrum, kde uspěl. Některé někomu nesedí, jinému ano. Někdo nemá tolik financí, tak jde do státního. A v neposlední řadě se různá centra soustředí na různé klientky (věk, diagnóza atd)
A nakonec…vůbec nekoukej na statistiky jednotlivých CAR, jsou zavádějící :mavam:

VeroNika666
Kecalka 343 příspěvků 15.03.19 08:06

Já chodím druhým rokem do ISCARU a i když jsem slyšela dost negativní recenze,tak za mě celkem ok. Co mi vadí,je střídání celkem velkého počtu doktorů,takže nikdo nic o tobě vlastně neví. Já se snažím objednávat k jednomu,ale když řešíš IUI nebo IVF, tak máš danný datum a pak to tedy nejde. Líbí se mi tam,že nemusím vůbec čekat, hned při první schůzce mi udělali hormonální profil, manželovi spermiogram. Druhý a pátý pokus IUI se vydařil. První bohužel dopadl špatně, ale zase mě hned poslali na imunologii a genetiku, což normálně CARY dělají až po 3. potratu nebo ZT. :potlesk: :potlesk: jo a platila jsem zatím jen za utrogestan cca 300kč, jinak nic :-).

peta1003
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 15.03.19 08:45

Já jsem jednou volala do IVF Cube a ani jsem se neobjednala, protoze komunikace po telefonu byla priserna.
Rekla jsem pani na telefonu, ze nemuzu dva roky otehotnet a ze beru clostilbegyt a ze mam doporuceni od gynekologa a ona se me zeptala,,a co vlastne chcete? Chcete darovat vajicka?” a jakym to rekla tonem :cert: no ta me nasrala, ze jsem ji to polozila!

Na doporuceni kamaradky jsem zavolala do Gennetu a hned za 3 tydny jsem dostala termin. Tak v rijnu jsme meli prvni konzultaci, kde mi pani doktorka Rožníčková udelala folikulometrii, partner odevzdal sperma a sli jsme na krev.
Pri dalsi navsteve jsme se dozvedeli vysledky a bylo mi receno, ze mam hranicni imunitu a ze v prosinci udelame dalsi testy, ale ze muzeme vyzkouset IUI.

Rovnou me doktorka poslala na kontrolu pruchodnosti vejcovodu a vse bylo v poradku, ale IUI dopadlo neuspesne.

Po krevnich testech v prosinci me ihned objednali na imunologii, kde mi pan doktor rekl, ze mam vyssi hodnoty NK bunek(tyto bunky vzdy to embryo zabijí) a ze se musi zahajit lecba.

Vcera jsem dostala Medrol 16mg a mam nasazenou 4mesicni lecbu a doufam, ze se konecne zadari :D

Takze za me urcite Gennet, ale kazdymu vyhovuje neco jineho :)

Celina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 15.03.19 09:12

@peta1003 to je pro Cube dobrá reklama, když sedí u telefonu taková pipina :roll: vůbec se ti nedivím, že jsi šla jinam

kytickaj
Povídálka 40 příspěvků 15.03.19 10:27
@Celina píše:
Tohle se prece nedá paušalizovat :nevim:
Každý ti bude chválit to centrum, kde uspěl. Některé někomu nesedí, jinému ano. Někdo nemá tolik financí, tak jde do státního. A v neposlední řadě se různá centra soustředí na různé klientky (věk, diagnóza atd)
A nakonec…vůbec nekoukej na statistiky jednotlivých CAR, jsou zavádějící :mavam:

Statistiky jsou zavádějící. I paušalizování jednotlivých center. Ale mně jde spíš o pozitivní zkušenosti s jednotlivými doktory. Protože mám prostě pocit, že někteří se snaží více a některé to zajímá méně, nebo třeba určitá tématika, problém je zajímá nebo nezajímá…

peta1003
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 15.03.19 12:47

@Celina presne tak, hlavne, ze se prezentujou jako super klinika :? No ja bych tam uz nikdy nesla :D

Celina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 15.03.19 13:04

@kytickaj víš co, ono je to těžké :think:
Nebudu nikoho jmenovat, ale třeba jeden hodně vychvalovaný doktor má úplně mimo názory a je to namachrovaný trubec (zkušenost)
Je to prostě všechno o lidech, navíc některá centra mají ve zvyku praxi „pokaždé chodíme k někomu jinému " :roll: mě tohle hrozně vadilo v Pronatalu a v Iscare, tam se pokaždé jiný doktor ponořil do karty se slovy "tákže…vy jste na tom jak?“ :cert: takže jsme rychle vzali do zaječích.
Pokud bych měla čistě neobjektivně doporučit doktora (a že jsem jich za tech x let poznala docela dost..) byl by to doktor Vokroj z Gennetu. Nikdy nám nenutil nesmysly, snažil se najít příčinu našeho problému (a našel :pankac: ), měl perfektní přehled o nás obou, byl milý, empatický, upřímný, ale zároveň realistický. Možná to bylo i tím, že jsme si i lidsky sedli :mavam:

kytickaj
Povídálka 40 příspěvků 15.03.19 13:21
@Celina píše:
@kytickaj víš co, ono je to těžké :think:
Nebudu nikoho jmenovat, ale třeba jeden hodně vychvalovaný doktor má úplně mimo názory a je to namachrovaný trubec (zkušenost)
Je to prostě všechno o lidech, navíc některá centra mají ve zvyku praxi „pokaždé chodíme k někomu jinému " :roll: mě tohle hrozně vadilo v Pronatalu a v Iscare, tam se pokaždé jiný doktor ponořil do karty se slovy "tákže…vy jste na tom jak?“ :cert: takže jsme rychle vzali do zaječích.
Pokud bych měla čistě neobjektivně doporučit doktora (a že jsem jich za tech x let poznala docela dost..) byl by to doktor Vokroj z Gennetu. Nikdy nám nenutil nesmysly, snažil se najít příčinu našeho problému (a našel :pankac: ), měl perfektní přehled o nás obou, byl milý, empatický, upřímný, ale zároveň realistický. Možná to bylo i tím, že jsme si i lidsky sedli :mavam:

dky moc

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >