Jaké je to žít s rodiči feťáky?

Anonymní
20.12.20 11:35

Jaké je to žít s rodiči fetaky

Ptám se proto, že mě vychovali prarodiče s tím, že rodiče brali pervitin… Prostě mě zajímá jestli někdo s takovými rodiči žil a chtěl by se svěřit jaké to je.. abych si to sama v hlavě uvědomila, že to bylo vlastně dobře..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6420
20.12.20 11:40
@Anonymní píše:
Ptám se proto, že mě vychovali prarodiče s tím, že rodiče brali pervitin… Prostě mě zajímá jestli někdo s takovými rodiči žil a chtěl by se svěřit jaké to je.. abych si to sama v hlavě uvědomila, že to bylo vlastně dobře..

Na to se fakt musís ptát? Se podívej na nějaký dokumenty o drogově závislých a máš hned jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
20.12.20 11:50

To jako vazne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6733
20.12.20 12:04
@Anonymní píše:

Možná žil, ale jen chvilku, než jim ty děti sebrali. Takoví lidé nejsou schopni se postarat ani o sebe, natož o někoho dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
20.12.20 12:07

Nic dobrého by tě nečekalo. Děkuj každý den prarodičům a víc nepátrej. Dostala jsi šanci na normání život ve své bio rodině. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
20.12.20 12:43
@Anonymní píše:

Buď ráda, že jsi měla prarodiče. S feťáky žádný život není. Jen přežívání od dávky k dávce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7893
20.12.20 13:05

Sem tam jim to doma trochu blafne, sem tam policejní razie. Maminky za dávku dealerovi často platí sexem, takže návštěvy „hodných“ strejdů, zástupů hodných strejdů…

Buď ráda za prarodiče, ve vedlejší diskuzi vidím, že prý není normální, že se rodina o dítě postará :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 13:27

Nezažila jsem to, ale vím o holčičce alkoholičky. V roce ji byla odebrána z péče, protože několik dnů neměla nic k jídlu a vylizovala plísně z kastrolů… a to samozřejmě nebylo všechno, byla extrémně zanedbaná a trauma bude mít až do konce života (a ten život je díky tomu fakt na prd).
A feťáci na perníku jsou ještě horší. Pokud bys přežila dětství, možná by tě prodali, týráli…
Buď prarodičům vděčná, že ti poskytli život jaký máš a nehleď příliš do minulosti.

Prosím anonym, citlivé údaje o někom jiném.

• Citovat
  • Nahlásit
329
20.12.20 13:36

Kamarádčin přítel se v šestnácti osamostatnil, aby mohl odejít od matky. Do jeho deseti let byla „jen“ alkoholik, pak začala brát. Za dávky platí sexem, protože je pořád poměrně hezká, přespává tam, kde zrovna odpadne. O době než od ní odešel, nikdy nemluví a ani nemusí, má na sobě dost jizev, které mluví za něj. Buď ráda, že si tě vzali prarodiče, ne každý má takové štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 13:40

Jistěže bylo dobře, že tě vychovávali prarodiče. Moje nevlastní dcera s partnerem hulí trávu, dítě žije s nimi. Nějakou dobu se o ně zajímala sociálka, ale vzhledem k tomu, že nespadli do tvrdých drog a jsou schopni jakž takž fungovat, nechali je být. Dítě nemá kroužky, rodiče s ním nejezdí na výlety, dovolenou, v životě s ním nebyli na hřišti, doma slyší jen - jdi do pokoje a hraj si, my si zapálíme. Oba mají plnou hubu toho, jak dítě milujou, ale klidně před ním na sebe řvou, hádají se, fackujou. Vyberou mu kasičku, prodali mu nové kolo, co dostalo jako dárek. Je jim jedno, jak se učí, hlavně, aby šlo na nějakej učňák a nemuseli ho dlouho živit. My se snažíme nějak na dítě působit, ale už vidím, že z něj vyroste white trash podle vzoru rodičů.

Jestli tě prarodiče mají rádi a věnovali se ti, buď ráda. Rodiče feťáci by pro tebe tohle neudělali. Vidím, jak to dopadá, a to tráva je nic proti pervitinu.

• Citovat
  • Nahlásit
371
20.12.20 22:40
@Anonymní píše:
Jistěže bylo dobře, že tě vychovávali prarodiče. Moje nevlastní dcera s partnerem hulí trávu, dítě žije s nimi. Nějakou dobu se o ně zajímala sociálka, ale vzhledem k tomu, že nespadli do tvrdých drog a jsou schopni jakž takž fungovat, nechali je být. Dítě nemá kroužky, rodiče s ním nejezdí na výlety, dovolenou, v životě s ním nebyli na hřišti, doma slyší jen - jdi do pokoje a hraj si, my si zapálíme. Oba mají plnou hubu toho, jak dítě milujou, ale klidně před ním na sebe řvou, hádají se, fackujou. Vyberou mu kasičku, prodali mu nové kolo, co dostalo jako dárek. Je jim jedno, jak se učí, hlavně, aby šlo na nějakej učňák a nemuseli ho dlouho živit. My se snažíme nějak na dítě působit, ale už vidím, že z něj vyroste white trash podle vzoru rodičů.Jestli tě prarodiče mají rádi a věnovali se ti, buď ráda. Rodiče feťáci by pro tebe tohle neudělali. Vidím, jak to dopadá, a to tráva je nic proti pervitinu.

Srovnavat travu s pervitinem, to je teda neskutecne… a to co popisujes rozhodne neni o tom ze tu travu huli, trava z cloveka debila neudela, maximalne ze uz tim debilem je a ona to jen prohloubi. V zivote jsem se nesetkala s clovekem, co by prodaval veci, aby mel na gram travy. Tam uz hraje roli trochu neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 00:41
@danydany98 píše:
Srovnavat travu s pervitinem, to je teda neskutecne… a to co popisujes rozhodne neni o tom ze tu travu huli, trava z cloveka debila neudela, maximalne ze uz tim debilem je a ona to jen prohloubi. V zivote jsem se nesetkala s clovekem, co by prodaval veci, aby mel na gram travy. Tam uz hraje roli trochu neco jineho.

Kde srovnávám trávu s pervitinem? Moji poslední větu si laskavě přečti ještě jednou. Popisuju, jak žije manželovo vnouče s rodičema feťákama. Tráva je droga, oni jsou závislí, tečka. A že by nikdo neprodal kolo, aby měl na trávu? To číslo v nicku je rok narození, že ano? Pak jsi ještě mladá a nezkušená… Tak si představ, že když tatínka opětovně vyhodí z práce, protože měl pozitivní test na drogy, pak se několik měsíců válí doma bez příjmu, tak ano, pak se i pár tisíc za kolo rozhodně hodí. Protože z jednoho platu po zaplacení nájmu, poplatků, jídla a tak, na ten fet prostě nezbývá.

A jo, tráva taky udělá z člověka debila, kdo tvrdí, že ne, lže si do kapsy.

• Citovat
  • Nahlásit
371
21.12.20 08:06
@Anonymní píše:
Kde srovnávám trávu s pervitinem? Moji poslední větu si laskavě přečti ještě jednou. Popisuju, jak žije manželovo vnouče s rodičema feťákama. Tráva je droga, oni jsou závislí, tečka. A že by nikdo neprodal kolo, aby měl na trávu? To číslo v nicku je rok narození, že ano? Pak jsi ještě mladá a nezkušená… Tak si představ, že když tatínka opětovně vyhodí z práce, protože měl pozitivní test na drogy, pak se několik měsíců válí doma bez příjmu, tak ano, pak se i pár tisíc za kolo rozhodně hodí. Protože z jednoho platu po zaplacení nájmu, poplatků, jídla a tak, na ten fet prostě nezbývá.A jo, tráva taky udělá z člověka debila, kdo tvrdí, že ne, lže si do kapsy.

Tohle nema cenu s Tebou resit. Generacni rozdily jsou ocividne obrovske a mam uuuuuplne jiny nazor a vadi mi ze nazyvas travu fetem. Mam vystudovany obor, ve kterem jsem s tema lidma pracovala a predstav si, ze opravdu zavislost na marihuane fyziologicka opravdu neexistuje. A predpokladam ze ty jsi to v zivote do pusy nestrcila. Sice ve svem prispevku rikas, ze to nesrovnavas s pervitinem ale to co popisujes zavislost na pervitinu (nebo jinych tvrdych drogach) je. Myslim ze by nevlastni tchyne nemela strkat nos do konverzaci o kterych ma absolutne zkreslenou predstavu.

Potom bych te chtela upozornit, ze zkusenosti z teto sfery mam opravdu hodne a to nejen diky vysoke skole kterou mam, ale i diky tomu, ze se v moji rodine (bohuzel) vyskytuje nekolik pripadu, a je to rodina mne veeelmi blizka. Takze laskave si strc takovehle kecy za klobouk.

A co se tyce moji rodiny uplne nejblizsi, tak tatinek meho ditete to praktikuje, predstav si, ze u toho tvori obrazy, relaxuje a medituje. Je to velice vzdelany clovek, velice chytry clovek v beznem zivote velice vazeny. Nikdo ale opravdu nikdo by to na nem nepoznal a my teda jeho “chovanim” absolutne netrpime. Takze jak rikam, opravdu je to o tom jaky clovek je, nez to zacne praktikovat. Pokud se tu jedna o lehke drogy jako je marihuana pani. 🙂

Snad uz je to trosku lepe k pochopeni a my mladi zas nejsme takovy hlupaci. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 09:51

@danydany98 Ne, skutečně nemá cenu, abychom my dvě něco spolu řešili. Generační rozdíl s tím nemá co dělat, jsem mladší než si asi myslíš, ale to je nepodstatné. Jestli vás ve škole učili, že THC je sranda a závislost na něm nevzniká, tak se dovzdělej, stačí zagooglit. No a vyzkoušet to můžeš i sama, požádej tatínka svého dítěte, aby s tím přestal. Určitě se mu bude chtít. Nebo až bude hulit několikrát týdně, napiš sem za patnáct let, jak je pořád chytrý, vzdělaný a vážený.

A do téhle konverzace jsem strčila nos, jaks to roztomile nazvala, abych zakladatelce přiblížila, jak žije dítě se závislými rodiči. A opět, jsou to rodiče, kteří jsou schopni nějak fungovat, což ti na perníku nedokážou, a i přesto tím to dítě trpí a poznamená ho to do konce života, i když se zbytek rodiny snaží. Tys akorát přišla obhajovat feťáky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 10:18

@danydany98 jenom tě trochu poopravím, abys nežila v bludu…závislost na marihuaně není „fyziologická“, jak píšeš, ani fyzická, jak se správně nazývá, ale může vziknout silná psychická. pracovala jsem jako lékař na oddělení závilostí, léčila jsem i závislost na marihuaně. hlavně muže kolem 30-40 let. psychická závislost u nich byla taková, že pokud si „nezahulili“, měli úzkosti, byli agresivní a ano, prachy z rodinného rozpočtu utráceli radši za trávu než za jídlo pro dítě. faktem je, že o prodeji dětkého kola pro dávku se žádný z nich nezmiňoval :think: tak snad budeš mít větší štěstí než manželky těchto nešťastníků. :mavam: anonym - práce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat