Jaké jednorázové plenky jako dárek?

Ae
38
6.6.21 20:44

Jaké jednorázové plenky jako dárek?

Zdravím všechny maminky s miminky a batolaty, ráda bych dala jako dárek k narození miminka plenky. Vím, že jednorázové, nikoli látkové, ale značku/typ nemám šanci zjistit. Před lety jsem takto dávala Pampers premium care, protože byly sice dražší, ale velmi kvalitní (u dárku mi šo o kvalitu, cena byla vedlejší). Ale již delší dobu slýchám, že se výrazně zhoršily. Máte zkušenost s plenkami Pampers Pure Care? Jaké jsou? Já je (už) nemám na kom vyzkoušet :-) Nebo uvítám tipy na jiné také dárkově vhodné. Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
660
6.6.21 20:46

Pampers pure jsou fajn, mnohem mnohem lepsi nez premium care i ty klasicky zeleny jsou lepsi nez premium care

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
6.6.21 20:46

Vzala bych Pampers premium care, vel. 1, žádné zhoršení na nich neregistruji, měla jsem u prvního dítěte, první cca 4 měsíce a budu mít i ted u druhého. Následně kupují zlaté DADA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2433
6.6.21 20:49

Jestli chces nejake lepsi, kup treba kolorky, ale maj mozna jen na netu..my jsme treba dostali dada..nebyly spatny fajn na zkousku, ale i ty nejmensi byly pro novorozence velky..takze jsme pouzivaly pampers premium, nebo pure (uz nevim) care 1, protoze ty jediny byly dobre…taky zalezi, jestli jim chces koupit neco vyzkouseni, co pak, budou pouzivat, nebo jako lepsi, jako darek…protoze ty kolorky jsou drazsi a my je kupvali jen obcas na stridacku s pampers..jestli chces na vyzkouseni, zkusila bych poshanet nejake vzorky mozna.., ale ani nevim, jesrli je to u plen mozne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
6.6.21 20:49

Já mám nejradši Babylove. Sice to nejsou asi “dárkové” plenky jak si představuješ, ale já bych si už jiné nekoupila. Babička mi kupuje občas Pampers, ty fakt ráda nemám, i když funguji dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
6.6.21 20:51

Jako darek bych vzala finske ekoplenky Muumi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
6.6.21 20:52

Za mě ty kolorky jako dárek.. Mají je v DMku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725

@Melodie91 kolorky maji treba v dm. Ano, ty by jako darek take sly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507

@Melodie91 Jo, Kolorky jsou fajn jako ty lepší pleny, takže pokud shání něco vyloženě dárkového, tak tyto. Prodávají je v DMku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2433
6.6.21 20:53
@Euforia píše:
Pampers pure jsou fajn, mnohem mnohem lepsi nez premium care i ty klasicky zeleny jsou lepsi nez premium care

Kazdy si to musi vyzkouset nakonec sam…dcera ma premium care od narozeni a spokojenost…zeleny ji vubec nesedely a nikdy nevydrzely celou noc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1689
6.6.21 20:56

Za mě Pampers určitě ne. Jsou to nejhorší plínky, a že jsme jich už vyzkoušeli… taky bych vzala v DM, ať už Babylove nebo Kolorky. Ale ve výsledku uděláš radost čímkoliv, stejně každému (dítěti i rodici) vyhovuje něco jiného. I z těch sebelepších plinek se dítě může oprudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5379
6.6.21 21:02

Já jako dárek kupuji vždy dm nature, jsou více přírodní, eko… a zatím mi je pak vždy chválili. A já tedy ještě kupují jako dárek vždy až vel. 3, ta je tak nejvíce používána. A neriskují že maminka dostane další x balíku vel. 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
6.6.21 21:03

Jako dárek určitě Kolorky :)

S pamperskama je to těžké, někdo na ně nedá dopustit a jiní je nemusí vůbec. Taky bych je dítěti nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
6.6.21 21:05

@Ae mrkni se na recenze na pleny , třeba ti to pomůže ve výběru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1896
6.6.21 21:06

To je hrozně těžký. Dítěti můžou nějaké plenky vadit. Nám třeba od pampers vyhovovaly premium care, zelený protékaly snad při každém pohybu. Dobrý byly i plenky babylove z DM, ale nejvíc používáme z alberta. Musí to být zrovna plenky? V DM se dá koupit dárková karta a může si mamina vybrat plenky jaké chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat