Jaké jméno je pro vás neobvyklé?

16988
1.7.20 21:55

Jaké jméno je pro vás neobvyklé?

Ahoj všichni. Diskusí o neobvyklých jménech je tu dost. Zajímá mě, co je pro vás neobvyklé jméno. Já jsem zvyklá na ledacos. Napadla mě Hermenegilda. A i ta u nás žije. A také Curio Mario Matrinéz Juarés Ferdinando. :mrgreen: Někteří rodiče si myslí, jak jsou originální a přitom nejsou. Ještě jsem si vzpomněla na Lornu, Jutu a Děpolda. A těch je jen co by se na prsty jedné ruky vešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3338
1.7.20 22:03

Anakin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9234
1.7.20 22:03

Vzdálení známí mají holčičku Muriel :nevim: a s dcerou chodí do třídy Géza…ale já snesu celkem hodně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49737
1.7.20 22:04

Vietnamske.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22177
1.7.20 22:05

Ja uz leta Páně nemuzu rozdychat Pulnočni bouři, jinak jsem adaptovana a hned tak neceho se neleknu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22177
1.7.20 22:06
@Kelsey píše:
Vietnamske.

Tak Vietnamci davaji casto zrovna ceska jmena, zrovna synek sedi s Terezkou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
1.7.20 22:07

Tak u mě vede Mnata :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3015
1.7.20 22:07

Mečislav, Tristan, Melisandra atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16368
1.7.20 22:08

Muriel a Lorna se mi libi.

Jenze me nevadi skoro nic. Zila jsem prevaznou cast meho zivota v zahranici a tam se netolerantnost moc nenosi. Hlasvne mi to prijde fakt uhozene, jak to nekteri lidi prozivaji. Vzdyt to je jenom jmeno, ma funkci odlisovat, takze cim originalnejsi, tim lepe plni svou funkci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997

Když to vezmu jen z mého okolí, tak za neobvyklé bych označila Aurelii, Elvíru, Odetu, Metoděje, Jindřicha.. neobvyklé = málo časté, ne nepěkné. Třeba ten Metoděj je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26437
@Kelsey píše:
Vietnamske.

Zas když vypadá jako Vietnamec a je to Vietnamec, Honzík mi prostě nepřijde jako adekvátní jméno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 22:09

Křesomysl, Timotej, Ulrych… Neobvyklých jmen je kopec a řada z nich hezkých. A pak jsou třeba jména obvyklá a fakt hrozná (Štefan, Denis, Marcel, Kamil…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49737
1.7.20 22:11
@PaníKadrnožková píše:
Tak Vietnamci davaji casto zrovna ceska jmena, zrovna synek sedi s Terezkou :lol:

Mame jich nekolik ve skole. Pouzivaji nase jmena, ale ofic. v papirech maji sve, original. Teda ti nasi to tak maji. Nerikam, ze se mi nelibi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.20 22:11
@warita píše:
Muriel a Lorna se mi libi.Jenze me nevadi skoro nic. Zila jsem prevaznou cast meho zivota v zahranici a tam se netolerantnost moc nenosi. Hlasvne mi to prijde fakt uhozene, jak to nekteri lidi prozivaji. Vzdyt to je jenom jmeno, ma funkci odlisovat, takze cim originalnejsi, tim lepe plni svou funkci.

jak v kterých kulturách. V některých se točí pořád stejná jména a jedince odlišuje charakter a jiné individuální prvky. Svým způsobem je mi ten systém velmi sympatický

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9234
1.7.20 22:13
@Kelsey píše:
Mame jich nekolik ve skole. Pouzivaji nase jmena, ale ofic. v papirech maji sve, original. Teda ti nasi to tak maji. Nerikam, ze se mi nelibi.

Jj vybírají si jména, která jsou podobná tomu jejich, nebo začíná aspoň na stejné písmeno…Thien je Tomáš a tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama