Reklama

Jaké jméno k našemu příjmení po desáté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 19:25
Jaké jméno k našemu příjmení po desáté

Ahoj děvčata,

hledám inspiraci na jmeno pro naš přírůstek do rodiny. Nenechali jsme si říct pohlaví, takže jak pro kluka, tak pro holku.
Ano vím, že se mohu podívat do kalendare, jiz se stalo asi 1000× a i vim, ze mame dat to, co se libi nam. Ale zajímá me i váš subjektivní názor, jake jmeno se k prijmenni hodí či nehodí. Žijeme v zahraničí a planujeme časem návrat do České Republiky, jen nevíme zda nastálo. Takže spíše hledáme jmeno mezinárodní.

Zatim u nas vede Erik a Belinda. Příjmení je Folprecht.

Prosím anonym, nechci aby si spojil nekdo nick s mym příjmením. Dekuji :kytka:

PS. Jména jako Sofie, Viktorie, Valerie, Emma, Nella, Tereza, Anna, Elisabeth, Tobias, Matyas, Sebastian, Samuel a ostani, která zrovna frčí, davat nechceme. Jsou to krásná jména, ale zrovna me jmeno bylo v naší třídě 5× a byla to otrava, proto chceme nějaké spíše méně davane.

Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 19:27

Vypustila bych to Be a nechala bych jen Lindu :) i Erik je fajn…

zrcadlo
Kelišová 6624 příspěvků 31.01.17 19:34

Mně se moc líbí Helen Folprecht a Daniel Folprecht.

Kelsey
Hvězda diskuse 44238 příspěvků 31.01.17 19:48

Anabel nebo Izabela, Kristian, nejaka varianta jmena Andrej, Fabian by se mi libil, ale F.F.by nemuselo nekomu sedet.
K Vasemu prijmeni jakekoli.

svycarka
Echt Kelišová 7533 příspěvků 31.01.17 19:50

Daniel me taky hned napadl ;) holcicka mozna Veronika?

alvapinka
Kelišová 5541 příspěvků 31.01.17 19:53

Neumim si uprimne predstavit jmeno Belinda Folprechtova… k takovemu jmenu bych volila jmena kratka. Taky zijem v zahranici.mam kluky Mathias a Fabian. Co tu frci jsou Mia, Mila, Maeva.. Pro kluka u vas treba Filip?

Příspěvek upraven 31.01.17 v 19:56

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 31.01.17 19:54

Daniel super, ale i ten Erik by šel. Každopádně Belinda Folprecht mi přijde děsné. :nevim:

svycarka
Echt Kelišová 7533 příspěvků 31.01.17 19:55

A taky zijem v cizine a ted budeme davat Ronyu..tak si ho muzes taky „pujcit“ :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7714 příspěvků 31.01.17 19:56

Elen/a, Veronika, Linda, Kristýna, Tereza
Jáchym, Kryštof, Eliáš, Petr, Daň, Viktor

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 31.01.17 20:19
@svycarka píše:
A taky zijem v cizine a ted budeme davat Ronyu..tak si ho muzes taky „pujcit“ :mrgreen:

neke… takze rozhodnuti mit jedinacka padlo? Gratuluji!!! Mam velkou radost. Take mam druhou holcicku, ktera mmch samovolne zrusila me rozhodnuti o jedinackovi a jsme z ni uneseni. Chtela bych te uplne obejmout, ale zmackala bych ti ten melounek, vid? Uz sem moc nechodim, tak snad narazim na Ronju, az bude venku, abych ji uvitala :-)

Zakladatelko, promin, musela jsem. Me se libi obe jmena. Prijmeni je trochu skobrtave, mozna bych proto volila neco „plynulejsiho“, nez Erik? Ale to je jen uvaha. Belinda se mi libi moc. Az po narozeni obou deti jsem zaslechla, ze stejne inicialy (jakoze FF) numerologicky posiluji osobnost, ale to muze byt „jen povera“ :-)

Gituš
Závislačka 2583 příspěvků 31.01.17 21:27

Já bych dala nějaké jméno, které bude znít měkce, alespoň teda pro holku, protože příjmení máte dost tvrdé. Jinak, klidně delší jméno, ale měkčí (já osobně mám ráda delší jména a i k tomu vašemu příjmení by se mi to líbilo).

Beverlyn
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 01.02.17 06:53

Alan, Alex, Lucas, Daniel, Oliver, Kristian a Melanie, Evelin, Elen, Emily,..

svycarka
Echt Kelišová 7533 příspěvků 01.02.17 09:04

@AniNevim Ahoj :hug: no to vis, zena mini-manzel meni :mrgreen: No nakonec jsem dotoho sla prave kvuli malemu.Byl to takova „poraduprdelka“­.A prani at je to tentokrat holcicka vyslo. Jsem Rada, ze budu mit culiiickyyy a sateckyyyy :mrgreen: Rodim koncem Brezna, tak se tu ukaz, at malou neprosvihnes :kytka: :mrgreen:

Pardon za OT ;)

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 01.02.17 16:42

Erik Folprecht mi přijde fajn, znám Maxim Follprecht :-) Jinak se mi líbí třeba i Robin Folprecht, Dominik Folprecht, David Folprecht, Adam Folprecht, z těch méně častých Ivo Folprecht, Alan Folprecht, Boris Folprecht, Emil Folprecht, Jorik Folprecht, Kamil Folprecht, Kevin Folprecht, Oliver Folprecht, Oskar Folprecht, Otakar Folprecht, Tibor Folprecht, Viktor Folprecht…
holčičí: Belinda Folprechtová se mi nelíbí teda ani trochu!
Lea Folprechtová, Aneta Folprechtová, Adriana Folprechtová, Valerie Folprechtová, Erika Folprechtová, Alice Folprechtová, Ester Folprechtvá, Beata Folprechtová, Darina Folprechtová, Denisa Folprechtová, Edita Folprechtová, Ivana Folprehctová, Iveta Folprechtová, Jorika Folprechtová, Julie Folprechtová,Klau­die Folprechtová, Lora Folprechtová

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 01.02.17 17:37

Folprecht je hezké jméno, které zní jak pro nějakého člena knížecího rodu, takže bych se vůbec nebála starých českých jmen - Byšek Folprecht, Hostěj Folprecht, Mnata Folprecht, Svojan Folprecht, Mikuláš Folprecht, a pro holky Sáva Folprechtová, Mína Folprechtová, Dora Folprechtová, Markéta Folprechtová, Anežka Folprechtová atd. :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama