Jaké jméno k Navrátil, Navrátilová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 17:00
Jaké jméno k Navrátil, Navrátilová

Ahoj, napište svůj názor, co vám přijde nejvíc libozvučné, které z těchto uvedených jmen se vám nejvíce líbí k příjmení Navrátil/ová či jiný tip:
pro holku: Tereza, Berenika, Natálie, Izabela
pro kluka: Daniel, Jáchym, Jonáš
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
evill
Závislačka 3775 příspěvků 09.10.14 17:06

Znam Terezu Navratilovou a z tveho vyberu mi zni take nejlip. Daniel ma stejny pocet slabik jako Navratil, to se mi nelibi. Jonas a Jachym vyjdou nastejno.

awi
Povídálka 47 příspěvků 09.10.14 17:07

Tereza Navrátilová, Jáchym Navrátil - jinak k vašemu příjmení by se mi líbila i tato jména - Zuzana, Lenka, Petra, Jana - to už jsou dneska pomalu jména neobvyklá :-) a jména pro kluka - Tomáš, Pavel, Ondřej :-)

ala42
Kecalka 279 příspěvků 09.10.14 17:09

Ahoj,
jdou mi docela všechna ta jména, jen se mi špatně vyslovuje ta Natálie, vadí mi dvě N,
ale Terezka a Berenika v pohodě, klučičí všechny :)

mojmira
Hvězda diskuse 77492 příspěvků 09.10.14 17:13

Tereza a Daniel :palec:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 09.10.14 17:15

U těch holčičích jmen bych asi volila něco kratšího, jinak z výběru bych dala Terezu a u kluka se mi líbí Jonáš i Jáchym, taky jsem je měla ve výběru. :palec:

blumen
Hvězda diskuse 47017 příspěvků 09.10.14 17:30

Tereza a Daniel

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 17:32

Daniel a Tereza.

Aríí
Generální žvanilka 24799 příspěvků 09.10.14 17:37

Tereza a Jonáš

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 09.10.14 17:52

Na holku mi mesedi ani jedno, krome Terzi-ale to jmeno se mi nelibi:-)) pardon, napadla me Karolina. Karolina Navratilova-zni mi to hezky. Pro chlapce se mi moc libi Jachym N! Tak hezky vyber ahojda

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 09.10.14 17:54
@M2015 píše:
Na holku mi mesedi ani jedno, krome Terzi-ale to jmeno se mi nelibi:-)) pardon, napadla me Karolina. Karolina Navratilova-zni mi to hezky. Pro chlapce se mi moc libi Jachym N! Tak hezky vyber ahojda

Karolína Navrátilová se mnou chodila na gympl :)

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 09.10.14 17:59
vendulaaa
Závislačka 4917 příspěvků 09.10.14 18:01

To je fakt, ta Karolína k tomu jde dobře, jen je to dlouhé a ty ji ve výběru nemáš.

slabikář
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 18:11

Mně by se k tomu příjmení líbila i Nina :srdce:, ale ve výběru ji nemáš. Jáchyma jsem měla taky ve výběru a Terezu mám :srdce:. Jinak všechna tvá jména se mi líbí, takže asi moc neporadím. Berenika je nádherné, ale k Navrátilová mi to nejde…

slabikář
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 18:12
@vendulaaa píše:
To je fakt, ta Karolína k tomu jde dobře, jen je to dlouhé a ty ji ve výběru nemáš.

to se tluče to na-na, ne? To bych zakladatelce moc neradila…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >