Jaké jméno k příjmení Novák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dzaky
Povídálka 30 příspěvků 04.11.18 10:04
Jaké jméno k příjemení Novák

Moc prosím o nápady na jméno pro kluka k příjmení Novák…aby bylo přeci jen trochu neobvyklé. Bohužel tatínek se na nás vykašlal, takže jeho příjmení mu nedám a tudíž padá i jméno, které měl mít…WILLIAM. WILLIAM Novák mi připadá trapné. Ze všech jmen, která jsem prošla zatím vede Šimon. Jak se vám to líbí nebo máte nějaké další nápady? Moc děkuji za pomoc ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8941 příspěvků 04.11.18 10:09

Šimona bych nedala protože končí na stejné písmeno jako prijmeni a špatně se to vyslovuje. Navíc je jich strašně moc. Když to nebude William tak co Vilém? Jednoho malého znám a je to moc hezké.

Příspěvek upraven 04.11.18 v 10:09

Šarlota4
Extra třída :D 10274 příspěvků 04.11.18 10:09

Šimon, Vilem, Jachym, Artur, mrkni na stara ceska jmena, ktera uz se dnes moc nedavaji. K prijmeni pujdou lip, nez vylozene cizi jmena.

Dzaky
Povídálka 30 příspěvků 04.11.18 10:11

No mě se ještě líbí Dominik, to by byl dcera kdyby byla kluk. A nebo Nikolas? Já fakt nevím. Právě…ten Šimon končí na N :zed:

terien
Echt Kelišová 8941 příspěvků 04.11.18 10:14
@Dzaky píše:
No mě se ještě líbí Dominik, to by byl dcera kdyby byla kluk. A nebo Nikolas? Já fakt nevím. Právě…ten Šimon končí na N :zed:

Dominik taky pěkný, proč ne.

Šarlota4
Extra třída :D 10274 příspěvků 04.11.18 10:14

Jeste me napadl Elias nebo Damian

Alušáček
Závislačka 3319 příspěvků 04.11.18 10:17

@Dzaky Myslím, že to N na konci a na začátku, zas tak moc nevadí.. Klidně bych dala jméno Šimon, Dominik je taky hezké… Nebo třeba Michal, Marek, Lukáš.

Jannys
Kelišová 6630 příspěvků 04.11.18 10:24

Co třeba Adam Novák?

lamicina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 04.11.18 10:27

@Dzaky
k příjmení Novák se hodí skoro všechna jména až na toho Williama :lol: . Zkoušela jsem si vyslovit Šimon Novák několikrát a dobrý. Mně by se líbil ten Vilém, Oto, Artur, Arnošt, Štěpán atd. atd.

levandule23
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 04.11.18 10:40

Šimona bych nedávala, dvě N vedle sebe se budou špatně vyslovovat, zkus si to říct několikrát po sobě. A pak si to řekni se jménem končícím na jiné písmenko několikrát po sobě a uvidíš ten rozdíl.
Mě jako první napadla klasická česká jména, která se teď ale moc nedávají, Zbyněk, Zdeněk, Luděk, …

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 04.11.18 10:44

K příjmení Novák určitě české jméno, ale ŠimoN Novák se moc nehodí zrovna..

katrih
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 04.11.18 10:53

my máme Jáchyma Nováka ????

Tichošlápek
Extra třída :D 11532 příspěvků 04.11.18 11:02

Mně by se líbil ten dominik

pannda
Kelišová 6713 příspěvků 33 inzerátů 04.11.18 11:28
@Šarlota4 píše:
Jeste me napadl Elias nebo Damian

strašný…
Nějak nechápu, proč k tak hezkému českému příjmení nedát dítěti krásné české jméno? Jak krásně by to znělo…

Annabela11
Závislačka 2805 příspěvků 04.11.18 11:38

@Dzaky Šimon moc hezké jméno a jde i k příjmení.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Honza v MasterChefovi odrovnal porotu: Má šest prstů, ale vaří jako zkušený mazák!

Stejně jako ty předchozí přináší i letošní řada kulinářské show MasterChef... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >