Jaké jméno k příjmení Novák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzaky
Povídálka 30 příspěvků 04.11.18 10:04
Jaké jméno k příjemení Novák

Moc prosím o nápady na jméno pro kluka k příjmení Novák…aby bylo přeci jen trochu neobvyklé. Bohužel tatínek se na nás vykašlal, takže jeho příjmení mu nedám a tudíž padá i jméno, které měl mít…WILLIAM. WILLIAM Novák mi připadá trapné. Ze všech jmen, která jsem prošla zatím vede Šimon. Jak se vám to líbí nebo máte nějaké další nápady? Moc děkuji za pomoc ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8069 příspěvků 04.11.18 10:09

Šimona bych nedala protože končí na stejné písmeno jako prijmeni a špatně se to vyslovuje. Navíc je jich strašně moc. Když to nebude William tak co Vilém? Jednoho malého znám a je to moc hezké.

Příspěvek upraven 04.11.18 v 10:09

Šarlota4
Echt Kelišová 9848 příspěvků 04.11.18 10:09

Šimon, Vilem, Jachym, Artur, mrkni na stara ceska jmena, ktera uz se dnes moc nedavaji. K prijmeni pujdou lip, nez vylozene cizi jmena.

Dzaky
Povídálka 30 příspěvků 04.11.18 10:11

No mě se ještě líbí Dominik, to by byl dcera kdyby byla kluk. A nebo Nikolas? Já fakt nevím. Právě…ten Šimon končí na N :zed:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8069 příspěvků 04.11.18 10:14
@Dzaky píše:
No mě se ještě líbí Dominik, to by byl dcera kdyby byla kluk. A nebo Nikolas? Já fakt nevím. Právě…ten Šimon končí na N :zed:

Dominik taky pěkný, proč ne.

Šarlota4
Echt Kelišová 9848 příspěvků 04.11.18 10:14

Jeste me napadl Elias nebo Damian

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3182 příspěvků 04.11.18 10:17

@Dzaky Myslím, že to N na konci a na začátku, zas tak moc nevadí.. Klidně bych dala jméno Šimon, Dominik je taky hezké… Nebo třeba Michal, Marek, Lukáš.

Jannys
Kelišová 6423 příspěvků 04.11.18 10:24

Co třeba Adam Novák?

lamicina
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 04.11.18 10:27

@Dzaky
k příjmení Novák se hodí skoro všechna jména až na toho Williama :lol: . Zkoušela jsem si vyslovit Šimon Novák několikrát a dobrý. Mně by se líbil ten Vilém, Oto, Artur, Arnošt, Štěpán atd. atd.

levandule23
Kecalka 494 příspěvků 04.11.18 10:40

Šimona bych nedávala, dvě N vedle sebe se budou špatně vyslovovat, zkus si to říct několikrát po sobě. A pak si to řekni se jménem končícím na jiné písmenko několikrát po sobě a uvidíš ten rozdíl.
Mě jako první napadla klasická česká jména, která se teď ale moc nedávají, Zbyněk, Zdeněk, Luděk, …

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 04.11.18 10:44

K příjmení Novák určitě české jméno, ale ŠimoN Novák se moc nehodí zrovna..

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 04.11.18 10:53

my máme Jáchyma Nováka ????

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 04.11.18 11:02

Mně by se líbil ten dominik

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 04.11.18 11:28
@Šarlota4 píše:
Jeste me napadl Elias nebo Damian

strašný…
Nějak nechápu, proč k tak hezkému českému příjmení nedát dítěti krásné české jméno? Jak krásně by to znělo…

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 04.11.18 11:38

@Dzaky Šimon moc hezké jméno a jde i k příjmení.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >