Jaké jméno k příjmení Kmínek/Kmínková?

Anonymní
21.5.17 14:37

Jaké jméno k příjmení Kmínek/Kmínková?

Ahoj, prosím o inspiraci. Jaké se vám hodí jméno k tomuto příjmení? Nám se celkem líbí Matyáš, Daniel, Mikuláš a Richard. Pro holčiku Sylvie, Simona, Šárka a Klára. Hledáme však ještě i jiná, tak klidně házejte tipy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

104
21.5.17 14:48

Ten Daniel se mi líbí k tomu asi nejvíc. U holčičky asi ta Klárka. Jinak mně by se líbil třeba Jindřich Kmínek, nebo Dalibor Kmínek. Pro holčičku mi k tomu ladí Jana/Hana, Alena/Helena. Taky třeba Josefína (jestli nevadí, že to je delší). Obecně bych se podívala do jmen našich prababiček/pradědečku. Myslím, že by to s příjmením mohlo ladit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 14:52

Segra (8let) kdyz ji bylo pet..tak pojmenovala ptacka z pet shopaku Marketka Kminkova :D - ac nikoho s takym prijmenim neznáme :D

Za me je hezky Tobiáš Kminek - ale Tobiku je ted vsude mraky..za holcicku se mi libi asi vase Šárka :)
Sbad uz se taky dozvím v utery co cekame..polovina těhotenství pryc a pořád vidime jen zadecek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8059
21.5.17 14:58

Matyáš a Klara :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2582

Třeba Karolína nebo Sabina pro holku. Pro kluka se mi líbí ten Daniel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104

@ohlodana_broskev Tak si nechte překvápko ;). My si to nenechali říct - je mi to úplně jedno, co to bude. Ale myslím, že to překvápko je nejlepší =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 16:10
@aluisina píše:
@ohlodana_broskev Tak si nechte překvápko ;). My si to nenechali říct - je mi to úplně jedno, co to bude. Ale myslím, že to překvápko je nejlepší =)

Vsak dulezite je aby to miminko bylo zdrave..ale bylo by fajn podle toho zaridit pokojik a tak…ikdyz moje..casu dost :D je asi nebezpecne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 21:34

Martina, Petr, Pavel, Jan, Lucie, Anna..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7814
21.5.17 21:43

Dalibor, Pavel, Markéta, Petra. Z vašeho výběru se mi nejvíc k příjmení líbí Daniel a Simona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 22:14

Z vašich asi Daniel Kmínek a Simona Kmínková
jinak:
Martin Kmínek
Lukáš Kmínek

Filip Kmínek
Radim Kmínek
Roman Kmínek
Ivo Kmínek
Jarmil Kmínek
Leoš Kmínek
Ladislav Kmínek
Viktor Kmínek
Vít Kmínek
Pavel Kmínek Šimon Kmínek
Václav Kmínek
z holčičích
Bára Kmínková
Dana Kmínková
Hana Kmínková
Denisa Kmínková
Edita Kmínková
Markéta Kmínková
Erika Kmínková
Irena Kmínková
Kamila Kmínková
Martina Kmínková
Petra Kmínková
Radka Kmínková
Sabina Kmínková
Zuzana Kmínková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
22.5.17 16:58

Ani jsem nerozklikla příspěvek, a napadla mě Simona :palec: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Anonymní
23.5.17 21:20
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o inspiraci. Jaké se vám hodí jméno k tomuto příjmení? Nám se celkem líbí Matyáš, Daniel, Mikuláš a Richard. Pro holčiku Sylvie, Simona, Šárka a Klára. Hledáme však ještě i jiná, tak klidně házejte tipy :lol:
Mě se líbí Matyáš a Simona????
Nebo třeba Sabina nebo Denisa :P
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama