Reklama

Jaké jméno k příjmení Navrátil/ová?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Kelišová 7270 příspěvků 23.12.16 18:47
Jaké jméno k příjmení Navrátil/ová?

Dobrý večer.
Tohle téma se netýká přímo mě, ale mojí sestry, která je těhotná a vymýšlí jména, pohlaví si nechce nechat říct, má čas ještě cca měsíc na výběr.
V úvahu připadá Natálie, ale to Na Na, mně to přijde trapný, jaký na to názor máte vy? Ve hře je také Tereza, ale to je k příjmení moc tvrdé nebo Ema. Mně by se líbila Eliška.
Určitě nechtějí Kateřinu, z chlapeckých Robert, Jáchym nebo Adam.
Máte třeba vy nějaké typy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6292 příspěvků 23.12.16 18:59

Natálie zní opravdu tak nějak nepatřičně. Tereza zní hezky, Ema slušně.
Eliška zní podobně jako ta Natálie. Je to hezké jméno, ale zní tak nějak nepatřičně k příjmení.
Hezky zní Petra, Veronika, Šárka, Radka.
Z chlapeckých zní k příjemní hezky Marek, David, Ivo, Radek a spousta dalších.
Jestli tu někdo napíše, že strkáš nos, do čeho ti je houby, tak si z toho nic nedělej.
Je hezké, že je výběr jména rodinná záležitost a dítě není pro jednou rukojmí rodičů, konečné slovo stejně bude jejich a o to jde.

mgdln
Závislačka 4428 příspěvků 23.12.16 19:08

Jedině KAREL a pro holku nevím.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 23.12.16 19:13
@Klopotkova píše:
Dobrý večer.
Tohle téma se netýká přímo mě, ale mojí sestry, která je těhotná a vymýšlí jména, pohlaví si nechce nechat říct, má čas ještě cca měsíc na výběr.
V úvahu připadá Natálie, ale to Na Na, mně to přijde trapný, jaký na to názor máte vy? Ve hře je také Tereza, ale to je k příjmení moc tvrdé nebo Ema. Mně by se líbila Eliška.
Máte třeba vy nějaké typy?

Tak pokud to přijde trapné tobě, ale rodičům se to líbí…proč ne ;) o tvé dítě nejde. Osobně na Natálii Navrátilové nevidím nic špatného…možná, že i naopak, docela se mi to líbí 8)

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 23.12.16 19:15

Z chlapeckých mě jako první napadlo Radek nebo Marek (a doufat, že dítě nebude ráčkovat :oops: :mrgreen: )

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 23.12.16 19:26

Andrea/Lukáš

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 23.12.16 19:29

Martina :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.12.16 19:45

Michaela, kristyna
Michal, lukas

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.12.16 19:45

Denisa

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 23.12.16 19:49

Kamila, Klára

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 23.12.16 20:16
@Klopotkova píše:
Dobrý večer.

Já myslím, že tobě je do toho kulový, jak pojmenuje svoje dítě. Nemám ráda jméno Natálie, ale zrovna k Navrátilový mi to jde. Takže můj názor je, pojmenuj si svoje děti a jí neraď, beztak o to nestojí. Jsem ráda, že jsem nikomu naše jména neříkala a měla jsem klid.

Klopotkova
Kelišová 7270 příspěvků 23.12.16 20:27
@lleennttiillkkaa píše:
Já myslím, že tobě je do toho kulový, jak pojmenuje svoje dítě. Nemám ráda jméno Natálie, ale zrovna k Navrátilový mi to jde. Takže můj názor je, pojmenuj si svoje děti a jí neraď, beztak o to nestojí. Jsem ráda, že jsem nikomu naše jména neříkala a měla jsem klid.

není mi do toho kulový, poněvadž o radu stojí, nic pro ni není to pravé ořechové a Tobě by mělo být kulový to, co řeším ;) :mavam:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 23.12.16 20:49

Mně k tomu jde nejvíc ta Ema, Ela, Lucie, Nela. Z kluků Ondřej

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9973 příspěvků 23.12.16 21:33

Mně se líbí ta Kamila, jak tu někdo navrhl - jméno s R bych nedávala.

A pro kluka se mi líbí k tomu příjmení Štěpán.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 23.12.16 22:21
@Klopotkova píše:
Dobrý večer.

Natálie se mi nelíbí, Ema taky ne, Tereza i Eliška ano - i ve spojení s příjmením.
Z chlapeckých co jsi uvedla tak jedině Adam, ostatní se mi nelíbí. A nedávala bych jméno, které končí na N, aby se nesešla dvě N (JaN Navrátil a pod.).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama