Jaké jméno pro chlapečka k Sebastienovi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
80
30.9.21 10:02

Jaké jméno pro chlapečka k Sebastienovi

Krásný den všem..Vím, že téma jaké vybrat jméno chlapečkovi tu je stále..Ale prostě mi prijde, ze pro holčičky je to jednodušší a tak budu ráda za upřímné názory.
Máme doma chlapečka Sebastiena a prijmeni zacina na S a konci k..takze se to hezky hodilo.
Ted mame dilema, na jednu stranu nechceme něco, co bude “moc”, ale spousta českých jmen co by se líbila, končí na s/š..coz nejde.
Máme tyto favority(ačs muzem se tezko shodnout, asi znate..) :D
Adrien, Damián, Kristián, Vincent, Viktor, Richard, Kryštof a Daniel..a ted babo raď.
Mě se moc líbí Richard..ale pro všechny to bude Ríša..Viktor pro vsechny Viky..Daniel …Dáňa a Daník..
Děkuji za nazory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
30.9.21 10:15

@Pandy77
Ahoj sice ho nemáš v favoritech ale my máme Samuelka,,, říkáme mu vesměs Samík, Sám,,, v bříšku když mě kpnul do mocaku to byl Šamšula :lol:

Ono je to vlastně jedno,,,každé jméno je krásné a vždycky se bude k malému hodit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
30.9.21 10:24

Ty první tři ne, zbytek se mi líbí. Proč je problém, že malej chlapeček bude Ríša? Až bude velkej, bude Richard. Velkej Daniel je Dan nebo Danek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12020
30.9.21 10:28

Já jsem chtěla vždycky Kristiana, ale neprošlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33236
30.9.21 11:15

Máme Sebastiena, případně další chlapec by byl Vincent ;)
Líbí se mi Viktor, Richard, Daniel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5811
30.9.21 11:20
@Pandy77 píše:
Krásný den všem..Vím, že téma jaké vybrat jméno chlapečkovi tu je stále..Ale prostě mi prijde, ze pro holčičky je to jednodušší a tak budu ráda za upřímné názory.
Máme doma chlapečka Sebastiena a prijmeni zacina na S a konci k..takze se to hezky hodilo.
Ted mame dilema, na jednu stranu nechceme něco, co bude “moc”, ale spousta českých jmen co by se líbila, končí na s/š..coz nejde.
Máme tyto favority(ačs muzem se tezko shodnout, asi znate..) :D
Adrien, Damián, Kristián, Vincent, Viktor, Richard, Kryštof a Daniel..a ted babo raď.
Mě se moc líbí Richard..ale pro všechny to bude Ríša..Viktor pro vsechny Viky..Daniel …Dáňa a Daník..
Děkuji za nazory :kytka:

Kristian, Adrien

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.9.21 12:09

@Lucik1991 Dekuji-;)No Samuel je nadherne jmeno, ale nasi dva nejlepsi pratele maji Samíky take, to by se hodilo moc-;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.9.21 12:11

@Fiducia dekuji moc, Vincent je zatim favorit..I kdyz muž zatim neni uplne stopro nakloněn :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.9.21 12:13

@Santa Juana je pravda, ze Richard je krasne silne jmeno, Ríša se mi moc nelibi a bojim se, ze uz by munjinak nikdo nerekl..Ale dekuji za nszor :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
30.9.21 12:14

@Pandy77
Takže by bylo presamikovano 😁 rozumím 🙂 mi se ještě hrozně líbilo jméno Eliáš ale to neprošlo u mého chlapa,,,jelikož to přirovnával že to je příjmení hokejisty (Patrik Eliáš) a ne jméno 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28156
30.9.21 12:22

@Pandy77 jako pochopila jsem, že se ti nelíbí zkratky jmen? ale lidi ti přeonačí každé jméno - Adrien bude Áďa, Damián Damča nebo Damík, Vincent - Vinťa nebo Vincek - to tak brát nemůžeš, to by sis nevybrala žádné jméno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
30.9.21 12:43

Z každého jména ti okolí (a nejspíš i ty sama ) udělá nějakou zkratku nebo zdrobnelinu :D
Za mě třeba Ríša fajn na malyho a pak velkej proste Richard. Je to takový chlapský :palec:
Nedavala bych sourozencům jména začínající na stejný písmeno, vůbec nechápu ten trend, už tak se ti nejspíš budou plést :D Ja mam kluka a holku, každý jméno úplně jiný a kolikrat na ne zavolam opačně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.21 12:54

Mě se líbí ten Richard, Adrian a i Alan by nebyl špatný :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.9.21 13:25

@Any9 presne tak, to Richard je muzne silne jmeno..Ac jsou tam dve r..a rackovani muze nastat..ale to clovek neovlivni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.9.21 13:26

@kulíšek_s_bambulí Vzhledem k tomu, ze jsem Andrea, tak se rodine ten Adrian/Adrien libi..Alana by rada tchyne-;))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat