Jaké jméno pro holčičku s příjmením Pavčová?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucajz
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 28.01.17 18:56
Jaké jméno pro holčičku s příjmením Pavčová?

Napadá vás jaké jméno pro holčičku s příjmením Pavčová použít? Nemusíme moc cizí jazyky jména. Prozatím máme na seznamu Terezku, Amélii nebo Lucinku (po mě). Hodilo by se vám k příjmení jiné jméno?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 28.01.17 19:03

Mně hned naskočila Karolína.

Irinka0210
Závislačka 4600 příspěvků 28.01.17 19:05

Mě první napadla Adélka :)

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 28.01.17 19:05

Asi cokoli kromě Pavly/Pavlíny :lol: :nevim:
Příjmení mi přijde v pohodě.
My máme Magdalenu, taky se mi k tomu hodí.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 28.01.17 19:08

Něco výraznějšího s R - mě naskočila ta Terezka :think:. Mám to jméno ráda. Amélie a Lucie jsou méně výrazná jména, ale taky hezká.

Lucajz
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 28.01.17 19:08

Jsme proste vybíraví :lol: :lol: :lol:

Lucajz
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 28.01.17 19:10

@pe-terka Terezko uz ji říkáme teď. Je potíž, že pes od rodičů se tak taky jmenuje a mám obavy, že se to bere plést.

Klopotkova
Echt Kelišová 7892 příspěvků 28.01.17 19:11
@pe-terka píše:
Něco výraznějšího s R - mě naskočila ta Terezka :think:. Mám to jméno ráda. Amélie a Lucie jsou méně výrazná jména, ale taky hezká.

Amélie? :cert: No to snad ne. :lol: To e podobné Amálii nebo Análii, nemáš také ta jména ráda, matně si pamatuji, že jsi o tom psala v nějaké diskuzi.

Hlasuji pro tu Terezku nebo třeba Veronika by se mi k tomu líbila.

Klopotkova
Echt Kelišová 7892 příspěvků 28.01.17 19:13
@Ester13 píše:
Mně hned naskočila Karolína.

ot, Karolína se mi kdysi moc líbila, poslední dobou mi to jméno strašně vadí, ale na mém názoru nezáleží

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 28.01.17 19:15

Iva Pavčová, Kateřina Pavčová, Silva Pavčová, Ema Pavčová, Eva, Petra, Radka…

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 28.01.17 19:15

Mně se k tomu třeba líbí Denisa

Lendeš
Kelišová 5403 příspěvků 28.01.17 19:16

Napadla mě první Simona, pak Markéta nebo Tereza.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 28.01.17 19:19
@Klopotkova píše:
Amélie? :cert: No to snad ne. :lol: To e podobné Amálii nebo Análii, nemáš také ta jména ráda, matně si pamatuji, že jsi o tom psala v nějaké diskuzi.Hlasuji pro tu Terezku nebo třeba Veronika by se mi k tomu líbila.

holka, ty máš ale paměť :potlesk: :mrgreen: Tak jasně, ty asociace tam jsou (Análie :,( ), ale nechci nikomu hanit vkus - jsou horší jména než Amálka. Ale kdybych měla sestavit pořadník, tak jednoznačně - Tereza, Lucie…Amálie.

Klopotkova
Echt Kelišová 7892 příspěvků 28.01.17 19:21
@pe-terka píše:
holka, ty máš ale paměť :potlesk: :mrgreen: Tak jasně, ty asociace tam jsou (Análie :,( ), ale nechci nikomu hanit vkus - jsou horší jména než Amálka. Ale kdybych měla sestavit pořadník, tak jednoznačně - Tereza, Lucie…Amálie.

A Ty si zase pamatuješ, že jsem říkala o Koktovi, že má charisma nebo už si nepamatuješ? :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 28.01.17 19:21
@Lucajz píše:
@pe-terka Terezko uz ji říkáme teď. Je potíž, že pes od rodičů se tak taky jmenuje a mám obavy, že se to bere plést.

Tak záleží na vás, jak moc velká je to překážka. Mě když se jméno hodně líbí, tak mě žádné zvíře nebo příbuzný nezdolá :mrgreen: Pes je pes, jeho životnost je 10let průměrně - dítku vybíráš jméno na celý dlouhý život. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >