Jaké jméno se Vám líbí víc - Lia nebo Thea?

Anonymní
30.4.21 10:36

Jake jmeno se Vam libi vic - Lia nebo Thea?

Ahooj,

Chtela bych se poradit, jake jmeno se Vam libi vic - Lia nebo Thea? :)

Pripadne neni tu mezi Vami nejaka Lia nebo Thea? Jak jste se svym jmenem spokojene?

Zvazovali jsme totiz i Annu, ale pak jsem cetla nekolik diskuzi, kde si Anicky stezuji, jak cely zivot bojuji s predstavovanim a jak sve jmeno moc rady nemaji, tak jsme od nej ustoupili. :)

Predem moc dekuji a preji Vsem krasny den :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1603
30.4.21 10:40

Ahoj, ja neznam zadnou Liu, Thea (nebo Tea) mi naopak prijdou relativne rozsirene v ramci te „invaze“ cizich jmen. Kdyz tak o tom premyslim, ze tak Lia by byla hodne originalni, ale zariven nevtirava. Mne se to jmeno libi…porad zni lip „Liunko“ nez „Thejunko“…takze ja bych dala spis Liu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 10:41

Za mě Thea.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
30.4.21 10:42

Nelíbí se mi ani jedno. To radši tu Annu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
30.4.21 10:43

Anna. Neznám žádnou, která by měla se jménem problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
30.4.21 10:49

@Blankaspl to ja teda jich znam hned nekolik, dospele a stare zeny a ty shodne rikaji, ze zakladni tvar je prilis tvrdy a Anicka se hodi pro dite, ale uz moc ne pro babku :lol:. Takze pry to pro ne predstavuje problem pri predstavovani. Kazdopadne nikdo to asi nepovazuje za zcela zasadni a neresitelny problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21125
30.4.21 10:54

Ani jedno. Zlatá Anička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
30.4.21 10:54

Thea se mi líbí rozhodně víc. A i ta Anna mi přijde fajn

• Citovat
  • Nahlásit
1132
30.4.21 10:55

Záleží na příjmení, mně se líbí obě. Liu neznám žádnou, Theu i Teu několik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21073
30.4.21 10:59

Co je špatného na Anně? Nevím co s takovým jménem muze mít někdo za problém :nevim: z těch dvou bych brala asi Thea, ale obě mi zavání takovou to snahou mít světové jméno a myslím ze tím spis to bude dítě trpět, než Ančou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23878
30.4.21 11:02

Ani jedno. Moc kratke a i u toho bude Thea nebo Tea stále vysvětlovat, jak se to pise….A Lia vysvětlovat, ze skutecne jen Lia…a ne Lea. Pro me opet snaha byt zajimava za kazdou cenu. Přitom je tolik peknych jmen… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
30.4.21 11:07

Thea :)
Lia se mi nelíbí, ale líbí se mi Lea :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7466
30.4.21 11:12
@kalie píše:
@Blankaspl to ja teda jich znam hned nekolik, dospele a stare zeny a ty shodne rikaji, ze zakladni tvar je prilis tvrdy a Anicka se hodi pro dite, ale uz moc ne pro babku :lol:. Takze pry to pro ne predstavuje problem pri predstavovani. Kazdopadne nikdo to asi nepovazuje za zcela zasadni a neresitelny problem.

Co je na Anne tvrdyho? Co teprve takova Karolina, Barbora,…to jsou tvrdy jmena. A jaky jmeno by si ty Anny predstavovaly? Opravdu me to zajima :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
30.4.21 11:12

Thea.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7466
30.4.21 11:13

Moc se mi nelibi ani jedno, osobne bych asi dala radsi tu Annu, kdyz uz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat