Jaké jméno vybrat ke Stellince?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bonbonek3
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 12.02.17 21:30
Jaké jméno vybrat ke Stellince?

Zdravím byla bych ráda když by jste se semnou podelili o názor nápad. jaké jméno zvolit k mé tříleté dceri. Jmenuje se Stella a v srpnu čekáme druhou holku. ráda bych aby to ladilo. Libí se mi jméno Ella ale někomu se to nelíbí že je to jako podobné stella - ella mě to zase přijde pěkný. děkuji za váš názor i nápady :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Fíková
Kelišová 5442 příspěvků 12.02.17 21:33

Co Ester? Měli byste dvě „Hvězdičky“.

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 12.02.17 21:34

Co Sofie? Ale Ella je taky pěkná. Popřípadě Nela. A nebo úplně něco odlišného. Kamarádka má holčičku ANnu Stellu.

Arjev35
Stálice 69 příspěvků 30 inzerátů 12.02.17 21:34

Nebo Zora (Jitřenka) :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 21:35

@bonbonek3
Musim rict, ze premyslim nad podobnym jmenem take..mame klarku a chtela bych neco na ten zpusob, ale nevim co…ke stellince klidne ellu! nebo nelly nebo emma, eminka…ja jsem pro ellu.libi se mi :palec:

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 12.02.17 21:36
@Arjev35 píše:
Nebo Zora (Jitřenka) :)

Moje babička je přímo Jitřenka :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22853 příspěvků 12.02.17 21:38

@bonbonek3 a chceš pro dítě jméno, které se líbí vám nebo okolí? Moje zkušenost je ta, že vždycky se najde někdo, komu se jméno nebude líbit a zrovna ta Ella x Stella je dobrý, ačkoli mě se třeba ta jména nelíbí. Ještě by se hodila Nela. No a nebo jak psaly holky Ester, případně Zora

bonbonek3
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 12.02.17 21:39

Děkuji no ema a nela se mi nelíbí má to hodně lidí mi přijde tady kolem nás.. ale ella my přijde krásný ke stelle

Arjev35
Stálice 69 příspěvků 30 inzerátů 12.02.17 21:41
@Anonymní píše:
@bonbonek3
Musim rict, ze premyslim nad podobnym jmenem take..mame klarku a chtela bych neco na ten zpusob, ale nevim co…ke stellince klidne ellu! nebo nelly nebo emma, eminka…ja jsem pro ellu.libi se mi :palec:

Ke Klárce by se mi líbilo Laura - Klára a Laura (sice trochu jazykolam, ale libozvučí mi to :)
@Bobule151 Taky jednu znám..ale je jí 9 let :)
@Bobule151

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22853 příspěvků 12.02.17 21:41
@Anonymní píše:
@bonbonek3
Musim rict, ze premyslim nad podobnym jmenem take..mame klarku a chtela bych neco na ten zpusob, ale nevim co…ke stellince klidne ellu! nebo nelly nebo emma, eminka…ja jsem pro ellu.libi se mi :palec:

sousedka má Kláru a Kamilu

Klopotkova
Echt Kelišová 7869 příspěvků 12.02.17 21:42

Ke Stelle určitě Nela. :palec:

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 12.02.17 21:46

Já chtěla Nelu pro svoji starší a jsem šťastná, že jsem ji nedala, protože je přeNelinkováno. Já mám Alžbětu a Justýnu. @Arjev35 Tak nevím, zda je holčička šťastná nebo nešťastná. Moje babička se s tím pere celý život a nechává si říkat Jitka. ALe mně se Jitřenka osobně líbí.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 12.02.17 21:47

@bonbonek3 me hned napadla Gabriela :think:

Klopotkova
Echt Kelišová 7869 příspěvků 12.02.17 21:48
@Bobule151 píše:
Já chtěla Nelu pro svoji starší a jsem šťastná, že jsem ji nedala, protože je přeNelinkováno. Já mám Alžbětu a Justýnu. @Arjev35 Tak nevím, zda je holčička šťastná nebo nešťastná. Moje babička se s tím pere celý život a nechává si říkat Jitka. ALe mně se Jitřenka osobně líbí.

Jitřenka je strašný jméno. Jitka je proti tomu nádhera.

Příspěvek upraven 12.02.17 v 21:50

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 21:50

Klára a Sára. ;) My máme Kláru (jasná, čistá, slavná) a Markétu (perla). ;) Jinak stejný význam jako Klára má Světlana nebo Lucie. ;)

Jinak u zakladatelky by se mně líbilo Stella a Nela. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >